Nepřehlédněte
Domů / Blog / Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 8. 2. 2017?

Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 8. 2. 2017?

Na ostrově přituhuje, drsný život na odloučeném filipínském ostrově se podepisuje nejen na fyzickém, ale i psychickém stavu soutěžících. Hlad jim doslova kouká z očí, ale jejich vyzáblá kostnatá těla se nevzdávají a bojují ze všech sil. V opravdu těžkých životních podmínkách vyplouvají na povrch charaktery jednotlivých účastníků. Nikdo nezná bratra, hraje se na tvrdo. Vidina 2,5 milionu korun je prostě mocná.

Krysí vývar? To je pochoutka!

Hladem zbídačení Robinsoni by dali kdo ví co za kousek chleba, proto se snaží zužitkovat cokoli, co se jim namane. Po chutné mravenčí hostině tentokrát došlo na krysu. Přeci se nenechají připravit o takový kus masa! Krysa se ukrývala v dřevěné bědně, kterou dostal kmen spolu s dalším vzkazem. To bylo radosti, nikdo ovšem nečekal, že jim krysa uteče. Pohotový David se chopil šance a svojí dřevěnou harpunou krysu ulovil. Jak si ale krysu připravit? Upéct, usmažit nebo uvařit? Nakonec zvítězil krysí vývar, lahodná polévka s kousky masa dodá nejvíce sil. Jistě byla chutná, soutěžící se olizovali až za ušima. Jak je vidět, exotická filipínská příroda, kde se točí Robinsonův ostrov, nenechá nikoho umřít hlady. 

Karty se promíchaly

Poslední soutěž o odměnu rozhodla o tom, že si vítězný kmen mohl do svého týmu vybrat libovolného soutěžícího z druhého kmene. A zároveň vybrat ze svého středu jednoho člena týmu a poslat jej do kmene druhého. Jak to dopadlo? Playmate Petra se prohodila s Jakubem. Kdo vydrží v novém kmeni déle a jak se jim povede? Uvidíme v dalším díle.

Bidlo, nevzdávej to!

Tíha extrémních podmínek, stesk po domově, po dětech, přátelích, dolehla nejvíce na otrlého čtyřicátníka Radomíra z Plzně, kterému všichni říkají Bidlo. Snažil se odolávat dlouho, ale včera se už neudržel a měl slzy na krajíčku. Těžko snáší dlouhodobé odloučení od rodiny, ale věřme, že se vzchopí a půjde dál.

Čtvrtá kmenová rada

Kmeni Callao se v bojích o imunitu poměrně daří a prohráli pouze jednou, zatímco modrý Tabon už třikrát. Modrému kmeni se nevedlo ani tentokrát, proto opět došlo na kmenovou radu a členové museli hlasovat o tom, koho nadále mezi sebou už nechtějí. Pozornost se soustředila na Baziho, nejstaršího účastníka soutěže. Přestože byl součástí jakési koalice, kterou založil spolu s ostatními čtyřmi soutěžícími, členové Tabonu rozhodli, že jej nadále mezi sebou nechtějí. Bazi se snažil mladším členům týmu předat svoje zkušenosti, něco je naučit a byl si poměrně jistý svojí pozicí. Sám si uměl v divočině obstarat jídlo, a proto se obává, že se Tabonu bez něj zle povede. Co se dá dělat, kmenová rada rozhodla a Bazi byl ze soutěže vyřazen.

A víte z čeho měl Bazi největší radost po návratu do civilizace? Nebudete tomu věřit, ale obyčejná sprcha a kartáček na zuby dělají přímo zázraky. Co by za to ostatní soutěžící dali.

 

Autor: Martina

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 27 let a o zdravý životní styl se v podstatě zajímám už od střední školy. V současné době se snažím působení v oboru skloubit dohromady s péčí o malou dcerku. Jelikož je zdraví rodiny u mne na prvním místě, používám přírodní potraviny nejen v každodenním jídelníčku, ale i kosmetice. Ráda experimentuji v kuchyni, fotím a objevuji magickou sílu přírody. Miluju spinning, aqua aerobic a geocaching.

přečtěte si také

Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 15. 2. 2017?

Jak se vede Robinsonům na ostrově? Zdejší krutý život není jen o taktice, dobré kondici, …

Napsat komentář