Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 20. 2. 2017?

Poklidný život na ostrově narušily velké změny. Ode dneška je všechno jinak! Každý Robinson hraje sám za sebe, bez ohledu na ostatní. Touha po vítězství je mocná, peníze jsou ještě blíž na dosah, a proto lhaní, podrazy, taktizování a vytváření různých aliancí je na denním pořádku. Spekulace o tom, kdo má již svoji imunitu a kdy ji využije na kmenové radě, nedají účastníkům soutěže spát. Zejména David se snaží přijít celé věci na kloub a možná je i jeho odhad správný. Pojďme se však podívat, co se vlastně na ostrově stalo.

Callao + Tabon = Mayon

Oba kmeny se společně setkaly na nové pláži, kde jim v podvečer moderátor soutěže oznámil, že dochází ke sloučení obou kmenů a vzniká nový žlutý kmen s názvem Mayon. Na oslavu této události jim byla připravena hostina, na které se všichni Robinsoni po dvaceti dnech strádání do sytosti najedli. Pečená kuřata, ryby, dary moře, zeleninové saláty, spousta ovoce, vychlazené limonády, to vše vyhladovělí účastníci spořádali. Není se čemu divit, že některým po takové oslavě bylo poněkud těžko.

Hned na druhý den ovšem museli znovu tvrdě zabojovat. Šlo opravdu o hodně! Na ostrov žlutého kmene Mayon nemůžou všichni, tři soutěžící musí z kola ven. Komu chyběli síly a v soutěži prohrál? Bohužel, Lucka, Terka a Tereza musely kmen Mayon opustit. Už se holky viděly doma pod sprchou, těšily se na rodinu a kartáček na zuby, ale osud jim pěkně zamíchal kartami. Jaké bylo jejich překvapení, když se vylodily na novém ostrově, který po zbytek soutěže ponese název Ostrov vyloučení a kde i nadále pokračují v soutěži! Další z mnoha filipínských exotických míst, kde se točí Robinsonův ostrov, jim připomíná doslova Jurský park. Neznámá nádherná příroda, ještěrky nejrůznějších velikostí, kokosové palmy, banány,… to je pro osamělé tři ženy nová domovina.

První boj o individuální imunitu

Jaká je nálada v nově vzniklém kmeni Mayon? Jednotliví členové si na sebe teprve zvykají, ovšem o první hádky není nouze. Hlavně to skřípe mezi Nikou a Petrou, jedinými ženami na ostrově, kdy jedna druhé nemůže doslova přijít na jméno. Role vůdce se ujal Radovan s Davidem, pod jejich vedením si postavili Robinsoni přístřešek a vybudovali tábořiště. Opět začali s taktizováním a vytvářením nových spojenectví. Na řadu přišel také tvrdý boj o individuální imunitu, který ověřil zdatnost a fyzické síly účastníků. Kdo obstál? Před první kmenovou radou se zachránil David a na pár dnů se mu ulevilo. Ostatní musí utužit svoje navázaná spojenectví a vymyslet co nejlepší hráčskou taktiku.

Kdo jako první opustí kmenovou radu žlutého kmene Mayon, to se dozvíme už příští týden. Zamíří nejprve na Ostrov vyloučení nebo bude rovnou ze hry vyřazen? Nechme se překvapit.

 

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 15. 2. 2017?

Jak se vede Robinsonům na ostrově? Zdejší krutý život není jen o taktice, dobré kondici, …

Napsat komentář