Recenze Nupreme: Funkční potraviny podpoří zdraví i krásu

Mezi lidmi stále více přibývá příznivců zdravého životního stylu, kteří se snaží svůj jídelníček obohatit o funkční potraviny. Právě ty totiž vynikají vysokou nutriční hodnotou a lidskému tělu dodávají plno živin. Přispívají k posílení celého organismu, doplňují energii a pomáhají zvýšit přirozenou obranyschopnost proti různým nemocem. Kam se pro ně vydat? Nemusíte nikam, stačí se porozhlédnout v prostředí internetu po e-shopech se zdravou výživou. Jedním z nich je Nustore, který nabízí přírodní potraviny pod značkou Nupreme. Jelikož jsem našla několik zajímavých produktů v nabídce, rozhodla jsem se je vyzkoušet. Každý z nich jsem podrobila důkladnému testu. A výsledek? Ten se dozvíte v následujících řádcích. 

Funkční potraviny přispívají k posílení celého organismu / foto: archiv autorky

 

Nupreme = výživově hodnotné potraviny

Pokud vám záleží na tom, co jíte, určitě také řešíte otázku, kde a jak nejlépe nakoupit dobré potraviny. Porovnáváte jejich kvalitu, cenu a celkovou spokojenost s e-shopem. Obchody se zdravou výživou neustále zavádí nové a nové produkty, a tak nezbývá, než je vyzkoušet. Jen tak zjistíte, zda se zařadí na váš seznam oblíbených potravin, nebo upadnou v zapomnění. Se značkou Nupreme jsem na tom byla úplně stejně. Donedávna jsem o ní neměla nejmenší ponětí. To se však rázem změnilo, jakmile jsem nahlédla do obchodu. Lákavá nabídka, přijatelné ceny, pěkně přehledný web. Tím si mne získali. Nenašla jsem jediný důvod, proč to s nimi nezkusit. 

Prohlédnout e-shop >>

 

Nupreme je značka funkčních potravin a superpotravin, které se nachází v nabídce e-shopu nustore.cz. A není jich právě málo. Na první pohled mne hned zaujalo, v kolika rozličných kategoriích můžete vybírat. 

Najdete tu zelené superpotraviny (chlorellu, spirulinu, mladý ječmen), medicinální houby (reishi, chaga, shiitake, coriolus a jiné), různé vitamíny, superpotraviny maca, chia semínka, sušené plody moruše, rostlinné oleje, ořechová másla a v neposlední řadě také zdravé nápoje (Maca Choco Latté, Golden Mylk), tyčinky, čokoládové snacky (Energy Bons, Beauty Bons). Produktů je tolik, že ani tento výčet není konečný.

Logo Nupreme označuje pouze funkční potraviny a superpotraviny, které jsou vyrobeny z kvalitních přírodních surovin. Mají příjemnou chuť a díky jedinečnému obsahu živin blahodárně působí na lidské zdraví. Každý produkt Nupreme je něčím výjimečný a dokáže tak skvěle doplnit spotřebu biologicky aktivních látek v organismu. To se mi právě na nich líbí nejvíc. Potraviny Nupreme jsou opravdovou výživou pro člověka. 

Funkční potraviny (Functional foods) lze charakterizovat jako běžné potraviny, které jsou vyrobeny z přirozeně se vyskytujících složek a navíc jsou obohaceny o větší podíl nutričně hodnotných látek (vitamíny, minerály, probiotika, apod.), případně jsou některých rizikových látek zbaveny (potraviny bez lepku, bez laktózy). Pozitivně ovlivňují metabolické procesy v těle, podporují imunitu a pomáhají snižovat riziko různých onemocnění.

Konzumace funkčních potravin je zcela v souladu se zdravým životním stylem. Proto by se měly pravidelně objevovat v každodenním jídelníčku. Avšak kromě jejich výživové hodnoty je neméně důležitá také chuť a charakter daného výrobku. Lidé žijící aktivním životem vyhledávají také potraviny, které mohou jednoduše vzít s sebou do práce, na trénink, na cesty a přitom pohodlně doplnit potřebné živiny. I tento náročný požadavek se snaží Nupreme naplnit. 

Bc. Eliška Hirková uvádí: “Je zřejmé, že funkční potraviny ze své podstaty obsahují ve zvýšené míře složky, které mají blahodárné účinky na lidský organismus. Jedná se nejen o vlákninu, vitamíny, minerály a stopové prvky, ale funkčnost dodávají především skupiny dalších, mezi konzumenty méně známých účinných činitelů: bioaktivní látky (probiotika, prebiotika, symbiotika), antioxidanty, peptidy, hodnotné bílkoviny, vysoce nenasycené mastné kyseliny a některé další rostlinné látky.”

HIRKOVÁ, ELIŠKA. Funkční potraviny a možnosti zvýšení jejich spotřeby

HIRKOVÁ, Eliška. Funkční potraviny a možnosti zvýšení jejich spotřeby [online]. České Budějovice, 2017 [cit. 2021-05-07]. Dostupné z: https://theses.cz/id/3njyl1/. Diplomová práce. Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakulta. Vedoucí práce doc. Ing. Ladislav Skořepa, Ph.D.
Koupit v e-shopu >>

 

Funkční potraviny přinášejí spoustu výhod

V e-shopu nustore.cz snadno vyberete podle vlastní chuti a svých požadavků z obrovského množství zdravých potravin. Tělo můžete pročistit za pomoci zelených superpotravin, které koupíte jednotlivě, nebo v podobě výhodného balíčku. Máte-li chuť na sladké, hravě vyberete produkty pro zdravé mlsání, kdy své chuťové buňky neošidíte o dokonalý požitek z lahodné čokolády a současně tělu dodáte třeba další porci bílkovin. Takže ani vaše štíhlá linie není v ohrožení. A co teprve proteinová tyčinka s obsahem kolagenu (viz. níže), ten je velmi důležitý pro krásu a celý pohybový aparát. Přitom spojuje lahodnou chuť karamelu s kokosem. Takových výjimečných produktů je tu k mání dost a dost. 

Podrobně jsem si prošla celou nabídku a nakonec jsem vybrala několik zajímavých výrobků značky Nupreme, které se od jiných produktů obdobné výživové hodnoty něčím liší a dokážou obohatit každodenní jídelníček. Postupně si je všechny rozebereme. Nejdříve se ale podívejte na můj nákupní seznam.  

Můj nákupní seznam Nupreme potravin

NÁZEV PRODUKTUMNOŽSTVÍCENA
Maca Choco Latté100 g149 Kč
Beauty Bons tmavá čokoláda80 g69 Kč
Energy Bons tmavá čokoláda70 g59 Kč
Proteinová tyčinka s kolagenem50 g29 Kč
Liposomal Vitamín C30 kapslí299 Kč
Himalájská sůl růžová500 g39 Kč

Objednávka v e-shopu proběhla standardním způsobem a za pár dnů mi volá kurýr, že mi veze balíček. Převzala jsem krabici a nedočkavě ji otevřela. Vše bylo pečlivě zabaleno v bublinkové folii, takže ani skleněná lahvička Maca Choco Latté neměla nejmenší šanci se po cestě rozbít. Takovou důkladnost je třeba ocenit, ne v každém obchodě věnují balení tolik pozornosti

Funkční potraviny Nupreme vám doručí domů až před domovní dveře a nebo si je můžete osobně vyzvednout přímo v provozovně, která se nachází v Brandýse nad Labem. Objednávky nad 1500 Kč mají dopravu zdarma, takže se určitě vyplatí nakoupit ve větším množství. Vzhledem k tomu, že tyto potraviny mají delší dobu trvanlivosti, můžete je bez problému skladovat doma ve spíži. 

Pokud budete potřebovat při nákupu s něčím poradit, můžete se s jakýmkoliv dotazem obrátit na bezplatnou online poradnu. Zde vám nutriční specialisté zodpoví vše, co se týká konkrétního produktu. Poradí, jak třeba daný výrobek vhodně zařadit do jídelníčku, jaké má účinky, jak zvolit správné dávkování, při jakých zdravotních potížích může pomoci a podobně. Zeptat se lze na cokoli, co se týká oblasti zdravého stravování.  

Proč kupovat potraviny Nupreme?

Vstupte do e-shopu >>

 

Další věc, která mne u Nupreme zaujala, je možnost dostat se k podrobné analýze každého zakoupeného produktu. Jde to velmi jednoduše, jen ve třech krocích. Do online formuláře zadáte šarži výrobku a následně si můžete stáhnout výsledky všech analýz. Sami potom uvidíte, jak daná surovina prošla laboratorními testy z hlediska přítomnosti těžkých kovů a mikrobiologie. Tím je kvalita produktů jasně daná. 

