Nepřehlédněte
Domů / Recenze / Recenze diety KetoFit: Jak jíst a přitom zhubnout. Bez pohybu!

Recenze diety KetoFit: Jak jíst a přitom zhubnout. Bez pohybu!

ketofit2

Chcete-li opravdu rychle a účinně zhubnout, veškeré svoje naděje vložíte do diety. Avšak, která je ta pravá? Využijete široké nabídky farmaceutických firem a sáhnete hned po zázračné pilulce z lékárny a nebo raději přizpůsobíte svoji stravu? Přeci jen, jídlo na talíři je tisíckrát chutnější než nějaká chemie a vy víte, co jíte. Stačí se jen zamyslet nad samotnou skladbou jídelníčku a potraviny vhodně zkombinovat. V poslední době se jako velmi efektivní prostředek na hubnutí dostává do popředí zájmu proteinová nebo-li ketonová dieta, při níž se organismus po celou dobu hubnutí nachází ve stavu ketózy. Je-li vaše tělo v ketóze, dochází k odbourání tukových zásob, což je přesně to, čeho chcete během diety docílit. Zřetelné úbytky na váze totiž zaznamenáte již po několika dnech. 

Proč s proteiny hubnete?

Proteinová dieta, jejímž otcem je harvardský profesor George L. Balckburn, se používala už před více jak čtyřiceti lety. Tento alternativní způsob stravování není žádným novým převratným objevem, jen na něj lidé v poslední době nějak zapomněli. Aby se zavděčili trendům své doby, zkoušeli každou atraktivní novinku, která přišla na trh (banánová dieta, octová, jarní, melounová,…). Avšak ani jedna z nich se neosvědčila jako účinný prostředek na trvalé a zdravé hubnutí. 

Proteinová dieta, jak už sám název napovídá, je založena na zvýšeném příjmu bílkovin (proteinů) za současného omezení množství sacharidů ve stravě. Jestliže budete ve zvýšené míře konzumovat kvalitní bílkoviny, začne tělo jako prvotní zdroj energie postrádat sacharidy a bude čerpat z uložených tukových zásob. Tato metabolická změna se nazývá ketóza.

Ketóza je chemický proces ve vašem organismu, při němž tělo jako prvotní zdroj energie začne čerpat z uložených tukových zásob, nikoliv sacharidů. Jednodušeji řečeno, ve stavu ketózy si tělo bere energii z ketonů, které vznikají spalováním tuků. Abyste se dostali do stavu ketózy, nesmí denní příjem sacharidů překročit 40 g.

Jaké má proteinová dieta výhody?

 • je především zdravým způsobem hubnutí
 • odbouráváte hlavně tukovou tkáň
 • tělo má dostatek bílkovin, tudíž neubývá svalová hmota
 • stav ketózy způsobuje v těle pocit nasycení, netrpíte nervozitou z hladu

KetoFit = proteinová dieta

ketofit-cabajkova-omeleta
Ukázka jídla KetoFit – zde konkrétně omeleta s čabajkou. Dodaný je jen list salátu.

A právě na principu proteinové diety funguje KetoFit, což není nic jiného než ketodieta stvořená výhradně pro ženy, které chtějí hubnout, žít zdravě a přitom nemají času nazbyt. Nemusíte řešit návštěvy posilovny či jiné fyzické aktivity, které se vám nevejdou do nabitého denního programu. S KetoFitem budete hubnout tak jako tak. Jedná se o speciálně vyvinutou stravu v instantní formě na přírodní bázi, která vám plnohodnotně nahradí vaše denní jídlo.

KetoFit neobsahuje žádnou škodlivou chemii, kromě snižování váhy dodá vašemu tělu nezbytné vitamíny, minerály, stopové prvky, vlákninu, mastné kyseliny a biologicky aktivní bílkoviny nahrazující kvalitní stravu. Kdybyste totiž chtěli sami dosáhnout stavu ketózy, museli byste nejprve přesně propočítat dle kalorických tabulek energetickou hodnotu jednotlivých potravin, což je dost náročné nejen na čas, ale také na vědomosti z oblasti zdravé výživy. Takové zásahy do stravování už vyžadují odborníky z nutriční poradny. Naopak, všech zbytečných starostí s jídlem vás zbaví dieta KetoFit, která vám předkládá jídlo jednoduché na přípravu, ovšem nutričně vyvážené tak, aby se vaše tělo nacházelo ve stavu ketózy a přitom nijak nestrádalo.

Vytvořit skutečně funkční proteinovou dietu není jen tak, neboť vyžaduje opravdu odborné znalosti. Pokud byste něco zanedbali, můžete vážně poškodit svoje zdraví. Nedostačující příjem živin ve stravě se projeví na vaší celkové kondici, nejen zdraví, ale i kráse. Někomu se zhorší kvalita vlasů, jinému pokožky či nehtů.

