Nepřehlédněte
Domů / Recenze / Dopřejte si požitek ze zdravé kávy Fitness Coffee

Dopřejte si požitek ze zdravé kávy Fitness Coffee

 

Mezi nejčastější pochoutky, které si jen těžko dokážeme odepřít, patří káva, náš oblíbený zdroj energie, chvíle pohody. Odborníci velmi často a rádi vedou debaty o tom, zda je káva zdravá nebo ne a kolik jí denně můžeme vypít. O tom, jaký bude mít kofein v podobě kávy účinek na náš organismus, rozhoduje nejen načasování její konzumace, ale také kvalita kávových zrn a způsob přípravy. A právě proto je velmi důležité jakou kávu pijeme. Jestliže se na kávu podíváme očima nutričního specialisty, je klíčovým ukazatelem kromě kvalitních zrnek kávy rovněž jejich čerstvost namletí. Většina dnes dostupné kávy je postižena pesticidy, namletá dlouho dopředu, což konzumenty přivádí na myšlenku kupovat pouze organicky pěstovanou kávu a namlít si ji těsně před přípravou. A nebo vás stejně jako mě láká představa doslova zdravé kávy, která v kombinaci s unikátními bylinami tvoří lahodný nápoj, jež si ani já nedokážu odepřít? Našla jsem ji – káva Fitness Coffee, ideální pro milovníky zdravého životního stylu a všechny lidi, kteří si neumí představit svůj den bez šálku lahodné kávy.

Zdroj: prozdravi.cz
Zdroj: prozdravi.cz

Proč právě káva Fitness Coffee?

Kvalitní italská káva Fitness Coffe je ojedinělý produkt, který nejenže dodá patřičnou energii, ale celkově posílí tělo a imunitu. Zároveň vás očistí od nežádoucích látek, a to díky vysokému obsahu antioxidantů a směsi 16-ti nejzdravějších bylin. Káva obohacená o zdraví prospěšné byliny urychluje metabolismus, podporuje trávení, uvolňuje tělo a mysl od stresu. Káva Fitness Coffee je pražená  ze zrn Arabica a Robusta s přídavkem bylin jako jsou například yerba maté, lékořice, máta peprná, skořice, zázvor, kurkuma, kardamom a mnoho dalších. Tento zcela přírodní produkt je distribuován po celém světě a značné oblibě se těší zejména mezi sportovci.

Zdroj: zirconicusso / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: zirconicusso / FreeDigitalPhotos.net

Kde si koupit zdravou kávu?

Je samozřejmé, že v běžné obchodní síti nikde tuto kávu nekoupíte, na internetu ji najdete v nabídce různých e-shopů, které se specializují na zdravou výživu. Jelikož mne naprosto přesvědčily zkušenosti druhých lidí, našla jsem na netu 250-ti gramový balíček pomleté kávy Fitness Coffee za 239 Kč. Ovšem e-shop mi ihned nabídl výhodnější variantu, dvě balení za 434 Kč, a tak jsem si řekla, že budu mít překvapení pro kamarádku a nebo domácí zásobu. Rovněž nabízí dopravu zdarma s platbou odloženou na pozdější dobu, ale této možnosti jsem nevyužila. Zásilku mi dovezla PPLka na druhý den, navíc mě to stálo jen 79 Kč, ovšem možností doručení je daleko víc a levněji. A jaký jsem měla pocit z prvního šálku kávy? Musím říct, že lepší kávu jsem nepila. Připadá mi jemnější na žaludek a po ránu příjemně nakopne. Dokonce jsem i zhubla, mohla jsem jíst co jsem chtěla a váha nahoru nešla (ale možná k tomu přispěly i jiné okolnosti). Nemám ráda hořkou kávu, a tak do ní přidávám pár kapek agávového sirupu. Je pravda, že je sice trochu dražší, ale nepiji už čtyři kávy za den jako dřív, takže mi vydrží přibližně měsíc.

Výhody

  • 100% přírodní produkt
  • lahodná chuť i vůně
  • spojení kvalitní italské kávy se směsí nejzdravějších bylin
  • vysoký obsah antioxidantů

Nevýhody

  • není dostupná v běžné obchodní síti
  • kávová zrna jsou již namleta
  Mezi nejčastější pochoutky, které si jen těžko dokážeme odepřít, patří káva, náš oblíbený zdroj energie, chvíle pohody. Odborníci velmi často a rádi vedou debaty o tom, zda je káva zdravá nebo ne a kolik jí denně můžeme vypít. O tom, jaký bude mít kofein v podobě kávy účinek na náš organismus, rozhoduje nejen načasování její konzumace, ale také kvalita kávových zrn a způsob přípravy. A právě proto je velmi důležité jakou kávu pijeme. Jestliže se na kávu podíváme očima nutričního specialisty, je klíčovým ukazatelem kromě kvalitních zrnek kávy rovněž jejich čerstvost namletí. Většina dnes dostupné kávy je postižena pesticidy,…

Recenze kávy Fitness Coffee Monvitaly

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

výhodné

Jednoznačně doporučeno spotřebiteli

Koupit kávu Fitness Coffee
Hodnocení čtenářů: Buďte první!

Autor: Martina

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 27 let a o zdravý životní styl se v podstatě zajímám už od střední školy. V současné době se snažím působení v oboru skloubit dohromady s péčí o malou dcerku. Jelikož je zdraví rodiny u mne na prvním místě, používám přírodní potraviny nejen v každodenním jídelníčku, ale i kosmetice. Ráda experimentuji v kuchyni, fotím a objevuji magickou sílu přírody. Miluju spinning, aqua aerobic a geocaching.

přečtěte si také

Recenze: Zubní pasta Argital se šalvějí a zeleným jílem – mocná síla bylinek ochrání vaše zuby

Starost o zuby patří ke každodenním činnostem. Krásné bílé zuby nejenže rozzáří váš úsměv, ale …

Napsat komentář