Recenze energy drinku BIG SHOCK lemon s grepem

Výrobci energetických nápojů přišli na trh s další novinkou. Tentokrát se o další ovocnou příchuť rozrostly řady žlutých energy drinků Big Shock. Po různých exotických mixech, netradičním vodním melounu nebo klasické chuti cherry tu máme Big Shock s příchutí citronu a grepu. A jak se povedl? Množství kofeinu ani taurinu se nijak nezměnilo, takže energetické účinky nápoje zůstávají pořád stejné. Stačí vypít plechovku denně a vaše tělo je dokonale připraveno podat maximální výkon. Pojďte ho ochutnat, jak vám sedne.

big-shock-lemon-s-grepem

BIG SHOCK lemon s grepem – kam se vytratila chuť citronu a grepu?

To bych nebyla já, abych nevyzkoušela každou novinku, co se mi postaví do cesty. V obchodě jsem plechovku Big Shocku s příchutí citronu a grepu málem přehlídla. Stála skromně vedle svého melounového kolegy a čekala právě na mne. Vypadala slibně, tak jsem po ní sáhla s velkým očekáváním příjemně kyselé limonády. Doma jsem dala plechovku nejprve pořádně vychladit a těšila se až ji otevřu. Teplé energy drinky nejsou vůbec dobré, tak proč si zbytečně kazit chuť.

Konečně nadešla ta pravá chvíle a já mám v ruce studený, správně orosený energy drink BIG SHOCK lemon s grepem. Protože jsem zvědavá, jakou má nápoj vlastně barvu, nalévám ho do skleničky. Bílé zabarvení mne nijak nepřekvapuje, stejné jako přírodní šťáva z citronu a grepu. Velmi příjemné je, že nápoj neobsahuje bublinky, takže mi na první pohled připadá jako džus. Napiji se a pořád čekám, kde je ta chuť citronu a grepu. Nikde! Na jazyku se mi rozplyne jen nějaká cukrová voda, v závěru lehce nakyslá a grep prostě nikde. Je pravda, že je nápoj příjemně sladký, možná to bude někomu vyhovovat, ale já jsem si představovala zcela něco jiného. Pro mne to je chuťově obyčejná citronáda s hromadou cukru, nic víc. To se výrobce obává, že mírně nahořklý grep lidem nepojede? Asi ano, ale je to škoda. Vypila jsem nakonec celou plechovku, ale přeslazený jazyk jsem měla ještě poměrně dlouho. Moje očekávání skutečně citronové limonády se prostě nesplnilo. Škoda, ale příště dám šanci další novince. BIG SHOCK citron s grepem má totiž ještě jednoho konkurenta, a to BIG SHOCK borůvka s malinou.

Podle mého názoru jsou jiné příchutě Big Shocku daleko zajímavější. Určitě ale citron s grepem vyzkoušejte a dejte vědět jak chutnalo.

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář