Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 1. 2. 2017?

Jak pokračuje další život na pustém ostrově? Hlad a totální vyčerpání se postupně podepisuje na zdraví jednotlivých účastníků. Přežívají jen ty nejsilnější tělesné schránky. Drsná reality show opravdu není nic pro slabé povahy! Pánové získávají převahu nad krásnými ženami, které padají jak kuželky. Není se čemu divit, zdejší podmínky skutečně jsou nehostinné. Třeba taková hygiena. Slaná mořská voda není k mytí zrovna ideální. Zrníčka soli zůstávají na kůži a nejsou zrovna moc příjemná. Stejně tak pot a lepící se písek. Ještě, že občas zaprší, soutěžící jsou doslova vděčni za přírodní sprchu.

Hostina z mravenců

Nedostatek potravy na ostrově se řeší od rána do večera. Vyhrát pecen chleba v soutěži není žádné vítězství. Vyhladovělí soutěžící se sice o něj spravedlivě rozdělili, ale co to je pro vyhladovělého člověka krajíček chleba. Zdatní muži musí z něčeho čerpat energii, nevzdávají to, a proto se vydali na lov. Objevili mraveniště plné exotických mravenců. To byla hostina! A jak jim šmakovalo! Bazi s Bidlem si náramně pochutnali. Nejlepší prý je rozkousnout hned dva nebo tři najednou, nádherně to křupne a dokonce mají příchuť vanilkové zmrzliny. Překrásná filipínská příroda, kde se točí Robinsonův ostrov, přináší spoustu příležitostí k obživě. Co ochutnají příště? 

Chudák Kačka

Drsné podmínky na ostrově bohužel způsobily zdravotní problémy Kačce. Bojovala ze všech sil, ale příroda je prostě mocná. Její zdravotní stav se zhoršil natolik, že musela být převezena do nemocnice a její další pokračování v soutěži by bylo pro ni nebezpečné. Kačka z kmene Callao, jako nejmladší účastník soutěže a čerstvá maturantka, musela nakonec ze soutěže odstoupit. A co pro ni bylo nejhorší? Sužoval ji hlad, v noci zima a potrápila ji nedostatečná hygiena. Doufejme, že se dá brzy opět dohromady.

Jak dopadla kmenová rada?

Tentokrát se otřásla půda pod nohama modrého kmene Tabon. Večerní kmenová rada nešetřila nikoho, pro hráče to byla další příležitost, jak vyřadit nežádoucího protivníka. Kdo byl nejvíce v ohrožení a koho se chtěli soutěžící zbavit? Středem pozornosti se stala trafikantka Iveta, nejstarší žena na ostrově. Co jí uškodilo více? Špatná fyzická kondice a nebo její taktika se schovaným jídlem? Zdá se, že ostatní soutěžící nedokázali Ivetě odpustit to, že před nimi po příjezdu na ostrov schovala jídlo. Zejména Zdeněk to vnímal jako velký podraz, pro který není omluva. Členové Tabonu se shodli na tom, že už Ivetu mezi sebou nechtějí. Iveta je vyřazena jako třetí a opouští ostrov. Její louč je zhasnuta.

A všimli jste si, že nejmenší plavky na ostrově má playmate Petra? Zvolila svoji vlastní strategii, tak uvidíme, jak se jí podaří udržet pozornost diváků. A jak se dál bude vyvíjet život Robinsonů na ostrově? Sledujte každé pondělí a středu na Nově.

 

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 15. 2. 2017?

Jak se vede Robinsonům na ostrově? Zdejší krutý život není jen o taktice, dobré kondici, …

Napsat komentář