Recenze balíčku Prémiové týdenní keto diety KetoMix: Kolik jsem zhubla za 7 dní? A co jsem vlastně všechno jedla?

Co si budeme povídat, každé hubnutí začíná u jídla. Pokud jste se už někdy pokoušeli o redukci hmotnosti, sami víte, kolik to stojí úsilí. Z jídelníčku vyřadíte některé pokrmy, chroupete jen zeleninu, obrníte se proti sladkostem a poctivě počítáte každou kalorii. Přitom máte pořád hlad, dochází vám energie, jste podráždění a nevrlí. A výsledek? Ten kolikrát nestojí za nic. Na chvíli vám trochu splaskne břicho, ale to je asi tak vše. Po čase vás neustálé omezování v jídle přestane bavit, nakonec vybílíte celou lednici a ztracené kilogramy se opět vrátí zpět. Na internetu začnete hledat různé chytré rady a návody na hubnutí, najdete spousty diet a najednou se v té záplavě informací začnete ztrácet. Kde je nějaký rychlý způsob, jednoduchá metoda, která by konečně fungovala? Jedna by tu byla – česká keto dieta KetoMix. Nejde o žádnou rychlou dietu, kdy pijete jeden koktejl za druhým. Kdepak, KetoMix je úplně něco jiného. Určitě vás překvapí, kolik chutných a nutričně vyvážených jídel vám může nabídnout a celé hubnutí tak podstatně usnadnit. Nedávno se v nabídce KetoMixu objevil speciální balíček Prémiové keto diety na 1 týden. A právě ten mne zaujal natolik, že jsem se rozhodla ho vyzkoušet a otestovat. V čem je jiný, než ostatní balíčky, které KetoMix nabízí? Pojďme ho společně rozbalit, ochutnat a hlavně zjistit, jestli se po něm vážně hubne. Jakou jsem s balíčkem získala zkušenost

Dopřát si croissant při dietě? I to je s KetoMixem možné / foto: archiv autorky

Znáte KetoMix?

Možná jste už o dietě KetoMix něco slyšeli, možná ne, proto si o ní nejprve něco málo povíme. Proteinová, někdy také nazývaná keto dieta nebo ketogenní dieta KetoMix není v oblasti hubnutí žádnou převratnou novinkou. Už delší čas patří k nejznámějším a také velmi oblíbeným proteinovým dietám, které fungují na základě zvýšeného příjmu bílkovin (proteinů) a omezení sacharidové složky stravy. Jedná se o velmi efektivní způsob hubnutí určený pro ženy i muže, kdy tělo spaluje nechtěné tukové zásoby bez pocitu hladu, svaly jsou chráněné díky proteinům, takže nedochází ke zpomalování metabolismu. Velkou výhodou je to, že nemusíte sportovat, ani nijak cvičit a přesto ve vašem těle probíhají přirozené hubnoucí procesy. První viditelné výsledky můžete zpozorovat již za pár dní. Zkrátka, KetoMix je rychlá cesta, jak snížit svoji váhu bez hladu a cvičení, jen s úpravou jídelníčku.

Prohlédnout KetoMix >>

Václav Loufek říká: “V dnešní době jde o velice populární dietu, která je širokou veřejností považována za inovátorský postup, jak zredukovat tukovou hmotu. Avšak ketogenní dieta je tu již od 20. let 19. století, kdy s tímto způsobem stravování chtěl Dr. Wilder léčit epilepsii, která byla do té doby léčena půsty. Půsty byly jakýmsi prekurzorem k objevení ketogenní diety. Využití ketogenní diety na léčbu epilepsie bylo používáno až do roku 1980, kdy byl objeven lék na léčbu epilepsie.”

LOUFEK, VÁCLAV. Ketogenní dieta ve sportu

LOUFEK, Václav. Ketogenní dieta ve sportu [online]. Brno, 2021 [cit. 2023-05-24]. Dostupné z: https://is.muni.cz/th/uwlwx/. Bakalářská práce. Masarykova univerzita, Fakulta sportovních studií. Vedoucí práce Dominik PUDA.

osobně jsem se s dietou KetoMix setkala již před několika lety a už tehdy mne zaujala rozsáhlou nabídkou svých produktů. Postupem času se však neustále rozrůstá o nové, lepší a chutnější potraviny. Pokud se o této dietě chcete dozvědět víc, jak přesně funguje a co všechno vám může nabídnout, přečtěte si moji recenzi. V ní je vše podrobně popsáno a vysvětleno.

Proteinová dieta KetoMix představuje nespočet plnohodnotných a velmi chutných potravin, které jsou určeny k přímé konzumaci, nebo je lze vhodně využít při vaření. Jen je nekoupíte nikde v obchodě, kam chodíte běžně nakupovat, ale na internetu, což ovšem není vůbec špatné. Svůj nákup si jednoduše naklikáte, přivezou vám ho domů, nebo si ho vyzvednete třeba po cestě z práce. Šetříte tak spoustu času, ubydou vám starosti s nakupováním a zásoby máte na dlouho dopředu. Existují desítky receptů, podle kterých si můžete připravit jednoduché jídlo během několika málo minut

Všechna tato jídla najdete v balíčku Prémiové týdenní keto diety KetoMix / foto: archiv autorky

 

KetoMix pro hubnutí i běžný jídelníček

Velkou výhodu vidím v tom, že potraviny KetoMix neslouží jen pro účinnou rychlou dietu, abyste se zbavili nechtěných kil navíc, ale můžete je dál zařadit do běžného jídelníčku a tím si udržet svoji optimální váhu natrvalo. Já sama mám některé potraviny v oblibě a pravidelně je doplňuji. Praktické jsou jejich tyčinky, polévky v sáčku, pečivo, různé přílohy k jídlům, nízkokalorické dressinky, ráda mlsám sušenky ke kávě, čokoládu, nebo večer u seriálu chroupu chipsy. Myslím, že každý si u KetoMixu najde to své. Za zmínku jistě stojí i různé doplňky stravy na podporu hubnutí, které pomáhají spalování tuku ještě více usnadnit. 

Potraviny KetoMix můžete zařadit do jídelníčku také ve chvíli, kdy dietu nedržíte. Vhodně doplní jakékoliv jídlo od snídaně až po večeři, takže vždy máte možnost jíst kvalitní a zdravou stravou, i když jste právě v časovém presu.

U KetoMixu můžete nakoupit všechny potraviny samostatně a sami si tak vybrat podle svých preferencí a potřeb. Kromě toho tu mají balíčky jídel, které jsou sestaveny přesně pro konkrétní úbytek hmotnosti. Pokud chcete například zhubnout za týden pár kilo, vyberete si balíček na týden, pokud usilujete o větší váhový úbytek, můžete zvolit balíček na 14 dní, 3 týdny nebo 4 týdny

Nejlepší na nich je, že vůbec nemusíte přemýšlet nad tím, jaké potraviny máte jíst, abyste hubli. Vše je předem připraveno, takže nemusíte pořád hlídat kalorie, počítat přijaté bílkoviny, sacharidy, tuky, atd., prostě nic. Stačí se jen držet přiloženého návodu, který pro vás v KetoMixu vytvořili výživoví poradci.  

Václav Loufek uvádí: “Ketogenní dieta může být často vhodná pro nesportující populaci a zároveň pro obézní lidi, u kterých je pro začátek jednodušší nepočítat kalorický příjem vzhledem k vyšší sytosti potravin obsahující pouze bílkoviny a tuky, jelikož si kalorický deficit vytvoří sami.”

LOUFEK, VÁCLAV. Ketogenní dieta ve sportu

LOUFEK, Václav. Ketogenní dieta ve sportu [online]. Brno, 2021 [cit. 2023-05-24]. Dostupné z: https://is.muni.cz/th/uwlwx/. Bakalářská práce. Masarykova univerzita, Fakulta sportovních studií. Vedoucí práce Dominik PUDA.
Koupit Prémiový balíček >>

Balíček Prémiové týdenní keto diety KetoMix

Poslední novinkou proteinové diety KetoMix je Prémiový týdenní balíček, který obsahuje výběr těch nejlepších jídel společně s podrobným návodem, jak máte při dietě postupovat. Kromě toho e-mailem obdržíte kompletní jídelníček sestavený výživovou poradkyní, 35 receptů na celý týden, denně jsou vám zdarma na chatu nebo telefonu k dispozici výživoví poradci, se kterými můžete konzultovat veškeré své dotazy. Pomohou vám snadněji se v novém jídelníčku zorientovat a poskytnou odbornou radu, která je jistě k nezaplacení.

Balíček Prémiové týdenní keto diety obsahuje výběr TOP produktů od KetoMixu. V jídlech KetoMix nenajdete žádné glutamáty ani jinou škodlivou chemii. Široká nabídka zahrnuje produkty vhodné také pro celiaky, vegetariány a vegany

Všechny potraviny KetoMix jsou plné vitamínů, minerálů, vlákniny a dalších živin, které tělo při hubnutí nezbytně potřebuje, aby nijak nestrádalo a vy se tak cítili úplně v pohodě. Nejdůležitější ale je, aby vám jídlo chutnalo, jinak u diety dlouho nevydržíte. Přestane vás bavit a po pár dnech to vzdáte. To by bylo ale škoda. Pojďme tedy společně zjistit, co nám Prémiový týdenní balíček nabízí, jak jednotlivá jídla chutnají, jestli je vůbec vydržíte celý týden jíst a kdy se po nich začnete cítit o něco lehčí.

Otevřená krabice byla plná potravin KetoMix, samozřejmě s podrobným návodem na hubnutí / foto: archiv autorky

 

Co všechno jsem našla v prémiovém balíčku?

 • 1x proteinový nápoj
 • 1x čokoládovou příchuť k proteinovému nápoje
 • 2x kapsičku proteinového pyré s ovocnou příchutí (limetka, maliny s čokoládou)
 • 1x palačinky
 • 3x polévku (zeleninová, houbová, kuřecí)
 • krabici s chipsy (4 sáčky)
 • 1x sušené krůtí maso
 • 1x sladký croissant s proteiny
 • 1x proteinový chléb (6 plátků)
 • 1x zeleninová omeleta
 • 3x tyčinky (mandle v čokoládě, čokoládová, arašídová)
 • 1x hotové jídlo v sáčku (kuřecí maso se špenátovým pyré)
 • 1x KetoMix shaker
 • brožuru s důležitými informacemi a dalšími recepty

Plná krabice jídla, ale to není zdaleka vše, co budete po celý týden jíst. K potravinám KetoMix přidáte různé druhy zeleniny, oříšky, nízkotučný tvaroh, nízkotučný sýr, nebo libové maso. Společně pak z těchto surovin můžete denně vykouzlit chutné a výživově hodnotné pokrmy.

Můžete se řídit přiloženým jídelníčkem, u každého jídla je uvedený podrobný recept, takže jeho příprava je opravdu velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Jednotlivé dny z jídelníčku je možno mezi sebou libovolně kombinovat podle toho, na co budete mít právě chuť.

Jíte 5x denně, najíte se do syta a vaše tělo dostává všechny živiny, bez kterých se při zdravém hubnutí neobejde. S úsměvem na tváři můžete na sebe za pár dní kouknout do zrcadla a uvidíte sami, jak jste na hubnutí vyzráli. Vaší proměny si jistě brzy povšimne také vaše okolí. 

Ukázka jídelníčku, který je součástí balíčku Prémiové týdenní keto diety KetoMix:

U každého jídla je podrobný recept / foto: archiv autorky

 

Ochutnávka Prémiového balíčku týdenní keto diety KetoMix

Když mi kurýr předal do ruky krabici s Prémiovým balíčkem keto diety KetoMix, byla poměrně velká a trochu se pronesla. No, není se čemu divit, plná byla až povrch. Ostatně, je to jídlo na týden, takže co bych měla čekat jiného. Vždyť běžný nákup z obchodu také něco váží. Není toho málo, opravdu spousta jídla.

Navíc rozličné chuti, nic není jednotvárné, najdete tu sladké, slané, ovocné kapsičky, nejvíc mne zaujal sladký croissant a hotové jídlo, které stačí jen ohřát. Takhle na pohled super, fakt si nemyslím, že by se vám tato jídla po týdnu přejedla. Spíš naopak, když jsem si pročetla přiložený jídelníček, ani mi nepřišlo, že bych měla držet nějakou dietu, působil na mne chuťově pestrou stravou, na kterou jsem se skutečně těšila. Tak pojďme jídla ochutnat.

Koupit Prémiový balíček >>

Proteinový koktejl a čokoládová příchuť

Proteinové nápoje nejsou určeny jen pro aktivní sportovce, jak si někteří lidé myslí, ale naopak jsou vhodnou součástí každé zdravé stravy. Do těla doplní bílkoviny, které jsou nejen při dietě naprosto nepostradatelné. Proteinový nápoj se hodí k rychlé snídani, svačině, velmi praktický je na cestu. Když někdy po ránu nestíhám, beru si shaker s koktejlem s sebou a popíjím po cestě v autě. Na trhu existuje nespočet různých značek, sama jsem jich několik vyzkoušela a je pravda, že ne každá mi chuťově sedla. Jak na tom bude KetoMix?

Proteinový koktejl KetoMix získal certifikát CEFF (Certified E-Friendly Food a má ocenění Produkt roku Heureka.

Proteinový koktejl KetoMix je sám o sobě bez chuti, ale můžete si jeho chuť vylepšit. Prémiový balíček obsahuje čokoládovou příchuť (v celkové nabídce KetoMixu máte na výběr až 11 druhů příchutí), která je bez laktózy, takže si na ní mohou pochutnat i ti, kterým nedělá dobře mléko a mléčné produkty

Proteinový nápoj připravíte tak, že odměrku proteinové směsi nasypete do shakeru (odměrka i shaker je součástí balíčku) a intenzitu chuti si sami doladíte přidáním většího či menšího množství čokoládové příchuti. 

Proteinový koktejl KetoMix s čokoládovou příchutí mi chutí hodně připomíná lahodně sladké kakao / foto: archiv autorky

 

Čokoládová příchuť má podobu sypké směsi, takže ji můžete použít na ochucení i jiných jídel (tvarohu, jogurtu, skyru, kaše a podobně). A to je myslím fajn, jídlo chutná čokoládově a přitom do sebe nedostáváte žádné zbytečné kalorie. Balení obsahuje až 20 porcí, což je podle mne celkem dost.

Když přidáte čokoládovou příchuť do tvarohu, vznikne vám výborný čokoládový termix / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Musím uznat, že chutí patří proteinový nápoj KetoMix k těm lepším. Prostě v pohodě proteiňák, s čokoládovou příchutí mi hodně připomíná kakao. Jen ta čokoládová příchuť je na můj vkus dost sladká, takže ji dávám jen velmi málo. Pokud ale vyloženě toužíte po něčem sladkém, splní svůj účel. Když ji smícháte s tvarohem, vznikne krásně jemný, sladký kakaový krém, ten mi chutná moc.

 

Proteinové pyré s ovocnou příchutí

V prémiovém balíčku jsem našla dvě kapsičky proteinového pyré. Jedna s příchutí limety, druhá maliny s čokoládou. Pohledem připomínají takové ty ovocné kapsičky ze supermarketu, od kterých se ale po výživové stránce zásadně liší. Kapsičky KetoMix mají velmi nízký obsah cukrů, díky proteinům zaženou na delší dobu hlad a vy si pochutnáte na něčem dobrém a sladkém. Rychlá snídaně či svačina. Malá kapsička v praktickém znovu uzavíratelném obalu se pohodlně vejde do kapsy, kabelky, batohu nebo přihrádky auta a vždycky je hned po ruce. 

Ovocnou kapsičku můžete nechat vychladit v lednici, příjemně osvěží / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Malinová kapsička je taková hustší, jsou v ní hodně cítit maliny, čokoláda se nějak ztrácí, celkově, špatná úplně není. Limetková mi ale chutná víc. Má svěží jemně nakyslou chuť a je trochu více vodnatější. Obě kapsičky chutí připomínají ovoce, takže mi přijdou jako příjemné zpestření dietního jídelníčku. Vzhledem k tomu, že při dietě si musíte hlídat množství snězeného ovoce kvůli obsahu cukru, za mě super věc. 

 

Proteinové lívance

Kdo by neměl rád lívance, nebo chcete-li pancakes. Naštěstí ani při dietě se jich nemusíte vzdávat a v ničem se tak omezovat. Proteinové lívance KetoMix jsou vynikající jídlo plné bílkovin, bez lepku, které si můžete dopřát k snídani, obědu i večeři. V Prémiovém balíčku najdete praktický jednoporcový sáček.  

Žádné suroviny nemusíte odměřovat, hotové jsou za pár minut: sypký prášek nasypete do šejkru, zalijete vodou, rozmícháte a na pánvi s kapkou oleje usmažíte malé lívance. Můžete je potřít tvarohem do kterého vmícháte čokoládovou příchuť do koktejlu, doplnit jahodami, malinami, borůvkami podle chuti. Jsou naprosto skvělé, ani vám nepřijde, že držíte nějakou dietu

Proteinové lívance si klidně můžete vychutnat k snídani / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Tyto lívance mě tedy absolutně dostaly. Nejvíc se mi líbí, že jsou hned hotové, těsto se nelepí k pánvi, takže jdou pěkně otočit. Při smažení se nádherně nafoukly a zůstaly nadýchané jako obláček. Těžko se jim dá odolat. A jak chutnají? No jako lívance, od těch domácích jsou téměř k nerozeznání. Hodně záleží na tom, jak si je ochutíte. Stačí je polít jen nějakým dobrým toppingem (u KetoMixu mají velký výběr), přidat tvaroh, ovoce, oříšky, jak chcete. 

 

Polévka – kuřecí, houbová, zeleninová

Polévka z pytlíku je velmi oblíbený pokrm, na který občas dojde, když není času nazbyt a chcete rychle něco teplého do žaludku. Koupíte ji téměř všude v obchodě, ale její složení často není nic moc. V KetoMixu je to ale úplně jinak. Jejich polévky v sáčku nejsou plné chemie, dokonale zasytí a kromě jiného tělu dodají vlákninu potřebnou pro správné zažívání. Vybírat lze z mnoha příchutí. Navíc si můžete polévku upravit sami podle sebe, přidat své oblíbené koření, bylinky, nebo zeleninu. Prémiový balíček obsahuje polévku kuřecí, houbovou a zeleninovou, každý sáček je určený na jednu porci. Která mi chutnala nejvíc?

Příprava je strašně jednoduchá: obsah sáčku nasypete do misky, zalijete horkou vodou, promícháte a necháte asi 3 minuty odstát. 

Polévka s příchutí zeleniny

Tato zeleninová polévka je ze všech tří polévek jako jediná bez lepku. Pokud ji chcete vylepšit, můžete na pánvi na trošce oleje orestovat další zeleninu (květák, brokolici, kedlubnu, pórek, atd.) a přidat do polévky.

Zeleninová polévka neobsahuje žádný lepek / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Řekla bych normální dobrá polévka. Konzistencí spíš krémovější, není to žádná voda se zeleninou, lehce mi připomíná hrachovou polévku. Samotnou chutí vás možná nijak neohromí, ale to přece ani nemusí. Když uvážím, že ji jen vysypete z pytlíku a máte teplé jídlo bez chemických přísad, zaboduje ještě víc. 

 

Polévka s kuřecí příchutí

Kuřecí polévku si můžete vychutnat samostatně, nebo z ní během chvilky vykouzlit lahodný pokrm. Na pánvi orestujte kousky kuřecího masa, přidejte zeleninu, (kedlubnu, brokolici, květák), vše dejte na talíř a zalijte polévkou připravenou podle návodu.

Kuřecí polévka je nádherně krémová, jakoby smetanová / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Další chutná polévka, podobná jako ta zeleninová. Není to žádný kuřecí vývar s nudlemi, je taková krémová jakoby smetanová s malými kousky zeleniny. Nic zvláštního jsem na ní nenašla, ničím mě nenadchla, ale sníst se dá.

 

Polévka s houbovou příchutí

Chcete-li vylepšit chuť této polévky k dokonalosti, přidejte do ní pár restovaných žampionů a kari koření. Nic nepokazíte, když ji na talíři posypete zelenou cibulkou či jinými bylinkami

Houbová polévka mi voní létem, houbami, prostě jako od babičky / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Houbová polévka mi pěkně voněla houbami sotva jsem sáček otevřela. Výborná polévka, ta mi chutná ze všech tří úplně nejvíc. Klasická houbovka, jsou v ní kousky sušených hřibů, takže pokud máte rádi houby, určitě vás osloví stejně jako mě. 

 

Chipsy s příchutí smetany a cibule.

Vážně, nedivte se, součástí KetoMix balíčku na hubnutí jsou také chipsy, dokonce s příchutí smetany a cibule. Naprosto ideální, pokud vás honí mlsná na něco slaného a křupavého. Klidně je můžete chroupat večer na gauči u televize a nemusíte mít žádné výčitky, že byste dietní režim porušili. V obrovské krabici jsem našla hned 4 sáčky chipsů, přičemž každý sáček bez problému nahradí jedno jídlo. Myslím, že na zpestření dietního režimu úplně super. 

Velká krabice obsahuje 4 sáčky plné chipsů / foto: archiv autorky

 

Kdybyste chtěli, slaná nabídka KetoMixu zahrnuje i další příchutě, nebo si můžete dopřát slané oříšky, či krekry. To už je čistě na vás.

Chipsy můžete chroupat doma u televize a přitom hubnout / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Chipsy mě v dietním balíčku na hubnutí hodně zaujaly. Popadla jsem jeden sáček, veliký byl jako malé klasické brambůrky a netrpělivě jej natrhla. Okamžitě jsem ucítila slané chipsy, však taky vypadaly podobně. Jen to nejsou úplně tenké plátky, jsou trošku silnější a přišlo mi, že i tvrdší.

Když do nich kousnete, pěkně křupnou a na jazyku se vám rozplyne ta typicky známá chuť. Možná mi přišlo, že slibovaná příchuť smetany a cibule se nějak ztrácí, nějak jsem ji tam nenašla. To ale vůbec nevadí, moje chuťové pohárky byly maximálně spokojeny a nevyžadovaly nic dalšího k snědku. Myslím, že tyto chipsy si určitě najdou další příznivce

 

Sušené krůtí maso – teriyaki

Máte rádi sušené maso? Já ano, pro mne to je rychlá záchrana, když mě přepadne hlad nebo na něco chuť. Velkou výhodou je, že sušené maso doplní do těla kvalitní bílkoviny a jen naprosto minimální množství sacharidů. Prostě ideální jídlo pro dietu. Sušené krůtí maso KetoMix navíc vyniká zvýrazněnou chutí oblíbené japonské omáčky teriyaki, takže dokonalost sama. Věřím, že sušené maso oceníte stejně jako já. Můžete ho jíst samostatně, nebo jím doplnit třeba zeleninový salát k večeři. 

V sáčku sušeného masa je také praktické napichovátko, maso můžete zobat jako jednohubky / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Sušené maso buď máte rádi, nebo ne. Někdo se mu vyhýbá, ale já si ho občas koupím. Sáček nosím v tašce a když dostanu přes den na něco chuť, tak do něj sáhnu a pár kousků sním. Proto jsem byla hodně zvědavá, jak bude chutnat sušené krůtí maso od KetoMixu. Jsou to pěkně velké plátky a mají opravdu příjemnou chuť tradiční omáčky teriyaki. Za mě vynikající chuťovka

 

Proteinový croissant 

Mezi všemi těmi jídly v krabici nešel nádherný croissant v průhledném obalu absolutně přehlédnout. Na ten jsem se snad těšila ze všech jídel nejvíc. Krásně nadýchaný croissant se sníženým obsahem cukru, co víc si přát. Skvělá snídaně, při dietě ho můžete doplnit třeba ovocným tvarohem, nebo sníst jen tak.  

Croissant od KetoMixu je zabalený v průhledném obalu, skvělá svačina, stačí jen vhodit do tašky / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Tak tento croissant mi hodně připomíná takový ten zabalený 7 Days z obchodu. Znáte ho? Jen tedy croissant od KetoMixu je z nutričního hlediska něco úplně jiného. Také nemá žádnou náplň, když ho rozpůlíte, vypadá stejně jako klasický croissant. Výborné sladké pečivo, fakt toto musím hodně pochválit, chutná mi více než dost. Škoda, že je v Prémiovém balíčku jen jeden kousek.

Na pohled vypadá jako 7 Days, ale tělu prospěje mnohem víc / foto: archiv autorky

 

Jelikož je croissant dobrý už sám o sobě, není nutné k němu cokoli přidávat. Když už musíte, můžete ho namazat třeba ovocnou pomazánkou bez cukru nebo lískooříškovým krémem. Oceňuji, že ani v dietním jídelníčku není nutné se vzdávat oblíbeného pečiva. To se pak hubne jedna radost. 

Máte-li rádi k snídani sladké pečivo, ani při dietě se ho nemusíte vzdávat / foto: archiv autorky

 

Proteinový chléb

Proteinový chléb je dalším druhem pečiva, které je součástí Prémiového týdenního balíčku. Vůbec se tedy nemusíte obávat dát si krajíc chleba k snídani či večeři, že byste zbytečně navyšovali sacharidy. Proteinový chléb doplní do těla nezbytnou porci bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů. Můžete si ho namazat pomazánkou (třeba z avokáda a sýru cottage), žervé, džemem, nebo se hodí jako příloha k polévce, salátu či jinému jídlu. 

Plátek proteinového chleba má krásně nadýchanou a vláčnou střídku, prostě jako chleba / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Jedno balení proteinového chleba obsahuje 6 velkých plátků krájeného chleba, takže je ho celkem dost. Každý plátek je pěkně měkký, jako byste si uřezali krajíc čerstvého chleba. Najdete v něm lněná a slunečnicová semínka, na povrchu je sypaný sezamem.

Co mě nejvíc zaujalo je to, že nemá žádnou umělou pachuť, kterou jsem obvykle v tomto druhu pečiva cítila. Vyzkoušela jsem jich několik a nakonec ho přestala kupovat. Tento proteinový chléb KetoMix mi chutnal jen tak, nebo i opečený v toustovači. Já osobně si na chleba nejraději dávám plátek kvalitní šunky, sýra, vejce, žervé, cottage, avokádo a podobně. Pokud jste zvyklí jíst chleba, vidím tento KetoMix proteinový chléb jako ideální řešení. 

 

Proteinová omeleta se zeleninovou příchutí

Proteinová omeleta se zeleninovou příchutí představuje jednoporcový sáček sypké směsi. Vlastně stejně jako sladké palačinky nebo polévky. Skvěle se hodí k obědu či večeři, udělat si ji můžete k snídani pokud nejste po ránu na sladké. Sypkou směs jednoduše promícháte v šejkru s vodou, vlijete na pánev a během chvilky máte úžasnou omeletu. Můžete ji doplnit restovanou zeleninou, udělat z ní pizzu, nebo přehnout napůl a naplnit zeleninou jako tortillu. Vždy máte možnost upravit si ji podle vlastní fantazie, přidat různé bylinky, koření, atd.  

Výborná omeleta plná křupavé zeleniny / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Proteinová omeleta je taková palačinka naslano, nebo si ji můžete představit jako vaječnou omeletu. Chutí mi trochu připomíná KetoMix zeleninovou polévku v sáčku. V konečném výsledku bude ale více méně chutnat podle toho, co si k ní přidáte. A to je myslím na ní nejlepší, protože máte možnost připravit si ji přesně podle sebe. Já ji naplnila zeleninou co jsem měla v lednici a měla jsem z ní skvělou večeři. Klidně bych si ji dala znovu (stejně jako croissant), ale v balíčku Prémiové týdenní diety byla jenom jedna porce

 

Proteinové tyčinky 

Proteinové tyčinky jsou výbornou alternativou zdravého mlsání a nejen při dietě. Tyčinku si můžete dát ke kávě, čaji, vždy, když vás přepadne chuť na něco dobrého a sladkého. Ráno ji vhodíte do kabelky, tašky, batohu a můžete vyrazit z domova. Kdykoli s ní zaženete hlad během dne, takže vás nebude lákat nic nezdravého. Ideální svačina, která je neustále po ruce. Přitom si pochutnáte třeba na čokoládě a ani si neuvědomíte, že tělu dodáváte další porci bílkovin. Co víc si přát?

V Prémiovém balíčku týdenní keto diety jsem našla 3 proteinové tyčinky: arašídovou, s čokoládovou příchutí v kakaové polevě a s příchutí mandlí v mléčné čokoládě.

Proteinové tyčinky jsou vždy po ruce, když vás přepadne hlad / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení:

Arašídová tyčinka – chutná mi, jsou to jen rozemleté arašídy, hodně připomíná arašídové máslo. Je to dobrá tyčinka, pokud chcete tyčinku bez čokoládové polevy, je opravdu fajn.

Tyčinka s čokoládovou příchutí v kakaové polevě – opět, dobrá čokoládová tyčinka, chutná pěkně čokoládově.

Tyčinka s mandlovou příchutí v mléčné čokoládě – cítím v ní marcipán, který se spojí s čokoládovou polevou a vznikne taková zvláštní jedinečná chuť, fakt dobrý.

Všechny tyčinky jsou moc dobré, alespoň nejsou chuťově jednotvárné / foto: archiv autorky

 

Všechny tři tyčinky mi chuťově přesně sedí, vlastně ani nemůžu říct, která by byla nejlepší. Každá chutná trochu jinak, ale moc dobře, není v nich cítit nic umělého a na jazyku nezůstávají stopy žádné nepříjemné pachuti. Líbí se mi na nich, že ani jedna z nich není zbytečně přeslazená, prostě jsou tak akorát. Na mlsání během dne naprosto ideální

 

Hotové jídlo: Kuřecí na špenátovém pyré

Hotová jídla jsou vynikající záchranou, když vás tlačí čas. Jenomže s dietou nejdou nějak moc dohromady. Často bývají plné tuku a dalších chemických přísad, tedy nic, co by k vašemu hubnutí přispělo. Vynikající řešení nabízí hotová jídla KetoMix. Ta jsou plná důležitých živin, bez konzervantů a glutamátů. Jídlo stačí jen ohřát, v mikrovlnce, na pánvi a máte skvělý oběd nebo večeři. Prémiový balíček obsahuje Kuřecí na špenátovém pyré, a na to jsem tedy velmi zvědavá. Je to vlastně moje první zkušenost s dietní “hotovkou”. Jinak v celkové nabídce KetoMixu najdete ještě další varianty hotových jídel.

V hotovém jídle najdete opravdu velké kusy kuřecího masa / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení: Hotovka od KetoMixu je praktický sáček, který jenom natrhnete, jídlo vysypete na talíř a můžete ohřát v mikrovlnce (nebo na pánvi). Na obale píšou, že před ohřevem je nutné jídlo vyjmout z obalu a doporučují podávat s konjakovými těstovinami (nízkosacharidová alternativa těstovin, jsou výborné, nevaří se, určitě doporučuju). Jen okrajově pro informaci, konjakové potraviny patří v asijských zemích mezi nejoblíbenější jídla, která běžně prodávají na ulici jako u nás třeba hamburgery. Vůbec v nich nehledejte žádnou exotiku.

Nějaké konjakové těstoviny jsem měla ještě doma, tak jsem to zkusila. Teplé jídlo jsem měla na talíři za pár minut a nedočkavě jsem se do něj pustila. Kuřecí na špenátovém pyré vypadá na pohled jako obyčejný špenát smíchaný s kousky kuřecího masa. A toho jsou opravdu velké kusy masa, žádné rozdrobené kousky, nic umělého, prostě pěkně měkké maso.

Kousky masa jsou celé obalené špenátem, i v něm jsou znatelné podušené špenátové listy, nejde tedy o klasický špenátový protlak. Jak to chutná všechno dohromady? No jako špenát s kuřecím masem, jen mi přišlo, že to jídlo má celkově takovou mdlou, nevýraznou chuť. Přidala jsem trochu pepře, zlehka soli a hned to bylo o sto procent lepší. Konjakové těstoviny se k tomu vážně hodí, mají výrobci pravdu. Konjakové těstoviny totiž chutnají jako rýžové, za mě celkově dobré jídlo. Najedla jsem se do syta, vůbec mě nelákaly žádné sladkosti.

Jako přílohu můžete ale zvolit cokoli. K jídlu se hodí i krajíc proteinového chleba, nebo ho klidně můžete sníst jen tak samotné, pokud chcete mít pouze maso se zeleninou a doplnit do těla jen malou porci energie

Myslím, že mít takovou hotovku doma v zásobě se určitě vyplatí. Když nemáte čas vařit, máte rychlé zdravé jídlo. Dovedu si představit vzít je s sebou třeba i na dovolenou, víkend, nebo doma vyklopit ze sáčku do krabičky a mít jídlo do práce.

Koupit jídlo na týden >>

 

Tato hotovka byla tedy posledním jídlem, které jsem v krabici našla a ochutnala. Musím uznat, že se výrobcům jídla z balíčku vcelku povedla. Abyste vůbec nemuseli každý den přemýšlet nad tím, jaké jídlo si dát, mohli se jen soustředit na své hubnutí a byli si jisti, že jíte správně, můžete se řídit přiloženým jídelníčkem. Podívejte se, co budete po dobu 7 dní jíst:

Hubnoucí jídelníček na 7 dní

SnídaněDopolednní svačinaObědOdpolední svačinaVečeře
1. DENKoktejl a ořechyProteinová tyčinkaPolévka se zeleninouKoktejl a paprikaChléb s avokádem a sýrem cottage
2. DENPalačinka s tvarohem a jahodamiProteinové pyréŽampiony v těstíčkuProteinový koktejlZeleninový salát se sušeným masem
3. DENCroissant a tvaroh s jahodamiKoktejl a ořechyOmeleta se žampionyProteinové chipsyKoktejl a zeleninový salát
4. DENDomácí ořechové sušenkyChléb se sýrem cottageProteinový koktejlProteinové chipsyKoktejl a zeleninový salát
5. DENKoktejl a ořechyProteinové pyréPolévka s masem a zeleninouKoktejl a bílá ředkevChléb s avokádem
6. DENKoktejl a jahodyProteinová tyčinkaHotovka a kedlubnové röstiKoktejl a ořechyProteinové chipsy se zeleninou
7. DENKoktejl, jahody a ořechyProteinové chipsyKoktejl a maso se zeleninouTyčinka s ořechyŽampionový krém s kari
 

Kde a jak objednat?

Chtěli byste hubnutí s KetoMixem také zkusit? Koupit balíček Prémiové týdenní keto diety KetoMix je záležitost na pár minut. Nikam nemusíte, vše zvládnete s pomocí internetu pěkně v pohodlí svého domova. V e-shopu balíček jednoduše vložíte do košíku, zaplatíte v pokladně, nebo si necháte zásilku doručit na dobírku. V celém nákupním procesu jsem se nikdy nesetkala s žádným problémem, vše funguje jak má, krok po kroku. 

 

Balíček Prémiové týdenní keto diety KetoMix

Výběr TOP jídel pro úspěšné hubnutí, jen za 1655 Kč

 

Koupit Prémiový balíček >>

 

Navíc ušetříte na dopravě, ta je zdarma. Sami si zvolíte, zda chcete doručit balíček až k domovním dveřím, nebo si jej vyzvednete na výdejním místě. Těch je k dispozici také dost, takže vždy můžete celý nákup přizpůsobit svým možnostem, aby se zásilka jednoduše dostala až k vám. 

Kromě dopravy šetříte peníze také na jídle. Prémiová týdenní keto dieta vás totiž vyjde podstatně levněji, než kdybyste každé jídlo kupovali samostatně. To znamená, že v konečném výsledku se balíček skutečně vyplatí

Navíc v něm dostanete samé TOPovky, takže vážně není co řešit. Za mě je po všech stránkách Prémiový balíček super věc. Máte jídlo na týden, jídelníček s recepty ke každému jídlu a jako bonus se můžete po týdnu cítit lehčí a spokojenější s vlastním tělem. 

 

Zhubla jsem po týdnu, nebo ne? A kolik?

Nejvíc vás asi bude zajímat, jestli jsem po týdenní konzumaci balíčku Prémiové keto diety KetoMix opravdu zhubla. Ostatně, to je přece ten cíl, kterého chceme všichni dosáhnout. Zbavit se nepěkných tukových polštářů na těle. Ve zkratce musím říct, že ano. Po týdnu jsem měla oblečení v pase volnější, cítila jsem se lehčí, plná energie, nic mi nechybělo, byla jsem úplně v pohodě.

S dietou KetoMix jsem začala v pondělí a skončila v neděli. Denně jsem se poctivě vážila a váhu si zapisovala. První 3 dny se nedělo vůbec nic, až jsem z toho možná byla trochu zklamaná, ale v polovině týdne se vše jakoby mávnutím kouzelného proutku náhle zlomilo a já na váze četla stále nižší a nižší čísla.

Můžete se podívat, jak to se mnou vypadalo:

Screenshot mé váhy / foto: archiv autorky

 

Přestože chybí údaj ze soboty, na grafu je jasně vidět, že se váha pohla směrem dolů. V sobotu ráno jsme odjížděli na rodinný víkend, doma chaos, určitě to znáte, a já v tom zmatku na vážení zapomněla. O to větší radost jsem měla potom v neděli. Když jsem porovnala výchozí a konečnou váhu, čísla mluvila jasně: – 1,9 kg. To je dobrý, ne?

Navíc, celý týden jsem v podstatě proseděla u práce, pohyb jen doma, na zahradě, drobné pochůzky po městě, žádná větší fyzická aktivita se nekonala. Až v sobotu, to jsme se lehce prošli po kopcích, nějakých snad 10 km a v neděli projeli na kole, to bylo tak 25 km, mírně zvlněný terén. Nebylo žádné náročné cvičení, nebo jakýkoliv pohyb, při němž by ze mne lily litry potu. Naopak, úplná pohoda. A přesto jsem něco zhubla. Však ono se říká, že při hubnutí je jídelníček základ, je to prostě znát.

Jen se teď prosím k žádným číslům neupínejte. Musím důrazně upozornit, že dosažené výsledky v hubnutí jsou u každého člověka natolik individuální záležitost, že z nich nelze dělat všeobecné pravidlo. Pokud jsem já po týdnu s KetoMixem zaznamenala na váze o 1,9 kg nižší číslo, automaticky to neznamená, že to platí pro každého. To by byl totiž jeden velký nesmysl.

Uvědomte si, že každý člověk má zcela jiný metabolismus, nehledě na to, že samotný proces spalování tuku v těle závisí na mnoha dalších faktorech (pohlaví, věk, výchozí váha, zdravotní stav, každodenní aktivity, atd.). Z toho důvodu absolutně nelze přesně stanovit, kolik kilogramů po týdnu Prémiové keto diety KetoMix zhubnete. Pro někoho může být úspěch 0,5 kilo dolů, pro jiného 2 kg a vždy to bude osobní výhra.

Proto nedejte na žádná čísla, spíš se zaměřte sami na sebe. Důležité je, abyste se cítili v pohodě, měli dostatek energie, klidnou mysl, netrápili se hladem a neubývaly vám svaly. S tím vším vám Prémiový balíček KetoMix velice dobře pomůže a úbytek váhy nakonec přijde sám od sebe. Oblečení vám začne být volnější a vy můžete začít pomýšlet na nový šatník.

Koupit Prémiový balíček >>

 

Moje hodnocení Prémiové keto diety KetoMix

Co dodat na závěr? S balíčkem Prémiové týdenní keto diety jsem spokojená, myslím, že na nastartování hubnutí a změnu stravovacích návyků je naprosto ideální. Jídla mi přijdou chuťově přijatelná, jasně, některá chutnají více, jiná méně, to už je dáno osobními preferencemi každého z nás. Hlavní je, že v nich necítím žádnou umělou pachuť, prostě normální dobré jídlo.  

Na dietě KetoMix nejvíc oceňuji, že nejde o žádnou jednotvárnou dietu, ale naopak o velmi rozmanité potraviny, přičemž si ani kolikrát neuvědomíte, že jíte jídlo z nějaké diety. Třeba ten croissant, nebo hotové jídlo v sáčku – kdo další vám může něco takového nabídnout?

Další velká výhoda Prémiového balíčku spočívá také v tom, že s ním můžete dost ušetřit. Všechna jídla, která obsahuje, vyjdou podstatně levněji, než kdybyste je kupovali každé zvlášť

Jednou větou za sebe můžu říct, že Prémiový balíček týdenní keto diety KetoMix se opravdu vyplatí. Na týden můžete vypustit z hlavy starosti s jídlem, pochutnáte si, najíte se do syta a přitom budete hubnout při jakékoli činnosti. Nemusíte ani cvičit, pokud to není nic pro vás, hubnout budete tak jako tak. Kromě toho není nutné týden vařit, jednotlivé pokrmy připravíte opravdu rychle za pár minut. Já jsem si vlastně to hubnutí s KetoMixem doslova užívala, prožila jsem pohodový týden bez stresu.  

Vidím to tak, že právě teď máte dvě možnosti:

1. Budete o krásné štíhlé postavě stále jenom snít a při každém pohledu do zrcadla si říkat, jak by to bylo krásný, kdybyste byli chudší a ten tuk kolem břicha by nebyl pod tričkem tolik vidět.

2.  Vezmete to razantně do svých rukou a něco změníte. Objednáte balíček Prémiové týdenní keto diety KetoMix a vydáte se na cestu k lepšímu životu v novém těle

Jak se rozhodnete? Alespoň za pokus to přece stojí, nebo ne? 

Koupit Prémiový balíček >>

Upozornění na závěr: Proteinová dieta KetoMix je pro každého zdravého člověka, který potřebuje snadno a rychle zhubnout. Pokud trpíte nějakým onemocněním, dříve než se do hubnutí pustíte, poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Výhody

 • výběr nejlepších TOP KetoMix potravin
 • potraviny na celý týden
 • kompletní jídelníček s recepty
 • jídla rozmanitých chutí (nepřejí se)
 • ideálně nastartuje hubnutí
 • šetří peníze i čas
 • rychlé a efektivní hubnutí bez cvičení
 • výživové poradenství zdarma
 • první výsledky již za pár dní

Nevýhody

 • výsledky v hubnutí jsou individuální (ostatně jako u všech diet)
 • předem určený obsah balíčku 
 • nutno dodržovat stanovená pravidla (jinak se hubnoucí efekt nemusí dostatečně projevit)

 

Recenze balíčku Prémiové týdenní keto diety KetoMix

cena
kvalita složení
spokojenost s e-shopem a rychlostí dodání
můj osobní názor

chutná a funguje

Pohodové hubnutí s chutí a bez stresu

Chci mít pěknou postavu
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář