Recenze Blendea SUPERGREENS: Detoxikace organismu přírodní cestou. Jak dopadl můj měsíční test?

Co je zelené, to je za mě prostě zdravé! A proto si každé ráno míchám svůj zelený drink. Jelikož mému tělu docela prospívá, podělím se s vámi o své dojmy. Nezdá se to, ale mocná síla přírody je ukryta v jediné sklenici.

Žádný lidský organismus nemůže správně fungovat, pokud se nestaráte o jeho očistu. Přestože vnější očista těla v podobě každodenní hygieny je naprostou samozřejmostí, ta vnitřní bývá velmi často neprávem opomíjena. A přitom je tak důležitá! Nejenže vás dostane  do skvělé kondice, ale také například výrazným způsobem podpoříte svoji snahu o zhubnutí. Pouze pročištěné tělo dokáže efektivním způsobem spalovat tuky. Vzhledem k tomu, že právě prostřednictvím stravy je tělo nejvíce zatěžováno škodlivými toxiny, začíná každá detoxikace organismu vždy u jídelníčku. A právě do očistného jídelníčku se výtečně hodí tzv. zelené potraviny, tedy chlorella, spirulina, zelený ječmen a mladá pšenice. Vyzkoušejte jejich blahodárné účinky a uvidíte, že stejně jako já na ně nedáte dopustit.

Blendea SUPERGREENS je směs čtyř nejsilnějších zelených superpotravin / foto: archiv autorky
Poslední aktualizace této recenze:
 • Léto 2020 (aktuální)
Blendea SUPERGREENS má od léta pěkný nový design, a tak jsem vám ji znovu nafotila. Ale nemusíte mít obavy, vyzkoušela jsem ji a pořád je to stále ta samá Blendea. Na kvalitě ani chuti se nic nezměnilo. Všechno v recenzi platí jako doposud.

 

Proč detoxikovat tělo?

Detoxikace organismu je očistná metoda, kterou lidé využívají již od pradávna, zejména tradiční čínská medicína se bez ní neobejde. Bohužel, v dnešní uspěchané době není očistě těla přikládán takový význam, což je právě chyba. Každý den jste nuceni odolávat škodlivinám z ovzduší, vody, půdy, denně se potýkáte se stresem, kdy konzumujete nezdravou stravu plnou různých umělých konzervantů, barviv, a jiných chemických příměsí, není čas na pohyb ani na odpočinek. Toxiny se pak postupně hromadí v těle, třeba i několik let a zbytečně zatěžují životně důležité orgány. Objeví se první příznaky – zažívací potíže, únava, pálení žáhy, pocity těžkosti. Abyste se cítili lépe je nutné přetíženému organismu ulevit a zbavit jej všech škodlivin. To obnáší nejen zařazení zelených potravin do stravy, ale také celkovou úpravu životosprávy.

Základem zdraví je obyčejné čisté střevo, neboť se v něm tvoří 65 % imunity člověka. Lidské tělo má sice své vlastní detoxikační mechanismy, ale pokud je podpoříte, budou fungovat ještě lépe. Vždyť i jarní detoxikace odpovídá tradicím, poznatkům alternativní medicíny a přírodním biorytmům.

Výživový poradce Ing. Martin Škába na webovém portále https://www.vyzivovi-poradci.cz/  uvádí: “Detoxikace je souhrn postupů, jak naše tělo zbavit parazitů, virů, baktérií, plísní a toxických látek. Naši předci byli v tomto ohledu velmi chytří a předávali si z generace na generaci různé techniky, užívání bylinek, různé druhy půstů a také úpravy stravy s jedním cílem – pomoci tělu zbavit se škodlivin.”

Zelené superpotraviny udržují tělo v dobré kondici / foto: archiv autorky

 

Zelené superpotraviny

Zeleným potravinám jsou přisuzovány výrazné detoxikační účinky, mimo jiné díky obsahu chlorofyllu. Nejvyšším podílem chlorofylu vůbec se pyšní sladkovodní řasa chlorella, která spolu se spirulinou, zeleným ječmenem a mladou pšenicí náleží do kategorie zelených superpotravin. Ty vynikají zejména svým obsahem vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších životně důležitých živin. Zelené potraviny jsou tím nejpřirozenějším zdrojem výživy na buněčné úrovni.  Jsou doslova nabité živinami a energií, naopak v nich nenajdete žádné prázdné kalorie a nežádoucí látky. Všechny čtyři složky – chlorellu, spirulinu, zelený ječmen a mladou pšenici spojuje dohromady jediná směs BIO zelených potravin Blendea SUPERGREENS. V čem je tak jedinečná? Je vyrobena z kvalitních zelených potravin pocházejících z organické produkce, zpracovávají se těmi nejšetrnějšími postupy, aby působily celistvě a dokázaly proniknout až do samého nitra buněk. Ty vyživují, chrání a také detoxikují. Už jen jedna lžička zelené směsi denně upevní vaše zdraví.

Koupit levně

 

Blendea SUPERGREENS = 4 v 1

Většinu přípravků na detoxikaci organismu naleznete v jednosložkové formě, což může být poměrně nevýhodné z důvodu rozdílného obsahu jednotlivých živin. Naopak Blendea vám nabízí všechny zdraví prospěšné živiny smíchané do jednoho produktu. Blendea SUPERGREENS je sypká směs, kterou stačí pouze smíchat s tekutinou a získáte účinný detoxikační nápoj.

Zdravotní účinky přípravku Blendea SUPERGREENS vám více představí následující video:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

A to je přesně to, co jsem tak dlouho hledala. V době, kdy jsem se seznámila se zelenými potravinami a poprvé je vyzkoušela, byla na trhu k dispozici jen samostatně chlorella, spirulina a obě v podobě tabletek. Sehnat někde zelený ječmen, byl před několika lety úplný zázrak. Mladou pšenici jsem si klíčila doma a poté ji rozmixovanou přidávala do jídla. Vzhledem k tomu, že je více než dobré kombinovat zelené potraviny vzájemně mezi sebou, bylo to značně problematické. Proto, jakmile jsem objevila Blendeu, přímo jsem zajásala. Hned jsem věděla, že to je ono.

Koupit levně

 

Blendea SUPERGREENS obsahuje:

 • 30 % mladé pšenice
 • 30 % zeleného ječmene
 • 20 % spiruliny
 • 15 % chlorelly
 • malý kousek máty pro lepší chuť
Blendea SUPERGREENS je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin. Všechny její složky jsou v BIO kvalitě, to znamená, že nejsou hnojeny žádnými chemickými látkami. Spirulina a chlorella rostou pod přímým slunečním zářením na Taiwanu, stejně jako zelený ječmen a mladá pšenice na Novém Zélandu.

Chlorella

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa, jejíž buněčná struktura umožňuje efektivně vázat z těla škodlivé zplodiny. Skvělým způsobem dokáže tělo detoxikovat od rtuti a všech kovů, které jsou nahromaděny v lidském těle (např. ze starých zubních výplní). Chlorella je velmi vhodným zdrojem bílkovin, má anitivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky.

Spirulina

Spirulina je sinice, která je známá svojí náročností na čistotu prostředí, ve kterém žije. Z hlediska výživy je spirulina výjimečná zastoupením bílkovin, které tvoří až 70 % jejího celkového objemu a tím se stává nejlepším rostlinným zdrojem proteinů. Přitom bílkoviny v ní obsažené mají až 18 druhů aminokyselin, takže jsou velmi dobře vstřebávány.

Zelený ječmen

Zelený ječmen je vlastně mladý ječmen sklizený v ranné fázi svého růstu, tj. v době, kdy jeho výška dosahuje přibližně 25 cm. Mladé rostlinky jsou doslova zásobárnou širokého spektra vitamínů, minerálů a enzymů. Zelený ječmen podporuje imunitu, dokáže regenerovat buňky a tak zpomaluje proces stárnutí.  Omezuje pocit únavy a udržuje tělo v dobré kondici.

Mladá pšenice

Mladá pšenice se pěstuje v nejčistších oblastech planety, kde se rovněž zpracovávají její zelené výhonky. Jako nejbohatší zdroj kyseliny listové je rovněž považována za přírodní antioxidant. Zlepšuje metabolické procesy v těle a významně zrychluje spalování tuků, takže své uplatnění nalézá zejména při redukci váhy. 

Jeden gram spiruliny má takovou výživovou hodnotu jako jeden kilogram zeleniny. Ve spirulině naleznete: o 2 300 % více železa než ve špenátu, o 3 900 % více beta karotenu než v mrkvi, o 375 % více bílkovin než v tofu, o 300 % více vápníku než v kravském mléce.

Čím jsou tyto čtyři superpotraviny zdraví prospěšné?

 • detoxikují organismus
 • posilují imunitu
 • zabraňují překyselení těla
 • omezují pocit únavy
 • snižují tlak i cholesterol
 • zlepšují kvalitu pleti
 • zrychlují metabolismus a bojují proti nadměrnému ukládání tuku v těle
 • zkvalitňují spánek
Koupit levně

Nutriční hodnoty přípravku Blendea SUPERGREENS

Výživové údaje Jednotka100 g1 porce (6 g)
Energetická hodnotakJ/kcal1215/29173/17
Tukyg60,4
z toho nasycené mastné kyselinyg1,3<0,1
Sacharidy g9,10,6
z toho cukryg2,30,1
Vlákninag23,31,4
Bílkovinyg38,52,3
Sůlg0,7<0,05

Každé ráno začněte s Blendeou

Blendea SUPERGREENS jako součást zdravého jídelníčku je skutečně tou správnou cestou k posílení vašeho zdraví a získání vitality. Jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun všech důležitých látek pro vaše zdraví. S Blendeou nastartujete svůj den, užívá se ideálně hned po ránu na lačno. Stačí pouze jednu čajovou lžičku rozpustit ve vodě, ovocném džusu nebo smoothie. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Díky absenci cukru máte stoprocentní jistotu v tom, že nepřijímáte žádné kalorie navíc, a proto můžete Blendeu užívat s klidem i při redukční dietě.

Jednu odměrku zelené směsi stačí rozmíchat ve sklenici vody / foto: archiv autorky

 

Pokud zjistíte, že vám Blendea prospívá a chcete zvýšit její účinky, připravte si nápoj ze dvou čajových lžiček a pijte 2x denně, klidně ráno i večer. Pokaždé ji ovšem zalijte minimálně 200 ml vody či ovocné šťávy a nejlépe hned bez odstání vypijte.

Vzhledem k tomu, že zelené superpotraviny jsou známé svojí specifickou chutí, která nemusí z počátku každého hned oslovit, Blendea SUPERGREENS obsahuje špetku máty. Ta se postará o doladění chuti k dokonalosti.

Blendea SUPERGREENS je přirozeně bezlepková a neobsahuje ani laktózu, proto je vhodná i pro alergiky a vegany. Ovšem některé ze složek zelené směsi Blendea mohou ojediněle způsobit alergickou reakci stejně jako u jiných potravin.

 

Kde koupit zelenou směs Blendea SUPERGREENS

Jelikož jsem zastáncem zdravého životního stylu, součástí mého jídelníčku jsou také zelené superpotraviny. V minulosti jsem vyzkoušela již řadu produktů, ale po objevení přípravku Blendea SUPERGREENS na něj nedám dopustit. Vyhovuje mi, že je snadno k dostání na internetu, stačí jen pár kliků a do dvou dnů jej máte doma. Cena za jedno balení o obsahu 90 g (až 30 porcí) začíná na 349 Kč. Ovšem čím více balení si koupíte, tím více ušetříte. Vzhledem k tomu, že nejlepších účinků zelených potravin dosáhnete zejména při dlouhodobém užívání, určitě se vyplatí koupit ji ve větším množství. Pokud jste z Prahy, můžete si Blendeu vyzvednout osobně. A navíc s první objednávkou dostanete jako dárek shaker a lžičku. A to není všechno! 

S první objednávkou Blendea SUPERGREENS se mi podařilo získat i tento 10% slevový kupón:

Slevový kupón lze uplatnit při každé opakované objednávce. Kód na slevu stačí jen zadat do políčka objednávkového formuláře a poté kliknout na tlačítko “Uplatnit”. Sleva se automaticky odečte z celkové ceny za objednávku. Takže máte jedinečnou příležitost výhodně nakoupit a rozumně investovat do svého zdraví.

Blahodárné účinky přípravku Blendea SUPERGREENS se projevují zejména při dlouhodobém užívání / foto: archiv autorky

 

Moje objednávka v trošku větším množství 😉 / foto: archiv autorky

A jak vypadá můj život s Blendeou? Každé ráno rozmíchám lžičku prášku v hruškovém džusu, protože mi chuťově vyhovuje nejvíce. Zkoušela jsem i obyčejnou vodu, ale i když právě Blendea má podle mne ze všech podobných přípravků nejlepší chuť, přeci jen s ovocnou šťávou chutná lépe. Pokud mám po ruce čerstvé ovoce, namixuji si svoje oblíbené smoothie a lžičku zeleného prášku jednoduše do něj přisypu. Celkově se cítím v dobré kondici, udržuji si svoji váhu a život beru s humorem :-). Zkuste to taky.  

