Hubnutí v kosmické lodi: Skvělé výsledky viditelné ihned!

Bojujete den co den s přebytečnými kilogramy, ale hubnutí nejde tak rychle, jak byste si představovali? Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a přesto ručička na váze klesá dolů jen velmi pomalu? A co takhle si hubnutí trochu usnadnit a využít nové revoluční metody? Nebojte se, nemusíte vzlétnout až ke hvězdám, zůstanete pevně nohama na zemi a přitom se nalodíte do kosmické lodi. O co jde? Hubnoucí kosmická loď je přístroj, který pomáhá odstraňovat tuk nejen z celého těla, ale obzvlášť z problémových partií jako jsou břicho, stehna, boky, zadek. Samotný název přístroje je odvozen od jeho tvaru, který připomíná kosmickou loď, ale ve skutečnosti je to takové speciální vajíčko, v němž probíhá hubnoucí procedura. Hubnoucí kosmická loď funguje na principu infračerveného záření a je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Zdroj: marin / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: marin / FreeDigitalPhotos.net

Jak kosmická loď pomáhá při hubnutí?

Mnoho lidí mylně připodobňuje účinky hubnutí v kosmické lodi k pobytu v infra sauně. Ve skutečnosti každá z obou metod funguje úplně jinak, a proto je určitě nelze ztotožnit. Tepelná terapie může možná jako jediná pocitově připomínat saunu, ale ostatní funkce třeba vybělení tkáně po jizvách, atd. již sauna opravdu není. V kosmické lodi je také oproti infrasauně podstatně vyšší teplota a hlubší propustnost záření.

Kosmická loď je přístroj, který podporuje radikální neinvazivní odbourávání tuků z vašeho těla, proto není třeba jej kombinovat s pravidelnou návštěvou fitness centra. První výsledky jsou znatelné již po jednom ošetření. Je samozřejmé, že každé hubnutí se v zásadě odvíjí od zdravé stravy, jinak bude tělo přebytečnou energii opět ukládat do tukových zásob. Na hubnutí nejlépe funguje jídelníček založený na sníženém příjmu sacharidů za současného navýšení bílkovin a zdravých tuků. Tím, že omezíte sacharidy na totální minimum, donutíte tělo sáhnout do vlastních tukových zásob. Na tomto principu je založena také proteinová dieta KetoMIX, se kterou dokážete zhubnout i bez pohybu a bez následného jo-jo efektu, který se dost často dostavuje u jiných radikálních diet. KetoMIX dbá na to, aby vaše tělo mělo pravidelný příjem veškerých živin a nijak nestrádalo. Tukové zásoby se budou rovnoměrně spalovat v celém těle a problémové partie už pak jen vyladíte právě procedurou v kosmické lodi. Takovou kombinací záhy vytvarujete krásné štíhlé tělo bez jakékoli námahy a sebemenšího pocitu hladu.

TIP: V eshopu KetoMIX můžete zakoupit různé kaše, polévky, koktejly, omelety, které chuťově obohatí váš jídelníček a pomohou vám s dodržením denního limitu bílkovin ve stravě. Co takhle například belgická čokoláda slazená stévií?

Co je hubnoucí kosmická loď?

Kosmická loď vypadá jako vajíčko a vzhledově se dá připodobnit k systémům na solární opalování. Princip fungování je ale zásadně odlišný. Zeštíhlující a omlazující procedura probíhá na základě infračerveného záření uvnitř lodi. Velmi silné světlo prohřeje vybranou problematickou část těla na maximum. V daném místě se začne kůže prokrvovat a tím pádem dochází ke štěpení tukových vrstev. Příjemné teplo a vlhko uvnitř přístroje napomáhá zvýšenému pocení, přičemž tělo odvádí toxické látky a zároveň dochází ke zrychlení metabolismu. Kosmická loď umožňuje zaměřit se na hubnutí jen určité konkrétní části těla – břicho, stehna, boky nebo jakoukoli jinou problémovou oblast.

Terapie barevným světlem nepomáhá jen při hubnutí. Působením záporných iontů lze zlepšit strukturu pleti, zmírnit projevy celulitidy, zvýšit elasticitu pokožky a tím odstranit příznaky stárnutí.

Ošetření v kosmické lodi pomáhá také při artritidě a revmatizmu, ulevuje od bolesti zad a mírní záněty. Příznivě může ovlivnit různá svalová a nervová onemocnění, a má pozitivní účinek na játra. Pobyt v kosmické lodi trvá maximálně 40 minut, za tu dobu vás dokáže  zbavit psychické únavy a navodit pocit uvolnění.

Hubnutí v kosmické lodi “SpaceShip”:

  • rychlý způsob hubnutí celého těla
  • ošetření je bezbolestné a velmi příjemné
  • přístroj prošel náročnými klinickými testy
  • již po prvním ošetření spálíte až 2 000 kalorií
  • úbytek na váze se pohybuje v rozpětí 2 – 4 kg (dle individuálních dispozic)
  • úbytky objemu se pohybují v rozpětí 1,5 – 6 cm
  • terapie trvá 30 – 40 minut
  • pro co největší efekt se doporučuje opakovat až 5x (možno doplnit o lymfodrenáž)
  • vhodné pro ženy i muže jakéhokoli věku
  • ošetření lze aplikovat na všechny části těla (kromě hlavy)
Zdroj: nenetus / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: nenetus / FreeDigitalPhotos.net

Je terapie opravdu tak účinná?

Hubnutí v kosmické lodi nabízí celá řada kosmetických salónů, stačí se jen objednat. Pokud si chcete proceduru vyzkoušet, zapátrejte na internetu a zvolte termín. Hubnoucí loď se dost často objevuje na různých slevových portálech, a tak třeba narazíte na výhodnou akční nabídku. Jinak počítejte s cenou 500 – 600 Kč za jednu proceduru. Už po první návštěvě salonu byste měli poznat, zda na vás hubnutí v kosmické lodi funguje, případně jiné příznivé účinky. Podle toho se pak můžete rozhodnout, zda budete v procedurách pokračovat či nikoli. Pro maximální efekt se doporučuje 3 – 5 návštěv.

Dopředu se připravte na to, že se účinky kosmické lodi projeví na každém organismu individuálně. Existuje skupina lidí, která na hubnoucí loď nedá dopustit a přesně vám řeknou kolik a kdy zhubli. Jiní zase zaznamenali úbytky na váze teprve tehdy, až výrazně zvýšili příjem tekutin během dne. A nakonec jsou jedinci, kteří prý zhubli jen krátkodobě s následným jo-jo efektem. Co člověk, to názor. Je to stejné jako s každou zaručenou dietou. Pokud razantně omezíte na několik dnů příjem stravy a pak v návalu vlčího hladu spořádáte obsah lednice, je jasné, že se kila vrátí zpět. Budete-li však dodržovat zásady zdravého stravování, pak vám může kosmická loď se spalováním tuku zejména v problémových partiích výrazně pomoci. Jestliže se ale po cestě domů ze salonu zastavíte ve fast foodu a večer u televize dorazíte pytlíkem chipsů, nečekejte žádné zázraky.

Koupit dietu KetoMIX

Proceduru v kosmické lodi nelze doporučit ženám během těhotenství, osobám se srdečním stimulátorem, s bércovými vředy nebo v případě horečnatého onemocnění či jakéhokoli infekčního onemocnění kůže.

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Banánová dieta pomáhá při hubnutí: A vůbec nemusíte jíst jenom banány!

Máte rádi banány? A víte, že vám mohou pomoci i s hubnutím? Vůbec se jim …

Napsat komentář