Recenze energy drinku BIG SHOCK borůvka s malinou

Ve světě energy drinků máme dalšího nováčka, který se uchází o vaši přízeň. Big Shock borůvka s malinou, který je spolu s citronovým Big Shockem žhavou novinkou roku 2017. Dva druhy bobulovitého ovoce v jedné plechovce a ještě navíc s 10 % ovocného podílu zní více než lákavě. Co myslíte, bude na tom lépe, než méně povedená varianta citronu s grepem? Uvidíme, na první pohled vypadá jako kandidát na první místo. Ovocná složka udělá v syceném nápoji své a je to prostě znát. Kdykoli si dáte BIG SHOCK, pokaždé zažijete fakt velký energetický šok.

big-shock-boruvka-s-malinou

BIG SHOCK borůvka s malinou – dokonalá harmonie chuti

Jestliže si mám vybrat energetický nápoj, volím zpravidla Big Shock. Je celkem jedno, zda-li je perlivý nebo ne, důležité je pro mne to, že u něj postrádám jakoukoli umělou pachuť. Chuťové buňky ani nepoznají, že se jedná o něco jiného, než je sladká ovocná limonáda. Z důvodu obsahu kofeinu, taurinu, různých vitamínů a jiných přídatných látek se doporučuje vypít pouze jednu plechovku za den.

Zajímá vás, jak dopadl BIG SHOCK borůvka s malinou? Rozhodně se posunul na přední příčky všech ovocných příchutí Big Shocku. Netrpělivě jsem otevřela svoji první ledově vychlazenou plechovku a opět ji nalila do sklenice. Ihned jsem ucítila sladkou vůni letního ovoce. Ano, to jsou borůvky a maliny. Úplně stejnou chuť zaznamenaly i mé chuťové pohárky, opravdu, chuť malin a borůvek je dokonale vyvážená. Vynikající! Kombinace bobulovitého ovoce se skutečně povedla. Musím jedině pochválit. Zkusila jsem do sklenice přidat několik kostek ledu a musím říct, že tak skvělý nápoj jsem už dlouho nepila. Sladké tak akorát, ani moc, ani málo a ta ovocná příchuť je prostě fantastická. BIG SHOCK borůvka s malinou je úplně něco jiného než BIG SHOCK s příchutí citronu a grepu. Zkuste a uvidíte sami

BIG SHOCK borůvka s malinou skvěle vykročil do roku 2017. Dokáže jej letos ještě někdo porazit?

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Blendea SUPERCHILL: Chcete relaxovat, nebo lépe spát?

Člověk občas potřebuje vypnout a hodit se do pohody. I když se snaží sebevíc, nejde …

Napsat komentář