Minerální bahno z Mrtvého moře nejen pro relaxaci

Minerální bahno z Mrtvého moře je tisíce let osvědčený prostředek, který působí uklidňujícím účinkem na celé tělo, uvolňuje svalové napětí a regeneruje buněčnou strukturu pokožky. Dovedete si představit, že by se Mrtvé moře nacházelo přímo u vás doma v koupelně? Proč ne, kdo by nechtěl mít pokožku nádherně vyhlazenou a hydratovanou, vždyť bahno z Mrtvého moře využívají k bahenním zábalům i v lázních a nebo wellness centrech. Kromě relaxačních účinků se minerální bahno příznivě osvědčilo při léčbě nejrůznějších kožních chorob jako je lupénka, akné, ekzémy, celulitida a mnoho dalších. Teplé bahenní zábaly jsou často vyhledávány lidmi s onemocněním kloubů a pohybového aparátu. Bahno z Mrtvého moře se vyznačuje mimořádně vysokým obsahem minerálů a stopových prvků, jehož blahodárné účinky využívala již královna Kleopatra. Mrtvé moře je nejníže položeným slaným jezerem na světě, obsah soli je 10x větší než ve světových mořích, což z něj tvoří drsné prostředí naprosto nevhodné pro jakýkoliv život živočichů.

Zdroj: krasa.cz
Zdroj: krasa.cz
Čistě přírodní bahno z Mrtvého moře, které se tvoří více než tisíce let v jeho hlubinách, obsahuje 26 minerálů a stopových prvků, zejména pak hořčík, draslík, vápník, chlorid, bromid. Všechny tyto prvky jsou velice prospěšné pro oživení a čištění kůže, a proto po aplikaci bahna bude pokožka těla zářící a svěží.

Jak nejlépe použít bahno z Mrtvého moře?

Bahno z Mrtvého moře lze používat dvojím způsobem – teplé nebo studené. Jednoduše se v přiměřené vrstvě nanese na obličej, případně pokožku celého těla, nechá se určitou dobu působit a poté se opláchne. Zvýšených účinků dosáhneme zahřátím bahna před jeho aplikací, kdy dojde k rozpuštění krystalů soli a minerálů. Ovšem pozor, bahno musí být zahřáto jen na teplotu lidského těla a nikdy se nesmí aplikovat na otevřené rány. Doba působení je zcela individuální a je třeba ji vyzkoušet.

Zdroj: Serge Bertasius Photography / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: Serge Bertasius Photography / FreeDigitalPhotos.net

Pro minerální bahno nemusíte jezdit až k Mrtvému moři

Přírodní černé bahno z Mrtvého moře nabízí řada obchodů na internetu, a tak bylo poměrně snadné tuto přírodní kosmetiku vyzkoušet. Dala jsem nejen na doporučení dermatologů,ale i zkušenosti druhých lidí a vyzkoušela kvalitní Minerální bahno z Mrtvého moře Sefiros, které neobsahuje navíc žádné přídatné látky. 100% přírodní bahno z Mrtvého moře je dokonale účinným kosmetickým prostředkem. V e-shopu jsem si objednala 800ml balení za 219 Kč a připadá mi, že vydrží poměrně dlouho. Balíček mi dovezla PPLka na druhý den, ovšem na výběr je dalších 7 způsobů dopravy. Můžete využít rovněž možnost odložené platby a zároveň získat dopravu zdarma. Minerální bahno používám už běžně jako pleťovou masku, na peeling celého těla a občas na regeneraci vlasů. Pokožka má po aplikaci vždy svěží, zdravý vzhled a je neuvěřitelně hladká. Stačí pouze nanést vhodný hydratační krém. Jen při smývání je trochu černo v koupelně, ale to se dá přežít. Výsledek opravdu stojí za to.

Výhody

  • čistě přírodní produkt
  • ideální k péči o pleť a pokožku celého těla
  • pozitivně působí při nemocech kloubů a pohybového aparátu

Nevýhody 

  • při smývání je kolem nepořádek
  • někomu je bahno na kůži nepříjemné

Recenze Sefiros Minerálního bahna z Mrtvého moře

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

výhodné

Získáte kvalitu za rozumnou cenu

Koupit minerální bahno z mrtvého moře
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Blendea SUPERCHILL: Chcete relaxovat, nebo lépe spát?

Člověk občas potřebuje vypnout a hodit se do pohody. I když se snaží sebevíc, nejde …

Napsat komentář