Zde je například uvedena šarže himalájské soli, údaj jen přepíšete do online formuláře na webu / foto: archiv autorky

 

Pojďme se ale vrátit zpět k mému nákupu. Všechny zakoupené potraviny mají pěkně barevný atraktivní obal, na němž vyniká logo Nupreme. Takže už jen svým vzhledem působí dojmem vyjímečnosti. Pojďme je tedy společně rozbalit a zjistit, co ukrývají uvnitř. 

 

BIO Maca Choco Latté NUPREME

Instantní nápoj vyvážené chuti, který si můžete dopřát vždy, když chcete něco dobrého a zároveň zdraví prospěšného. Doplní energii, podpoří imunitu, harmonizuje tělo i duši. Ideální na zahřátí v ponurých sychravých dnech zimního období. Díky skvělým surovinám dokáže zlepšit náladu a prohřát celý organismus

Složení BIO Maca Choco Latté:

 • 37 % BIO maca prášek v RAW kvalitě
 • 37 % BIO kakaový prášek
 • BIO kokosový cukr
 • BIO skořicový prášek

Maca prášek 

Kořen macy (peruánský ženšen) je považován za superpotravinu, která pomáhá tělu vyrovnat se s psychickým i fyzickým vypětím, při hormonální nerovnováze, problémech se spánkem, podporuje imunitu a přispívá k efektivnímu hubnutí. Samotná maca neobsahuje téměř žádné kalorie, naopak tělo získá spoustu energie pro sportovní zátěž. Kořen macy je plný mikroživin, vitamínů, minerálů, antioxidantů a vlákniny

Kakaový prášek

Kakao nejen skvěle chutná, ale také obsahuje celou řadu bioaktivních látek s pozitivním vlivem na lidské zdraví. Především je plné antioxidantů, které chrání tělo proti nežádoucím volným radikálům. Kakao je kvalitním zdrojem vitamínů a minerálů (hořčík, vápník, železo a mnohé jiné). Podporuje správnou krvetvorbu, slouží jako prevence onemocnění srdce a cév, zvyšuje psychickou odolnost a pomáhá navodit dobrou náladu

Kokosový cukr 

Kokosový cukr patří mezi přírodní sladidla a je skvělou náhradou za klasický bílý cukr. Nachází se v něm vysoké množství vitamínů a minerálů, pro tělo je hodnotným zdrojem vlákniny. Oproti běžnému cukru má také velmi nízký glykemický index, takže způsobuje jen pozvolné zvyšování hladiny cukru v krvi. Opomenout nelze ani jeho lahodnou karamelovou chuť, která skvěle vyniká ve směsi BIO Maca Choco Latté

Skořicový prášek

Skořice je aromatické koření, které je považováno za jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě. Typická aromatická chuť i vůně má své příznivce i odpůrce. Skořice přináší lidskému tělu spoustu zdravotních benefitů. Obsahuje látky s protizánětlivým účinkem, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, blahodárně působí na zažívání, zlepšuje celkovou obranyschopnost organismu, pomáhá zvýšit mozkovou aktivitu, dodává energii, zrychluje metabolismus a má zahřívací vlastnosti

Příprava BIO Maca Choco Latté:

Dvě čajové lžičky prášku rozmícháme s trochou vlažného mléka (může být i rostlinné) na hladkou kaši a postupně zalijeme horkým mlékem v množství 250 – 300 ml. 

Maca Choco Latté je naprosto skvělé kakao, zahřeje a tělu doplní spoustu důležitých živin / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení:

BIO Maca Choco Latté je jemný hnědý prášek připomínající pudr. Nápoj jsem připravila podle návodu a musím říct, že chutnal naprosto skvěle. Výborné kakao se zcela mizivými podtóny skořice, sladké tak akorát. Prostě moc dobré, za chvíli jsem měla hrnek v sobě. 

Pěkně pohladil po těle i po duši. BIO Maca Choco Latté skvěle doplní chvíle pohody a relaxace. Nejlépe si ho vychutnáte s knihou v ruce, nebo večer u televize. Oblíbila jsem si ho jako takovou sladkou tečku celého dne. Dokonce jsem se na něj i těšila. Rozhodně mohu doporučit, zkuste.

Koupit v e-shopu >>

 

Beauty Bons tmavá čokoláda NUPREME

Málokdo dokáže odolat chuti dobré čokolády. Když mlsáte zdravě, nemusíte si nic vyčítat a vaše štíhlá postava nebude v ohrožení. Beauty Bons představuje ideální spojení hořké čokolády s výživnou kolagenovou formou bílkovin. Malé čokoládové pralinky dokážou zahnat chutě na sladké a přitom dodat tělu potřebné živiny. Kolagen je důležitý pro zdraví i pro krásu. V Beauty Bons nenajdete žádný lepek, palmový tuk ani geneticky modifikované suroviny.

Proč si dopřát právě Beauty Bons?

 • obsahují mnohem méně cukru, než jedna kostka na celé balení
 • kvalitní zdroj bílkovin a vlákniny (pomáhá udržet optimální váhu, prospívá kráse)
 • prebiotika podporují dobré zažívání a imunitu
 • obsahují nativní syrovátku (nejkvalitnější protein vůbec)
 • hydrolyzované kolagenové peptidy jsou nejlepší formou bílkovin (pro tělo lépe vstřebatelné)
 • hypoalergenní, čistá potravina
Lahodné čokoládové pralinky, které napomáhají udržet štíhlou linii a krásu / foto. archiv autorky

 

Moje hodnocení:

Čokoládová pralinka Beauty Bons nádherně voní hořkou čokoládou. Jakmile ji vložíte do úst, na jazyku se vám okamžitě rozplyne její podmanivá chuť. Když do ní kousnete, narazíte na příjemně měkkou hmotu žvýkačkové konzistence. Všechny chutě pěkně splynou dohromady, což vám v konečném výsledku přinese dokonalý gastronomický zážitek

Beauty Bons bych připodobnila k čokoládovým žvýkačkovým bonbonům. Avšak jednoduše řečeno, mnohem zdravějším. Jejich výživová hodnota je jasně daná, tu nelze popřít. Nepřipadají mi ani příliš sladké, prostě dobrá čokoláda, která přináší tělu také spoustu výhod. Praktický malý sáček, vejde do každé tašky, mlsat můžete kdekoli po cestě.

Koupit v e-shopu >>

 

Energy Bons tmavá čokoláda NUPREME

Každodenní aktivity vyžadují průběžné doplňování energie, a tak se často spoléháme na svůj oblíbený šálek kávy. Avšak i ten si mnohdy kvůli časovému presu nemůžeme dovolit. Pro takové situace je tu Energy Bons – plnohodnotná alternativa k 1 – 2 šálkům kávy. Jemně pražená kávová zrna obalená v hořké čokoláda s nízkým obsahem cukru. Ideální do kanceláře, na cesty autem, rychlá posila před tréninkem. 

Jaké jsou přínosy Energy Bons?

 • mají velmi nízký obsah cukru
 • kávová zrna jsou zastoupena prémiovou 100% arabicou s plnou chutí kávy
 • jedno balení obsahuje 7 g zrnek kávy (plnohodnotná alternativa k 1 – 2 šálkům kávy)
 • hořká čokoláda neohrozí denní kalorický příjem (téměř bez cukru)
 • rychlý přísun energie v průběhu dne (při práci, při sportu)
 • podporují bdělost 
 • bez lepku
 • neobsahují palmový tuk a ani geneticky modifikované suroviny
 • hypoalergenní, čistá potravina
Energy Bons doplní energii stejně jako šálek kávy / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení:

Drobné čokoládové kuličky o něco málo větší než zrnka kávy mají na povrchu nepatrnou vrstvu čokolády. Její chuť je mnohem výraznější než u předešlých Beauty Bons a dá se říci, že i lepší. Pod ní se ukrývá celé zrnko kávy, které musíte prostě rozkousat. Je celkem tvrdé, takže to dá chvíli času. Nic pro mne. Nějak si nedovedu představit, že bych takto měla sníst minimálně polovinu balení. 

Ale zase na druhou stranu přeci jen jsem nějaké účinky kofeinu zaznamenala. Skutečně to funguje, lehce povzbudí a pochutnáte si na skvělé čokoládě. Jen tedy ta tvrdost kávových zrn mi osobně docela dost vadí. Ale zkuste, možná vám to bude vyhovovat. Připadá mi, že šálek kávy je přeci jen pohodlnější, i za tu cenu, že je třeba v papírovém kelímku. Energy Bons si mne tedy nezískal. 

Koupit v e-shopu >>

 

Proteinová tyčinka s kolagenem NUPREME

Proteinové tyčinky jsou v poslední době ve velké oblibě, jelikož pro aktivní život mají celou řadu předností. Skvěle doplní živiny v průběhu dne, když není čas na přípravu jiného jídla. Tyčinku vezmete kamkoli s sebou a sníte kdekoli budete chtít. Hodí se v práci k svačině, sníte ji v autě po cestě na trénink a nebo rychle s její pomocí doplníte energii po sportovní aktivitě. Tato tyčinka je navíc obohacena o kolagen, který přináší spoustu benefitů nejen pro zdraví, ale i krásu

Proteinová tyčinka s kolagenem od Nupreme představuje spojení lahodné chuti karamelu a kokosu. V jedné tyčince se nachází 18 gramů proteinu, z toho více než 6 g tvoří kolagenové peptidy, což poskytuje tělu širokou škálu funkčních výhod. Kolagenová tyčinka o hmotnosti 50 g obsahuje pouhých 2,5 g cukru, takže své uplatnění nachází také v redukčním jídelníčku

Proteinová tyčinka dodá tělu potřebné živiny kdykoli během dne / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení:

Je to prostě dobrá tyčinka a chutná mi. Jen nečekejte výraznou chuť karamelu, protože ta se poněkud ztrácí. Pěkně voní kokosem, možná mi vzdáleně připomíná margotku. Co mi na ní trochu vadí, je čokoládová poleva na povrchu. Tu bych vyměnila za hořkou čokoládu, bylo by to s ní mnohem lepší. Ale to je jen můj dojem. Třeba vám to bude takto vyhovovat. V každém případě se jedná o kvalitní proteinovou tyčinku, která stojí za vyzkoušení. Ideální zdravá svačina s cenným obsahem kolagenu

Koupit v e-shopu >>

 

Liposomal Vitamín C NUPREME

Liposomální vitamín C má pro tělo mnohem větší biologickou dostupnost než běžné doplňky stravy s vitamínem C. A to je právě jeho největší výhoda. Vitamín se tak dostane přímo až do buněk lidského organismu. Naproti tomu synteticky vyrobený vitamín C je pro tělo špatně stravitelný, zatěžuje trávicí systém, játra, ledviny a téměř 80 % jeho dávky tělo bez užitku vyloučí. 

Přednosti Liposomálního Vitamínu C Nupreme:

 • 20x efektivnější než běžný vitamín C
 • biologická dostupnost více než 95 % (pro tělo lehce stravitelný)
 • nezatěžuje trávicí systém
 • vyroben za pomoci patentované technologie LIPOCELLTECH (vitamín C se dostane přímo do každé buňky)
 • neobsahuje žádné konzervanty, plnidla a aditiva
 • užívání formou želatinových kapslí
 • vhodné pro vegany
 • neutrální chuť

Doporučené užívání: 1 – 2 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Liposomální vitamín C představují želatinové kapsle, vhodné pro vegany  / foto: archiv autorky

 

Vitamín C patří k nejznámějším vitamínům, respektive látkám, které se podílí na obrovském množství biochemických procesů v našem těle. Jelikož si lidský organismus nedokáže vitamín C tvořit sám, je nutné přijímat ho v potravě nebo pomocí doplňků stravy

Vitamín C je velmi účinný antioxidant, nezbytný pro tvorbu kolagenu a podporu imunity. Zvýšenou potřebu tohoto vitamínu zaznamenává tělo zejména v zimním období, při stresových situacích, konzumaci cukru, tuků, alkoholu a nebo při kouření

Poslechněte si, co o vitamínu C říká MUDr. David Frej:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Liposomal Vitamín C od Nupreme obsahuje kapsle naplněné čistým práškem vitamínu C bez přítomnosti dalších přidaných látek.

Moje hodnocení:

Na tomto vitamínu C oceňuji především jeho vysokou biologickou dostupnost, která má pro organismus prvořadý význam. Balení obsahuje 30 bílých tobolek, dobře se polykají a nezůstává po nich v ústech žádná pachuť. Nezaznamenala jsem, že by liposomální vitamín C udělal s mým tělem nějaké zázraky, ale začala jsem užívat 1 kapsli denně po ránu a cítím se v dobré kondici

Možná vám přijde, že obyčejné “céčko” koupíte kdekoli jinde za pár korun, ale vězte, že jeho účinnost je zcela jiná. Zbytečně vás to pak nutí navyšovat jednotlivé dávky, což pro tělo není dobré. Zato s Liposomálním Vitamínem C získáte už v jedné tabletě poměrně vysoký efekt

Koupit v e-shopu >>

 

