Další novinka u McDonald’s: Snack 2forU si upravíte přesně podle chuti

Zastavit se alespoň občas na malou svačinku ve fast foodu, když není času nazbyt, napadne nejednoho z nás. Ano, je pravda, že její nutriční složení neodpovídá zcela nekompromisním zásadám zdravé výživy, ale určitě je to daleko lepší, než hladovět. Pokud si z fast foodu neuděláte každodenní jídelníček, skutečně není nutné si cokoli vyčítat. S úsměvem si dejte co hrdlo ráčí a doslova si to užívejte. Takže, kam jinam zabrousit než do tradičního Mekáče? V poslední době se snaží neustále překvapovat něčím novým a tentokrát přišel s novinkou v nabídce populárních snacků – Snack It 2 Easy se přejmenoval na kratší 2forU. V čem spočívá jeho proměna? Pojďme se podívat.

Zdroj: Sira Anamwong / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: Sira Anamwong / FreeDigitalPhotos.net

2forU vám dává na výběr

U snacku 2forU máte jedinečnou možnost volby, nikdo vám nic nepředepisuje, nic neurčuje. Sami se rozhodnete, na co máte chuť.

Napřed si vyberte:

  • cheeseburger
  • hamburger
  • chickenburger
  • 4 ks Chicken McNuggets

A k tomu si zvolte:

  • malé hranolky

nebo

  • malý sycený nápoj

Líbí se vám to? Prostě super. V nadcházejících teplých měsících určitě přijde tato kombinace vhod. Dát si místo hranolků chlazený nápoj ocení jistě všichni. Přitom jen záleží na vaší momentální chuti.

Jestliže potřebujete rychle doplnit energii během dne, pořídíte svačinu u Mekáče za pouhých 39 Kč, což snese i studentská kapsa.

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 8. 2. 2017?

Na ostrově přituhuje, drsný život na odloučeném filipínském ostrově se podepisuje nejen na fyzickém, ale …

Napsat komentář