Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 1. 3. 2017?

Život na pustém ostrově není právě lehký a našich devět Robinsonů o tom ví své. Jak se jim daří? Na Ostrově vyloučení, kde děvčata přežívají pod velením akční Terky je mírumilovná atmosféra. Celkem si spolu rozumí, a tak není žádný důvod k rozepřím. Orientují se zejména na vegetariánskou stravu, kterou tvoří hlavně kokos, ananas, banány a rýže v rozličné kuchyňské úpravě. Zato v kmeni Mayon, tam to jede. Velení se ujal David s Radovanem, s čímž kupodivu ostatní nemají problém, ale vymýšlení bojové taktiky, to dá zabrat. Komickou figurkou celého kmene se stala playmate Petra. Je jakoby bokem, ostatní ji přehlíží, nikdo se s ní moc nebaví, protože co řekne, to je prostě perla. Ale Petra se pořád drží ve hře! Čím to asi bude? Je to skutečná Petra a nebo jen herní přetvářka? Robinsoni se necítí její pozicí  nijak ohroženi, a proto ji nechávají v klidu. Jen aby se ještě všichni nedivili, až zamíchá  pomyslně rozdanými kartami!

To je ale blátíčko!

Neustálé diskuze o aliancích jsou trochu únavné, a tak náladu pozvedly alespoň různé hry. Vědomostní soutěž o tom, kolik je na ostrově slunečních dnů, přivedla většinu účastníků k odměně v podobě sladkého čerstvě namixovaného smoothie. Přímo před jejich zraky nádherná domorodkyně s pomocí mixéru značky Nutribullet vykouzlila lahodný osvěžující nápoj. No, že by Robinsoni měli nedostatek vitamínů, to se zrovna říci nedá, ale chutnalo jim.

Další individuální hra o odměnu byla daleko zajímavější. Pěkně se vyváleli v bahně, jehož vůně svědčila o tom, že se nejedná jen o obyčejné bláto. Vrhali se do něj hlava nehlava jeden za druhým, jelikož na výherce čekala teplá sprcha, šampon, mýdlo, kartáček na zuby s pastou a čisté oblečení. Kdo si mohl nakonec dopřát tento luxus? Byl to Míla a chlapsky k sobě přibral i obě děvčata, Petru s Nikou.

Robinsoni v obležení nočních tvorů

Tajemná příroda Robinsonova ostrova připravuje stále nová a nová překvapení. Tentokrát museli Mayovci odolávat útoku nočního nájezdu neznámých tvorů. Klidně se oddávali nočnímu spánku a najednou jim kolem hlavy lezlo něco, co je velké a podivné. Co to bylo? Chudák krab, který se přišel podívat, kdo mu zabral jeho teritorium. Ovšem nebyl sám, bylo jich víc. Vyhladovělí Robinsoni je všechny pochytali, schovali do hrnce a těšili se na to, jak si je ráno uvaří k snídani. Zeměpisná oblast Filipín, kde se točí Robinsonův ostrov, není zrovna ideálním místem pro romantickou dovolenou. Avšak zdejší fauna a flóra nabízí mnoho příležitostí k obživě, což je pro naše strádající Robinsony nejdůležitější.

První kmenová rada kmene Mayon

S velkou nervozitou se čekalo na první kmenovou radu, David se spokojeně pyšnil svojí těžce vybojovanou imunitou a navíc tu máme ještě jednu, skrytou. Ta je neustále předmětem spekulací, kdo ji vlastní. Celý den se uzavíraly nejrůznější aliance, až z toho šla hlava kolem. Jasno měla Petra, napíše Zdeňka, protože ten ji bere jídlo a když tady nebude, tak na ni více zůstane. Jak jednoduché. Proč to ostatní řeší tak složitě? Nakonec vzešly dvě jména, Martin a Míla. Večerní kmenová rada se usnesla na tom, že je potřeba zbavit se silných soupeřů, a proto nejvíce hlasů získal právě Míla. Míla musel jako další kmen Mayon opustit.

Na Ostrově vyloučení však nic netušící trojice děvčat uvítala Mílu s jásotem. Konečně tu bude chlapská ruka. O jejich existenci ale zbývající členové kmene Mayon prozatím nic neví. Jak bude dál hra pokračovat? V pondělí na vás čeká úplně nová epizoda.

 

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 15. 2. 2017?

Jak se vede Robinsonům na ostrově? Zdejší krutý život není jen o taktice, dobré kondici, …

Napsat komentář