Evalar Zlaté mumio altajské – recenze


Mumio možná znáte pod lidovým názvem horská pryskyřice nebo slzy hor. Jedná se o hutnou, lepkavou hmotu, která se konzistencí podobá asfaltu. Očištěné od příměsí má mumio tmavě hnědou nebo černou barvu, na povrchu je lesklé. Naleziště mumia  se nacházejí v horách Střední Asie a Dálného východu. Avšak vůbec nejlepší mumio pochází z Altaje tedy Kyrgyzstánu. Pozná se podle zvláštní chuti, specifického zápachu a podle toho, že se v ruce rozpouští. Mumio má velice široké působení a dá se použít prakticky na jakékoli onemocnění. Je považováno za velmi silný adaptogen – rostlinný produkt zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím, jako je zranění, úzkost nebo tělesná únava. V tradiční medicíně získalo pravé mumio přídomek černé zlato a také se za něj v minulosti skutečným zlatem hojně platilo. V Tibetu ho nazývají králem léčiv a i moudrost východních národů praví, že mumio léčí přes 200 nemocí. Zlaté mumio pomáhá zvýšit oslabenou imunitu, nastartovat regenerační procesy v těle a napomáhá tišit bolest.

Zdroj: herbatica.cz
Zdroj: herbatica.cz

Původ mumia je dodnes záhada

Ani vědci doposud nejsou jednotni v názorech na původ mumia. Jasné ale je, že jde o hmotu, která se nachází ve vysokých asijských horách, kde prosakuje ze skalních puklin a tvoří ve skalních dutinách nebo na stěnách obtížně přístupných jeskyní krápníky či malé stalaktity, které svým tvarem připomínají slzy (odtud tedy i název slzy hor). Nejčastěji se mumio označuje za  vedlejší produkt vzniku ropy.

Mumio má výrazně hořkou nezaměnitelnou chuť a charakteristickou zvláštní aromatickou vůni. Zápach a chuť mumia připomíná pelyněk. Velice snadno se rozpouští ve vodě, avšak zásadně ne v lihu. Je plastické, taje obvykle při 80°C a někdy postačí jen teplo ruky.

TIP: V eshopu HERBATICA lze koupit Zlaté mumio altajské od firmy Evalar, která vyrábí doplňky stravy na čistě přírodní bázi a tudíž je pro vás zárukou vysoké kvality.

Mumio z pohledu chemie

Někteří odborníci uvádějí ve svých studiích soupis přes 230 zjištěných komponentů. Pokud se na něj podíváte z chemického hlediska, zjistíte, že se jedná o přírodní směs organických i anorganických látek: mumio obsahuje 26 minerálů, 6 aminokyselin, přírodní látky podobné steroidům, fosfolipidy, vitamíny, několik druhů esenciálních olejů a další biologicky aktivní látky. Mimo jiné v něm najdete draslík, hořčík, fosfor, vápník, kobalt, molybden, olovo, chrom, titan, rtuť, zlato. Vzájemné poměry jednotlivých složek se mírně liší dle konkrétního místa výskytu.

Přírodní prostředek posilující organismus

Již ve spisech starověkých léčitelů je popisováno mnoho příznivých účinků mumia. Zlaté mumio altajské podporuje zejména přirozenou regenerační schopnost organismu a jeho významné účinky se projevují obzvlášť v době nemocí. Dokáže minimalizovat dlouhodobé následky onemocnění a rychle vrátit tělo do původní kondice. Oslabenému organismu dodá potřebnou energii a posílí jej. Pomáhá tišit bolesti všeho druhu a podle některých výzkumů ho lze používat pro zmírnění nežádoucích účinků chemoterapie a radioterapie. Mumio altajské urychluje hojení ran, popálenin a hlavně zlomenin, pomáhá při zánětech trávicího traktu a velice silně posiluje imunitní systém. Jako značně účinný adaptogen, který předčí v mnoha směrech i ženšen, se dá použít na jakékoli onemocnění.

Vstupte do eshopu

Zlaté mumio altajské

Zlaté mumio altajské je přírodní doplněk stravy, který obsahuje pouze čistý výtažek z mumia dávkovaný ve formě praktických kapslí. Mumio má spoustu blahodárných účinků na lidské tělo, a proto je jeho extrakt i v tradiční medicíně používán po staletí. Dospělí a děti starší 14 let užívají jednu tabletku 2x denně během jídla po dobu jednoho měsíce.

Mumio je velice bohaté na bioaktivní elementy, vitamíny a minerály, které mají komplexní vliv na lidský organismus. Pravé mumio musí mít certifikát, jen tak máte jistotu, že se nejedná o žádnou náhražku. A právě tuto podmínku splňuje Zlaté mumio altajské od společnosti Evalar, která vyrábí extrakt z mumia speciálním technologickým postupem přímo v pohoří Altaj v Kyrgyzstánu. Mumio v této oblasti je považováno právě za nejlepší. Evalar Zlaté mumio altajské můžete zakoupit jednoduše v eshopu, balení 20-ti tablet vás vyjde na 143 Kč. V tomto obchodě běžně nakupuji, takže není problém mít zásilku na druhý den doma.

Když si můj partner způsobil zlomeninu krčku a já jsem přemýšlela, čím hojení ještě více podpořit, narazila jsem na mumio. Kladné ohlasy druhých lidí mě přesvědčili natolik, že jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Přestože jeho užívání pojal s počáteční nedůvěrou, poctivě každý den spolknul dvě pilulky. Asi po 14 dnech mi připadalo, že najednou jakoby ožil, byl plný elánu a energie, v perfektní náladě, kost se výborně hojila,… a tak jsem přikoupila ještě jedno balení. A celkový výsledek? Nevím, jestli za to může jenom mumio, ale partner se zotavil opravdu velmi rychle, nemá žádné komplikace a dnes už v pohodě zase jezdí na kole a chodí běhat. Nakonec jsem mumio objednala i pro moji babičku na posílení imunity. Má už 86 let a trpí řadou zdravotních neduhů.

Dříve než se rozhodnete mumio používat, určitě nic nezkazíte tím, když se nejprve poradíte se svým lékařem. V některých případech se může objevit alergická reakce na některou ze složek přípravku.

Výhody:

  • čistě přírodní produkt
  • neobsahuje lepek
  • vhodné pro vegetariány a vegany
  • posiluje fyzicky i psychicky oslabený organismus

Nevýhody:

  • pro optimální účinek se doporučuje užívat 2 – 3 měsíce
  • nevhodné pro těhotné a kojící ženy
  • specifická chuť

Recenze Zlatého mumia altajského - EVALAR

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

výhodné

Mimořádná kvalita odpovídá ceně

Koupit nejlevněji
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář