O nás

U zrodu superzdrave.cz stála pouhá myšlenka: vytvořit blog o zdravém životním stylu. Ale ne jen tak ledajaký. S kvalitním obsahem, který je pro čtenáře skutečným přínosem. Je to tvrdá a doslova mravenčí práce. Ne vždy jde všechno hladce, občas musíme přeskakovat výmoly. My ji však děláme rádi, s velkým potěšením a obrovským pracovním elánem. O to víc, když můžeme cennými informacemi přispět ke zdravému a spokojenému životu.

Náš tým

Ondřej S.

Co-founder.

Hana S.

Co-founder, content specialist & photographer.

Ondra řeší operativu, nastavuje procesy a hledá nové příležitosti. Je vystudovaný programátor, řeší proto IT a technickou stránku projektu. Nejkrásnější pohled na svět je podle něj ze sedla bajku.

Hanka vede skupinu externích copywriterů, připravuje publikační plán, grafické vizuály a fotí. A když už má psaní plnou hlavu, vyrazí se odreagovat na lekci jógy. Namasté!

Nicol

Nicol tvoří obsah přes 7 let. Zajímá se o zdraví, zdravý životní styl a vyváženou stravu. Když zrovna nesedí za klávesnicí, experimentuje při přípravě nejrůznějších zdravých dobrot, nebo se vyrazí protáhnout na bike. Před hledáčkem fotoaparátu se bohužel stydí ;-).

Happiness manager

Náš maskot, mazel a kouzelník úsměvů na tvářích. Většinu času běhá v kolečku nebo mlsá zrníčka, semínka a čerstvou zeleninu. Potrpí si na dostatečném množství spánku a občas provede nějakou tu lumpárnu. Ze všeho nejlépe však umí zlepšit náladu každému, kdo se na něj podívá.

Co je pro nás při tvorbě obsahu důležité?

Náš blog je zaměřený na psaní informačně hodnotných článků z oblasti zdraví, zdravého životního stylu a receptů. Čas od času pro vás rovněž tvoříme recenze na nejrůznější produkty, které nás zaujmou a rozhodneme se je vyzkoušet.

Naše recenze jsou nezávislé a produkty se v nich rozhodně nesnažíme nijak přikrášlovat. Sami je na vlastní kůži testujeme, používáme nebo ochutnáváme. A až jakmile víme, co od nich očekávat, jsme schopní pro vás recenzi zpracovat. Stojíme si za tím, že recenzujeme poctivě, nezávisle a především pravdivě.

Jakým způsobem náš projekt financujeme?

Affiliate disclamer

Projekt superzdrave.cz je především naším koníčkem a velkou vášní. Abychom jej však mohli provozovat a tvořit pro vás pravidelně obsah, je potřeba do něj také pravidelně investovat. 

Zdrojem finacování je pro nás provizní systém affiliate. Pokud si zakoupíte produkt z některého e-shopu, který vám doporučíme, získáme díky tomu drobnou provizi. Pro vás se však nákupem nic nemění a touto provizí není nijak ovlivněna cena, za kterou zboží kupujete.

Děkujeme, pokud se rozhodnete nás tímto způsobem podpořit.