Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 8. 2. 2017?

Na ostrově přituhuje, drsný život na odloučeném filipínském ostrově se podepisuje nejen na fyzickém, ale i psychickém stavu soutěžících. Hlad jim doslova kouká z očí, ale jejich vyzáblá kostnatá těla se nevzdávají a bojují ze všech sil. V opravdu těžkých životních podmínkách vyplouvají na povrch charaktery jednotlivých účastníků. Nikdo nezná bratra, hraje se na tvrdo. Vidina 2,5 milionu korun je prostě mocná.

Krysí vývar? To je pochoutka!

Hladem zbídačení Robinsoni by dali kdo ví co za kousek chleba, proto se snaží zužitkovat cokoli, co se jim namane. Po chutné mravenčí hostině tentokrát došlo na krysu. Přeci se nenechají připravit o takový kus masa! Krysa se ukrývala v dřevěné bědně, kterou dostal kmen spolu s dalším vzkazem. To bylo radosti, nikdo ovšem nečekal, že jim krysa uteče. Pohotový David se chopil šance a svojí dřevěnou harpunou krysu ulovil. Jak si ale krysu připravit? Upéct, usmažit nebo uvařit? Nakonec zvítězil krysí vývar, lahodná polévka s kousky masa dodá nejvíce sil. Jistě byla chutná, soutěžící se olizovali až za ušima. Jak je vidět, exotická filipínská příroda, kde se točí Robinsonův ostrov, nenechá nikoho umřít hlady. 

Karty se promíchaly

Poslední soutěž o odměnu rozhodla o tom, že si vítězný kmen mohl do svého týmu vybrat libovolného soutěžícího z druhého kmene. A zároveň vybrat ze svého středu jednoho člena týmu a poslat jej do kmene druhého. Jak to dopadlo? Playmate Petra se prohodila s Jakubem. Kdo vydrží v novém kmeni déle a jak se jim povede? Uvidíme v dalším díle.

Bidlo, nevzdávej to!

Tíha extrémních podmínek, stesk po domově, po dětech, přátelích, dolehla nejvíce na otrlého čtyřicátníka Radomíra z Plzně, kterému všichni říkají Bidlo. Snažil se odolávat dlouho, ale včera se už neudržel a měl slzy na krajíčku. Těžko snáší dlouhodobé odloučení od rodiny, ale věřme, že se vzchopí a půjde dál.

Čtvrtá kmenová rada

Kmeni Callao se v bojích o imunitu poměrně daří a prohráli pouze jednou, zatímco modrý Tabon už třikrát. Modrému kmeni se nevedlo ani tentokrát, proto opět došlo na kmenovou radu a členové museli hlasovat o tom, koho nadále mezi sebou už nechtějí. Pozornost se soustředila na Baziho, nejstaršího účastníka soutěže. Přestože byl součástí jakési koalice, kterou založil spolu s ostatními čtyřmi soutěžícími, členové Tabonu rozhodli, že jej nadále mezi sebou nechtějí. Bazi se snažil mladším členům týmu předat svoje zkušenosti, něco je naučit a byl si poměrně jistý svojí pozicí. Sám si uměl v divočině obstarat jídlo, a proto se obává, že se Tabonu bez něj zle povede. Co se dá dělat, kmenová rada rozhodla a Bazi byl ze soutěže vyřazen.

A víte z čeho měl Bazi největší radost po návratu do civilizace? Nebudete tomu věřit, ale obyčejná sprcha a kartáček na zuby dělají přímo zázraky. Co by za to ostatní soutěžící dali.

 

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Robinsonův ostrov: Kdo vypadl 20. 2. 2017?

Poklidný život na ostrově narušily velké změny. Ode dneška je všechno jinak! Každý Robinson hraje …

Napsat komentář