Himalájská sůl růžová NUPREME

Himalájskou sůl lze považovat za skvělou náhradu kuchyňské či mořské soli. Je čistě přírodní, nerafinovaná, a tak v ní zůstávají zachovány všechny nutričně hodnotné látky. Obsahuje 84 přírodních složek a minerálů, které jsou nezbytné pro zdraví. Neobsahuje žádné přidané látky ani konzervanty, proto je považována za zdravou součást každodenního jídelníčku

Růžové zabarvení soli je způsobeno především vysokým obsahem oxidu železnatého. Bohatá je však i na další minerály: hořčík, draslík, sodík, vápník a fosfor. Na rozdíl od klasické bílé soli obsahuje kromě chloridu sodného také jód, který je do kuchyňské soli přidáván uměle. 

Himalájská sůl je charakterizována jako nejčistší sůl na světě. Pochází ze solných dolů Himalájí v Pákistánu, kde se v dalekých horách usazovala po mnoho miliónů let.

Použití himalájské soli je prakticky stejné jako u běžné kuchyňské soli. Jen sůl himalájská může méně solit, proto je někdy třeba přidat jí do pokrmu trošku více

Proč je himalájská sůl lepší než kuchyňská?

 • lehce vstřebatelná pro organismus
 • pomáhá bránit nadměrnému zadržování vody v těle
 • upravuje pH vnitřního prostředí
 • příznivě působí na funkci nervového systému
 • pomáhá regulovat krevní tlak
 • podporuje zdraví kostí
 • uvolňuje křeče svalů
 • přispívá k odstranění toxických látek z těla
 • prevence onemocnění štítné žlázy
 • díky obsahu železa podporuje tvorbu krve 
Himalájská sůl je plná výživných látek, pěkně jemně mletá / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení:

Himalájskou sůl používám běžně při přípravě různých pokrmů. Důvod je jediný, je prostě zdravější. Tělu dodá více výživných látek, takže připravený pokrm je pak nutričně mnohem cennější. Himalájská sůl je chutí úplně stejná jako jakákoli jiná bílá sůl, jen solí o něco méně. U nás doma ale nejsou příliš slaná jídla v oblibě, takže pro mne je to tak akorát. Pokud potřebujete nějaké jídlo více osolit, prostě jí přidejte o špetku více, pořád je to lepší, než kdybyste použili obyčejnou kuchyňskou sůl.

Himalájská sůl Nupreme je pěkně jemně mletá, takže ji můžete použít rovnou ze sáčku a nemusíte ji dávat nikam do mlýnku. I to je menší výhoda. Půl kila soli mi vydrží hodně dlouho, což je také velké plus.  

Koupit v e-shopu >>

 

Himalájská sůl je poslední produkt, který jsem vytáhla z krabice. Pokud se zamyslím nad celým nákupem, jsem spokojena. Některé potraviny mne oslovily více, jiné méně, ale to je v celku běžný jev. Každého prostě zaujme něco jiného. Někdo dá přednost samotné chuti výrobku, pro jiného je důležitá spíš jeho funkčnost a povaha. Zanedbatelná ovšem není ani cena. I ta se myslím drží na přijatelné hladině. Rozhodně jsem v tomto obchodě nebyla naposled. 

 

Moje hodnocení potravin Nupreme

Když uvážím všechna hlediska, dostávají produkty Nupreme ode mne velký palec nahoru a nákup v e-shopu mohu jen doporučit. Z bohaté nabídky si jistě sami vyberete podle osobních preferencí. Ať už si koupíte cokoli, vždy se bude jednat o kvalitní výživově hodnotné potraviny, které jsou velkým přínosem pro vaše tělo. Nezapomínejte na fakt, že zdravá strava se nepochybně velkou mírou odráží nejen na vašem zdraví, ale i vzhledu

Vstupte do e-shopu >>

 

Výhody:

 • široký výběr funkčních potravin a superpotravin
 • vyrobeno z kvalitních přírodních surovin
 • velký přínos pro zdraví
 • snadný a rychlý nákup
 • přijatelné ceny
 • potraviny pro zdravý a aktivní život 

Nevýhody:

 • některé výrobky nemají pro mě osobně zcela vyváženou chuť, ale jsou plně funkční
 • ne všechny potraviny jsou vhodné pro alergiky, nutno vybírat

Recenze funkčních potravin Nupreme

cena
kvalita složení
spokojenost s e-shopem a rychlostí dodání
můj osobní názor

funkční jídlo

Funkční potraviny pro zdravý život

Koupit potraviny plné živin
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář