Cordyceps Premium 90 kapslí: Recenze a zkušenosti s Housenicí čínskou


Znáte Housenici čínskou? Nebo jste o ní ještě nikdy neslyšeli? Za tímto prapodivným názvem se skrývá velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své příznivé účinky na lidský organismus je v tradiční čínské medicině používána více jak 1200 let a z hlediska výjimečných vlastností je na stejné úrovni jako Reishi a ženšen. Housenice čínská (český název) neboli Cordyceps obsahuje vysoce účinné extrakty léčivých hub a bylin, které stimulují imunitní systém, zvyšují energii a celkově přispívají k upevnění zdraví. V posledních desetiletích se Cordyceps s oblibou používá po celém světě.

Zdroj: prozdravi.cz
Zdroj: prozdravi.cz

Housenice čínská – Cordyceps sinensis

Housenice čínská je pozoruhodným organismem rostlinné i živočišné říše, jelikož je považována napůl za houbu a napůl za živočicha. Jak už sám název napovídá, její spojení s housenkami není jen tak náhodné. Houba totiž roste tak, že parazituje na housenkách některých motýlů nebo larev hmyzu a vytváří s nimi podivuhodný symbiotický organismus. Houba se usazuje na povrchu těla hmyzu, který po napadení housenicí zalézá do země a ještě dlouho tam přežívá. Postupně celou vnitřní schránku larvy vyplňuje houba a buňky hmyzu nahrazuje vlastními buňkami. Larva umírá, ale po smrti si ponechává svůj mumifikovaný vzhled a je křehká. V Číně byla housenice čínská natolik vzácná a ceněná, že se používala jen na císařském dvoře. Sběr houby volně v přírodě je velmi omezený a její cena se pohybuje až kolem 2 500 amerických dolarů za kilogram.

Jaké má housenice čínská účinky?

 • působí jako přírodní antibiotikum
 • podporuje imunitní systém
 • posiluje fyzickou a psychickou kondici
 • pomáhá při únavě a stresu
 • zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému
 • harmonizuje funkci jater a ledvin
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • regeneruje organismus

Cordyceps Premium

Na trhu jsou běžně dostupné doplňky stravy Cordyceps, které se jednak liší obsahem aktivních látek a také cenou. Každý výrobce používá jinou koncentraci housenice čínské, což se samozřejmě projeví na jejich účincích. Kvalitu Cordycepsu jednoznačně určuje podíl polysacharidů (minimálně 30 %) a způsob zpracování. Cordyceps Premium od společnosti Natural Medicaments obsahuje Cordyceps sinensis (5000 mg účinné látky), který je sbírán výhradně ručně a pod přísnou hygienickou kontrolou.Tím je zaručen více než 40% obsah polysacharidů, který odpovídá vysokému stupni kvality přípravku.  

Cordyceps Premium má podobu kapslí, které se užívají 2x denně, v jednotlivých dávkách 1 – 2 tobolky a zapíjí se tekutinou. Pro dosažení optimálních účinků je vhodné přípravek užívat alespoň 2 – 3 měsíce.

Moje zkušenosti s Cordyceps

Samozřejmě, že i mne lákalo tuto houbu vyzkoušet, a tak jsem si ji jednoduše objednala v eshopu – jedno balení Cordyceps Premium 90 kapslí za 549 Kč. Zásilka bez sebemenších problémů dorazila včas a na druhý den jsem ji měla doma. Můžete si objednat i cenově zvýhodněná balení po dvou nebo třech kusech, ale já pro začátek zvolila dávku postačující na necelé dva měsíce.

Přibližně po pěti dnech užívání jsem si připadala více aktivní, plná energie a chuti do života. Zlepšila se mi kvalita pleti, vlasů a celkově méně vnímám únavu.

A jaké mají zkušenosti s housenicí čínskou ostatní lidé? Někomu pomohla lépe zvládnout běžnou virózu a nachlazení, upravit krevní tlak, zažívání, zvýšit imunitu, zlepšit kvalitu spánku a nebo zánětlivými problémy.

Přestože Cordyceps dokáže zmírnit řadu zdravotních neduhů, určitě je dobré poradit se svým lékařem, zda je přípravek vhodný právě pro vás. Jeho užívání by se měli rozhodně vyhnout těhotné a kojící ženy, lidé s roztroušenou sklerózou a lidé trpící revmatoidní artritidou.

Výhody:

 • blahodárně působí na lidský organismus
 • dodává energii
 • přírodní antibiotikum
 • neutrální chuť
 • snadné užívání
 • cena odpovídá kvalitě

Nevýhody:

 • účinky jsou individuální
 • v počátku můžete zaznamenat mírnou změnu v zažívání, která odezní, jakmile si tělo na houbu zvykne

 

Recenze Cordyceps Premium

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

výhodné

Mimořádná kvalita odpovídá ceně

Koupit nejlevněji
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Blendea SUPERCHILL: Chcete relaxovat, nebo lépe spát?

Člověk občas potřebuje vypnout a hodit se do pohody. I když se snaží sebevíc, nejde …

Napsat komentář