Maqui Berry – nejsilnější antioxidant na světě

Už jste se někdy potkali s Maqui Berry? Já ano, a musím říct, že tmavě fialové bobule pocházející z Patagonie jsou velmi chutné. Maqui Berry je tropická palma, která se pěstuje  pouze v mírných deštných pralesích Chile a jižní Argentiny. Tento stálezelený strom s hladkou kůrou dorůstá výšky 4 – 5 metrů a jeho plodem jsou fialovo-černé bobule velké přibližně 4 – 6 mm. Plody jsou ihned po sklizni lyofilizovány (šetrně sušeny mrazem) a rozemlety na prášek. Magické ovoce Maqui našlo významné uplatnění v domorodé medicíně v této oblasti. Po tisíce let jsou pěstovány indiány kmene Mapuche, kteří mu přisuzují mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Andští indiáni pili nápoje z drcených bobulí, aby získali větší sílu a vytrvalost. Civilizovaným světem byly tyto plody objeveny teprve nedávno a odborníci je podrobili mnoha testům a studiím. Bylo zjištěno, že malé bobule Maqui je ovoce s největší naměřenou antioxidační hodnotou, jsou bohaté na flavonoidy a antokyany, které pomáhají bojovat proti volným kyslíkovým radikálům.

Zdroj: prozdravi.cz
Zdroj: prozdravi.cz

Maqui Berry patří do skupiny superpotravin

Plody Maqui Berry mají řadu příznivých vlivů na lidský organismus, jsou velmi dobrým zdrojem aminokyselin, vitamínů, minerálů a vlákniny. Mají protizánětlivé účinky, zrychlují metabolismus a dobře podporují hubnutí, neboť omezují pocit hladu. Jelikož je Maqui Berry extrémně silným antioxidantem, má pozitivní účinky na zpomalení stárnutí a podporu imunitního systému.

Koupit v e-shopu

 

Maqui Berry detoxikuje tělo od škodlivých látek a působí velice dobře proti plísním a kožním problémům. A právě proto jsou tyto zázračné bobule v poslední době v popředí zájmu mnoha lidí.

TIP: Přečtěte si více o blahodárných účincích detoxikace na lidský organismus

Zdroj: galzpaka / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: galzpaka / FreeDigitalPhotos.net

Jak užívat Maqui Berry

Nejčastěji doporučovaným dávkováním je 1 kávová lžička ráno a večer rozmíchaná ve sklenici vlažné vody nebo mléka. Ideální je přidat Maqui Berry do jogurtu, cereálních kaší, smoothie a nebo müsli. U některých produktů Maqui Berry se v balení můžete setkat se zbytky rozemletých jadérek, která jsou právě známkou kvality. Mnohdy však narazíte na Maqui Berry v podobě světlého na jemno namletého prášku sladké chuti, což je důkaz toho, že obsahuje další příměsi. Takovému produktu se raději vyhněte.

Veškeré produkty značky Naturalis patří mezi nejkvalitnější doplňky stravy nejen českého, ale i zahraničního trhu.

Maqui Berry Naturalis – držitel řady certfikátů Bio kvality

Jelikož je na trhu nabídka Maqui Berry poměrně rozmanitá, vybrat správně stoprocentně přírodní kvalitní produkt mi zabralo chvíli času, ale vyplatilo se. Zvolila jsem Maqui Berry Naturalis přímo od chilských farmářů, kteří se jeho pěstování věnují již po celé generace. Maqui Berry Naturalis se zpracovává pouze lyofilizací, bez jakékoli další úpravy, dochucení nebo přidání dalších prvků. Díky tomuto má Maqui Berry přírodní barvu, chuť i konzistenci a uvnitř balení naleznete i částečky jadérek, jež jsou důkazem skutečné kvality. Právě proto je Maqui Berry Naturalis držitelem mnoha mezinárodně uznávaných certfikátů bio kvality.

Koupit v e-shopu

 

V e-shopu jsem koupila balíček o hmotnosti 100 g a vydržel mi přibližně sedm týdnů. Nakupuji zde často, sbírám postupně věrnostní body, takže tentokrát jsem na dopravě lehce ušetřila a zásilku mi doručili do druhého dne. Na bobulích Maqui Berry nejvíce oceňuji jejich schopnost detoxikovat organismus od škodlivých látek, cítím se prostě lépe a zdravěji. Za celou dobu co je konzumuji jsem nepřibrala ani kilo navíc, což je pro mne velkým přínosem. Každý den si přidávám lžičku do ranní kaše s ovocem. A co vy?

Výhody

  • 100% přírodní produkt
  • nejsilnější antioxidant
  • detoxikuje organismus
  • omezuje pocit hladu

Nevýhody

  • cena
  • dostupnost pouze ve vybraných obchodech

 

Recenze Maqui Berry Naturalis

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

výhodné

Mimořádná kvalita odpovídá ceně

Koupit Maqui Berry Naturalis
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze: Konjakové houbičky Kohle pro různé typy pleti. Co všechno umí?

Už jste někdy slyšeli o konjakových houbičkách? Možná ano, možná ne. Pokud jsou pro vás …

2 komentáře

Napsat komentář