Individuální plán Soft, Optimal nebo Maxi

Proteinová dieta KetoFit má pro vás připravená chutná jídla v podobě kaší, polévek, omáček, tyčinek, koktejlů. Jejich příprava je velmi jednoduchá, instantní jídla v prášku smícháte pouze s vodou nebo teplým mlékem, a tak není sebemenší problém si je vzít sebou kamkoli na cesty, do práce a konzumovat během dne. Podle toho, kolik chcete zhubnout, zvolíte si redukční balíček Soft, Optimal a nebo Maxi. Tím získáte přímo konkrétní jídla KetoFit určená pro danou redukci hmotnosti. A nebo si můžete sami vybrat v e-shopu a poskládat jídelníček dle vlastní chuti. Chcete-li hubnout pozvolna, můžete si každý den dopřát běžné teplé jídlo, tudíž není nutné jíst celý den jen výrobky KetoFit.

Redukční plán SOFT – je určený pro mírnou redukci hmotnosti do 5,5 kg. Lehce si poradí s lehkou nadváhou, kdy po dobu jednoho týdne jíte každý den pět jídel KetoFit doplněná až o 500 g povolených druhů zeleniny. Přitom můžete jíst jakékoliv jídlo KetoFit, na které máte zrovna chuť, všechny  mají stejný účinek. Poté následuje tří týdenní stabilizační fáze, což je období, kdy se jídlo KetoFit naučíte nahradit běžným jídlem se stejnou nutriční hodnotou. Postupně do jídelníčku zařadíte bílkovinná jídla (maso, mléčné výrobky) a ke konci také sacharidové potraviny. 

SOFT plán

Redukční plán OPTIMAL – je určený pro střední redukci hmotnosti do 9 kg. Po dobu dvou týdnů dodržujete hubnoucí fázi, při níž 5x denně konzumujete jídla KetoFit doplněná o 500 g povolených druhů zeleniny. Jednotlivá jídla KetoFit můžete kombinovat dle vlastní chuti. Jeden den budete třeba pít koktejly, k večeři si dáte chlebíkový krekr s pomazánkou a jako dezert si dopřejete výtečnou KetoFit čokoládu. Po této době přichází na řadu stabilizační fáze trvající čtyři týdny, kdy opět postupně zařazujete bílkovinná a na konci rovněž sacharidová jídla.

OPTIMAL plán

Redukční plán MAXI – je určený pro velkou redukci hmotnosti do 15 kg. Pro tak velký požadovaný úbytek hmotnosti je nutné hubnoucí fázi prodloužit na 4 týdny, kdy jíte 5x denně jídla KetoFit doplněná až o 500 g povolených druhů zeleniny. Jednou za tři dny můžete jídlo KetoFit nahradit jiným bílkovinným jídlem, které se nachází na seznamu povolených potravin. Stabilizační fázi je nezbytné dodržovat dalších 5 týdnů a postupně do jídelníčku zařadit bílkovinná (nejdříve začnete s masovým jídlem a mléčným výrobkem) a sacharidová jídla. 

MAXI plán

Velkou výhodou KetoFit diety je to, že nemusíte striktně jíst jen instantní jídla KetoFit, ale je možné zařadit také běžné potraviny uvedené na seznamu povolených potravin (podívejte se na tento seznam). Pokud byste konzumovali jiné než povolené potraviny, vyřadíte účinek KetoFit diety zhruba na 1 – 2 dny. Stejně důležité je také dodržovat rozestupy mezi jednotlivými jídly, jíst musíte každé 3 hodiny.

 

Ketofit – chutná jídla jednoduchá na přípravu

ketofit-polevky
Takto vypadají jednotlivé porce jídla KetoFit (zde omelety, polévky). Obsah sáčku stačí jen smíchat s tekutinou.

KetoFit dieta vám nabízí rozmanité možnosti různých druhů jídel. Veškeré kaše, polévky, omáčky, koktejly, omelety, FitKao nápoje stačí jen smíchat s vodou nebo s mlékem, téměř bez tuku si usmažíte například proteinovou omeletu (vybrat lze například čabajkovou, pórkovou se sýrem, žampionovou, česnekovou). Různé chuťovky, sladké tyčinky, čokoládu, dokonce i ovocné příchutě si nakombinujete tak, že vás nebudou provázet žádné nepřekonatelné chutě na cokoli. S širokým využitím seznamu povolených potravin si připravíte chutné pomazánky a zeleninu na různé způsoby. Po celou dobu redukčního režimu nemáte hlad a celkově se cítíte úplně v pohodě. 

Kde a jak nakoupit?

Jelikož se na mne nedávno obrátila kamarádka s prosbou o radu, jak rychle a účinně zhubnout, rozhodla jsem se ji dietu KetoFit doporučit a spolu s ní otestovat. Na netu jsem našla celkem pozitivní reference, a tak bylo okamžitě jasno. Dietu KetoFit jsem zakoupila přímo ve stejnojmenném e-shopu, abych měla jistotu, že se jedná skutečně o originál. S nabídkou služeb jsem byla celkem spokojená, i když samotná struktura daných webových stránek mi připadala trochu zmatená. Na můj vkus příliš mnoho informací, které obyčejného laika zbytečně zahltí a jen těžko se pak v dané problematice orientuje. Avšak, na druhou stranu oceňuji pohotovou reakci neustálého online chatu, takže máte možnost se kdykoli na cokoli zeptat.

I když máte možnost sami si podle vlastní chuti objednat jednotlivá jídla KetoFit (cena začíná na částce 32,- Kč), zvolila jsem týdenní balíček jídel (33 porcí) za 1199,- Kč. Cena mi připadá tak akorát, vzhledem k tomu, že už žádné další jídlo nemusíte kupovat a stejnou částku byste tak jako tak dali za kvalitní stravu všude jinde v obchodě. S KetoFitem máte zajištěný kvalitní přísun veškerých živin, včetně všech nezbytných vitamínů a minerálů za cenu, která v denním přepočtu vychází na necelých 200 Kč. Chcete-li napřed vyzkoušet, jak dieta funguje, můžete nejprve otestovat zkušební balíček za 290,- Kč. Ochutnáte, zjistíte co vám vyhovuje a pak si sami podle sebe objednáte jednotlivá jídla na dobu jakou budete chtít. V tom vidím právě velkou výhodu KetoFit diety, nikdo vám nic neurčuje, celé hubnutí si řídíte sami podle svých potřeb.

Jak zhubnout jídlem a bez pohybu?

Musíte se dopředu připravit na to, že hubnutí je ryze individuální záležitost, a proto se dosažené výsledky v hubnutí nikdy nebudou shodovat u všech lidí. Kamarádka mne denně informovala o veškerých změnách a již po několika dnech opravdu zaznamenala první úbytky na váze. To bylo radosti! Po čtrnáctidenním snažení jsem si s ní napsala a tady je její výsledek:

Během 14-ti dnů jsem dokázala zhubnout 4,7 kg*, jídla mi chutnala, nemůžu říct, že bych k něčemu měla vyloženě odpor. Ketofit jsem proložila saláty a pomazánkami z povolených druhů zeleniny. Po týdnu jsem si dala maso, jogurt s vysokým obsahem bílkovin (používám Skyr), tofu, tempeh. Tolik obávaný jo-jo efekt se nedostavil. Cítím se v dobré kondici, nic nechybí. Jo a pořídila jsem si nové plavky na léto. Musím se nějak odměnit 🙂

 

kamaradka-pred
Kamarádka před hubnutím…
kamaradka-po
… a po něm, po 4 měsících.

 

Někdo dává přednost rychlosti hubnutí, někdo složitějším metodám. Ať už se rozhodnete jakkoliv, budu vám držet palce. Nejdůležitější je začít.

Dieta KetoFit je držitelem cerifikátu Ověřeno zákazníky na serveru Heuréka. KetoFit toto ocenění získal díky spokojenosti ověřených zákazníků. 90 % klientů by obchod doporučilo svým známým, což se projevuje v řadě kladných recenzí.

Pamatujte prosím: *Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Výhody

 • jednoduchá příprava jídla
 • máte zajištěný kvalitní přísun všech nezbytných živin
 • netrpíte pocitem hladu
 • nedostavuje se jo-jo efekt
 • nemusíte sportovat
 • jídla kombinujete podle vlastní chuti 5x denně

Nevýhody

 • lehounce méně přehledný web
 • specifická chuť jídla
 • úbytky na váze jsou individuální (jako u většiny diet)
 • každý den musíte sníst všechny porce, i když třeba nemáte úplně hlad (bez dostatku bílkovin ketóza nefunguje)

 

Chcete-li opravdu rychle a účinně zhubnout, veškeré svoje naděje vložíte do diety. Avšak, která je ta pravá? Využijete široké nabídky farmaceutických firem a sáhnete hned po zázračné pilulce z lékárny a nebo raději přizpůsobíte svoji stravu? Přeci jen, jídlo na talíři je tisíckrát chutnější než nějaká chemie a vy víte, co jíte. Stačí se jen zamyslet nad samotnou skladbou jídelníčku a potraviny vhodně zkombinovat. V poslední době se jako velmi efektivní prostředek na hubnutí dostává do popředí zájmu proteinová nebo-li ketonová dieta, při níž se organismus po celou dobu hubnutí nachází ve stavu ketózy. Je-li vaše tělo v ketóze, dochází k…

Recenze diety KetoFit

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

skutečně funguje

Vyzkoušeno a doporučováno přímo samotnými ženami

Koupit dietu KetoFit
Hodnocení čtenářů: 5 ( 1 votes)

Autor: Martina

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 27 let a zájem o zdravé potraviny mne přivedl až ke studiu nutričního terapeuta na vysoké škole. V současné době se snažím podnikání v oboru skloubit dohromady s péčí o malou dcerku. Jelikož je zdraví rodiny u mne na prvním místě, používám přírodní potraviny nejen v každodenním jídelníčku, ale i kosmetice. Ráda experimentuji v kuchyni, fotím a objevuji magickou sílu přírody. Miluju spinning a aqua aerobic.

přečtěte si také

Zdroj: prozdravi.cz

Recenze a zkušenosti s AloeVeraLife 1+1 ZDARMA (1000 ml+1000 ml) + Protein aktiv 90 tbl. ZDARMA

Aloe Vera je léčivá rostlina, kterou využívá lidstvo již od nepaměti. Její dlouhé špičaté zelené …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *