Řešte běžné zdravotní obtíže přírodní cestou


Drobné zdravotní neduhy čas od času zaskočí každého z nás. Najednou se necítíte dobře kvůli špatnému trávení, znenadání se vám pustí rýma z nosu a přepadne vás horečka či zimnice. Nedostatek minerálů a vitamínů se projeví v podobě oslabeného imunitního systému, nehty ztratí svoji pevnost, vlasy zase lesk. A co teprve suchá šupinatá kůže. Namáhané oči pálí stejně jako místo na pokožce po bodnutí hmyzem. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál… Takové malé zdravotní obtíže dokážou kolikrát pěkně potrápit, a tak pro ně hledáme okamžité účinné řešení. Kde ho najít? Nejlépe v přírodě, která v sobě ukrývá obrovskou sílu. Vždyť i naše babičky znaly na každou nemoc kdejakou bylinu a dobře věděly, co tělu prospívá. Proto se i dnešní výrobci různých zdravotních prostředků snaží inspirovat přírodou. Jedním z nich je také česká firma Neofyt, která svoji produktovou řadu založenou na přírodní bázi prezentuje pod značkou Phyteneo. Co vám může nabídnout?

Fytofarmaka Phyteneo využívají účinky tradiční herbální medicíny / foto: pixabay.com

 

Phyteneo = šetrné přírodní přípravky

V každodenním pracovním shonu si jen málokdo z nás uvědomí, že člověk je neustále součástí přírody, jenž dává energii k životu. Teprve signály prvních příznaků nemoci vás donutí se zastavit a využít široké portfolio bylinné medicíny. Na jejím základě již celá řada farmaceutických firem založila nejen výrobu fytofarmak, ale neustále se zabývají i jejich vývojem. Stejně tak i fytofarmaka Phyteneo využívají bioaktivní látky přírodního původu a slouží k rychlé pomoci při celé řadě zdravotních obtíží.  

Česká společnost Neofyt s.r.o. byla založena v roce 2006 třemi fyzickými osobami a v témže roce firma na trh uvedla osm kosmetických přípravků. O něco později rozšířila svoji výrobu o doplňky stravy a zdravotnické prostředky s obsahem léčivých látek, které prodává pod značkou Phyteneo. Sídlo firmy se nachází v klidném prostředí Posázaví ve Stříbrné Skalici.

Fytofarmaka neboli fytofarmaceutika Phyteneo jsou účinné preparáty obsahující herbální složky různých bylinek. Přední renomovaná česká společnost Neofyt svoji výrobu postavila především na výzkumu přírodních molekul, které tvoří základ tradiční bylinné medicíny. Ve spolupráci s týmem lékařů se snaží najít nejúčinnější způsob, jak vyřešit daný zdravotní problém. Lidský organismus reaguje na léčbu pomocí přírodních molekul daleko příznivěji než při podávání syntetických léčiv a právě na tomto poznatku společnost Neofyt založila svoji strategii. Pro získávání účinných přírodních látek, které tvoří nedílnou součást fytofarmak Phyteneo, využívá vlastní technologické postupy.

Společnost Neofyt má jasně definovanou vizi: “Uvádíme na trh pouze takové preparáty, u nichž jsme přesvědčeni, že představují inovativní a unikátní řešení zdravotního problému ve srovnání s obvyklou medikací a že pacientovi skutečně pomohou.”

Produkty společnosti Neofyt

Společnost Neofyt patří v České republice k významným výrobcům moderních fytofarmak, které se od obdobných přípravků běžně nabízených na trhu liší unikátním složením účinné látky postavené na přírodní bázi. Fytofarmaka Phyteneo přináší rychlé řešení při běžných zdravotních obtížích a okamžitou úlevu.

Portfolio fytofarmak Phyteneo zahrnuje přípravky pro:

  • pokožku
  • oči
  • uši
  • horní cesty dýchací
  • trávicí soustavu
  • ústní dutinu
  • močové cesty
  • podporu imunity

Prohlédnout produktový katalog

Přední preparáty společnosti Neofyt

PřípravekIndikacePřírodní účinná látka
Kolodium Forte (péče o pokožku)roztok pro šetrné a nebolestivé odstraňování bradavic, kuřích ok a zrohovatělé kůževýtažek z vlaštovičníku, extrakt z thuje (zeravu západního), terpentýnová silice z borovicové pryskyřice
Otic Solution (péče při čištění nebo zánětech ucha)kapky pro odstraňování ušního mazu, nečistot, pomáhají při prevenci onemocnění zevního zvukovodu a mírní bolestivé příznaky při záněturostlinné složky třezalky tečkované, měsíčku lékařského a divizny malokvěté
Methionin Komplex (péče o vlasy)doplněk stravy podporující růst vlasů, snižuje jejich třepivost a lámavost, podporuje regeneraci nehtů a pokožkyesenciální aminokyseliny ze semen tykve a obilných klíčků
Occusept (péče o oči)oftalmologikum, oční kapky pomáhají při podráždění očí a dlouhodobém zrakovém vypětí, užívají se při poruchách tvorby slz, při akutním nebo chronickém zánětu spojivek a pro výplach očírostlinné složky světlíku lékařského, purifikované frakce čištěného sojového lecithinu

Fytofarmaka Phyteneo nabízí účinný způsob, jak vyřešit zdravotní problém na základě poznatků tradiční bylinné medicíny, přičemž se snaží nacházet inovativní řešení v podobě unikátních přípravků. Současně však firma Neofyt vnímá kvalitu a bezpečnost svých výrobků jako prvořadou povinnost.

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Nejlepší přírodní recept na křečové žíly: Jak bolavým nohám ulevit?

Křečové žíly trápí v dospělosti téměř každého druhého z nás. Nejenže na pohled nevypadají moc …

Napsat komentář