Blendea SUPERGREENS má svoji početnou skupinu příznivců také na sociálních sítích, facebooku a instagramu, můžete se přidat. Spokojené ohlasy a kladné zkušenosti lidí přímo ze života svědčí o tom, že Blendea má skutečně řadu příznivých účinků na lidské zdraví. Někdo ji pije místo ranní kávy, jiný ji přidává do lívanců nebo ji použije v podobě pleťové masky.

Měsíční test: Jak mi změnila Blendea SUPERGREENS život po 30 dnech užívání?

Zařazením zelené směsi Blendea SUPERGREENS do pravidelného jídelníčku jsem zaznamenala několik pozitivních změn. Jakmile jsem po pár dnech překonala drobné zdravotní potíže, které jsem přičítala reakci organismu na zelené potraviny, najednou mne zaplavil obrovský příval energie a já se cítila fyzicky i duševně mnohem lépe.

To je moje první Blendea SUPERGREENS 🙂 / foto: archiv autorky

 

Když si dám každé ráno Blendeu SUPERGREENS, po celý den mi jde práce pěkně od ruky a jedu v pohodě na plný výkon. Únavu už nezaháním několika hrnky kávy denně. Mám pocit, že mám i menší chuť na sladké a čokoládu tolik nevyhledávám. Moje zažívání se upravilo, břicho jakoby splasklo, zlepšila se pleť, vlasy i nehty. 

A to je hlavní důvod, proč nevynechám Blendeu ani jeden jediný den a beru si ji s sebou i na cesty. Zajímá vás, jak to všechno začalo?

Můj nový život s Blendeou SUPERGREENS pěkně od začátku…

Když jsem poprvé držela plechovku Blendey SUPERGRRENS v ruce, připadala mi dost malá a nenápadná. U jiných produktů jsem byla zvyklá na podstatně větší balení. Po otevření plechovky se z ní mírně zaprášilo a já uviděla nic neříkající světle zelený prášek. Nedočkavě jsem odměrkou nabrala první dávku a rozmíchala ve sklenici studené vody. Šlo to špatně, prášek se lepil na stěny a ani se to nedalo pořádně rozmíchat. Netrpělivě jsem se napila a okamžitě jsem poznala rozdíl oproti jiným zeleným potravinám, které jsem používala doposud. Blendea není tak štiplavá, ostrá a nekouše. Příjemně jemná chuť podtržená mátou neodradí ani ty největší odpůrce zelených superpotravin.

Koupit levně

 

Pokud ale pijete něco zeleného poprvé v životě, připravte se na to, že ucítíte jen jakousi “trávu”. Nečekejte žádný zázrak, zelené potraviny nejsou gastronomický zážitek, s tím musíte dopředu počítat. Ale s každou vypitou sklenicí vám bude jejich chuť připadat lepší a lepší až si na ni úplně zvyknete. A to je právě ta možná trochu nepříjemná počáteční několikadenní fáze, kterou musíte v sobě překonat a k pravidelnému užívání Blendey se prostě propít.

Čerpejte zdraví a sílu z přírody / foto: archiv autorky

 

Stojí to ale za to, věřte mi. Blendea SUPERGREENS se pro mne stala podnětem k mnoha kulinářským experimentům, postupně jsem přišla na to, jak a s čím ji nejlépe namíchat. Na závěr tedy uvádím několik mých osobních postřehů, které vám mohou zejména v počátcích mnohé usnadnit.

Moje tipy a triky na užívání přípravku Blendea SUPERGREENS:

 1. Prášek míchejte s ovocným džusem nebo čerstvě vylisovanou šťávou z odšťavňovače (hruškový, ananasový, meruňkový,apod.)
 2. Dobrá je i voda s citronem nebo limetou
 3. U mne vede tento recept: půl sklenice šťávy z červené řepy, půl sklenice jablečné šťávy, šťáva z poloviny z citronu a odměrka Blendea SUPERGREENS
 4. Blendeu SUPERGREENS vždy nejprve rozmíchejte v malém množství tekutiny a teprve poté dolejte plnou sklenici, lépe se vám rozpustí. Můžete také použít shaker, který dostanete spolu s Blendeou
 5. Přidejte Blendeu SUPERGREENS do ranní ovesné kaše (pokud vaříte teplou kaši, přidejte lžičku až do hotové uvařené). Tuto variantu doporučuji zejména těm, kdo stále zeleným potravinám nemohou přijít na chuť. Po třetí, čtvrté snězené kaši jsem totiž už ani nepoznala, že tam nějaká Blendea je a spíš vynikly další přísady, které jsem v kaši měla (skořice, karob, ovoce,…). Pokaždé dávám banán a lžičku arašídové pomazánky (nemusí být, ale mě to tak chutná :-).
 6. Pokud máte rádi smoothie, přidejte navíc jen odměrku Blendea SUPERGREENS. Použít můžete libovolné ovoce i zeleninu, podle toho jak jste zvyklí a co preferujete.

Koupit v e-shopu

 

V čem je Blendea SUPERGREENS opravdu jiná?

Kromě toho, že je Blendea SUPERGRREENS jedinečná díky svému složení a vysoké nutriční hodnotě, oproti jiným zeleným směsím, které jsem kdy zkusila, má jednu obrovskou výhodu: balení vám vydrží přibližně měsíc (záleží samozřejmě na množství, kolik a jak denně užíváte) a po celou dobu zůstává prášek krásně sypký, kyprý a voňavý mátou.

Zato u jiných výrobků jsem už po týdnu pozorovala, jak směs postupně tvrdne, hrudkovatí, velmi špatně se nabírá, což potom následně způsobilo i to, že se dost špatně dala rozmíchat. Zelené hrudky plavaly na povrchu sklenice, takže jsem je nakonec musela rozkousat. To mi tedy zásadně vadilo a dokonce přimělo i k tomu, že jsem se rozhodla vyzkoušet další produkt v podobě Blendea SUPERGREENS.

I když plechovku s Blendeou neustále otvíráte a zavíráte (mám ji stát doma na kuchyňské lince), pořád je nádherně sypká. To, že se z ní občas zapráší, beru jako maličkost.

Zelené superpotraviny nabízí také někteří výrobci ve formě tabletek. Měla jsem možnost vyzkoušet směs chlorelly, spiruliny a zeleného ječmene (Blendea SUPERGREENS navíc obsahuje mladou pšenici a chuť je vylepšena špetkou máty peprné), ale podle mne to není ono. Abyste dosáhli požadovaného účinku, musíte spolykat několik tablet najednou a pak je zapít dostatečným množstvím vody. Naproti tomu Blendeu snadno rozmícháte v jakékoli tekutině, organismus nemusí vynaložit tak velkou námahu na trávení a jednotlivé živiny rychleji přechází do krve. A to je důvod, stejně jako absence mladé pšenice, proč jsem od tabletek upustila.

Pokud jste stejně jako já zastánci zdravého životního stylu a záleží vám na vlastním zdraví, Blendea SUPERGREENS nesmí ve vašem jídelníčku chybět. Stačí udělat jen pár kliků na internetu a dopravce vám ji doveze až k vám domů.

Koupit levně

Zajímá vás ještě něco? Máte nějaké dotazy? Odpovědi naleznete v tomto videu:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Chcete vědět, jak dopadla Blendea SUPERGREENS v hodnocení zákazníků v loňském roce? Všichni se shodují na tom, že pozitivní účinky zelených superpotravin se projeví zejména při dlouhodobém užívání, a proto lidé zařazují Blendeu SUPERGREENS do každodenního jídelníčku. I vy je můžete následovat.

Začít můžete kdykoli, nejlépe však hned. Se zelenou Blendeou bude lepší každý den!

Výsledky zákaznického průzkumu v roce 2018

Z počtu 404 oslovených zákazníků uvádíÚčinky při dlouhodobém užívání
196celkově se zlepšilo trávení
160příval nové energie
98lepší kvalita pleti
97bezproblémový průběh spánku
57větší odolnost proti stresu
29vymizení problému s pálením žáhy
27pomohlo při zhubnutí nadbytečných kil
Koupit v e-shopu

 

Výhody

 • 100 % přírodní produkt
 • čistí tělo od toxinů
 • podporuje imunitu
 • zvyšuje vitalitu
 • snižuje pocit únavy a dodává energii
 • snadná příprava
 • nemusíte polykat tabletky

Nevýhody

 • na pohled brčálově zelená barva
 • na zelené potraviny si musíte zvyknout
 • shaker zdarma až od dvou balení

Recenze detoxikačního nápoje Blendea SUPERGREENS

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

skutečně funguje

Jednoznačně doporučeno spokojenými zákazníky

Investovat do zdraví
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář