Nepřehlédněte
Domů / Recenze / Recenze Blendea SUPERGREENS: přírodní detoxikace organismu

Recenze Blendea SUPERGREENS: přírodní detoxikace organismu

Co je zelené, to je za mě prostě zdravé! A proto si každé ráno míchám svůj zelený drink. Jelikož mému tělu docela prospívá, podělím se s vámi o své dojmy. Nezdá se to, ale mocná síla přírody je ukryta v jediné sklenici.

Žádný lidský organismus nemůže správně fungovat, pokud se nestaráte o jeho očistu. Přestože vnější očista těla v podobě každodenní hygieny je naprostou samozřejmostí, ta vnitřní bývá velmi často neprávem opomíjena. A přitom je tak důležitá! Nejenže vás dostane  do skvělé kondice, ale také například výrazným způsobem podpoříte svoji snahu o zhubnutí. Pouze pročištěné tělo dokáže efektivním způsobem spalovat tuky. Vzhledem k tomu, že právě prostřednictvím stravy je tělo nejvíce zatěžováno škodlivými toxiny, začíná každá detoxikace organismu vždy u jídelníčku. A právě do očistného jídelníčku se výtečně hodí tzv. zelené potraviny, tedy chlorella, spirulina, zelený ječmen a mladá pšenice. Vyzkoušejte jejich blahodárné účinky a uvidíte, že stejně jako já na ně nedáte dopustit.

blendea-1

Proč detoxikovat tělo?

Detoxikace organismu je očistná metoda, kterou lidé využívají již od pradávna, zejména tradiční čínská medicína se bez ní neobejde. Bohužel, v dnešní uspěchané době není očistě těla přikládán takový význam, což je právě chyba. Každý den jste nuceni odolávat škodlivinám z ovzduší, vody, půdy, denně se potýkáte se stresem, kdy konzumujete nezdravou stravu plnou různých umělých konzervantů, barviv, a jiných chemických příměsí, není čas na pohyb ani na odpočinek. Toxiny se pak postupně hromadí v těle, třeba i několik let a zbytečně zatěžují životně důležité orgány. Objeví se první příznaky – zažívací potíže, únava, pálení žáhy, pocity těžkosti. Abyste se cítili lépe je nutné přetíženému organismu ulevit a zbavit jej všech škodlivin. To obnáší nejen zařazení zelených potravin do stravy, ale také celkovou úpravu životosprávy.

Základem zdraví je obyčejné čisté střevo, neboť se v něm tvoří 65 % imunity člověka. Lidské tělo má sice své vlastní detoxikační mechanismy, ale pokud je podpoříte, budou fungovat ještě lépe. Vždyť i jarní detoxikace odpovídá tradicím, poznatkům alternativní medicíny a přírodním biorytmům.
otevřené balení Blendea SUPERGREENS
Otevřené balení Blendea SUPERGREENS

Zelené superpotraviny

Zeleným potravinám jsou přisuzovány výrazné detoxikační účinky, mimo jiné díky obsahu chlorofyllu. Nejvyšším podílem chlorofylu vůbec se pyšní sladkovodní řasa chlorella, která spolu se spirulinou, zeleným ječmenem a mladou pšenicí náleží do kategorie zelených superpotravin. Ty vynikají zejména svým obsahem vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších životně důležitých živin. Zelené potraviny jsou tím nejpřirozenějším zdrojem výživy na buněčné úrovni.  Jsou doslova nabité živinami a energií, naopak v nich nenajdete žádné prázdné kalorie a nežádoucí látky. Všechny čtyři složky – chlorellu, spirulinu, zelený ječmen a mladou pšenici spojuje dohromady jediná směs BIO zelených potravin Blendea SUPERGREENS. V čem je tak jedinečná? Je vyrobena z kvalitních zelených potravin pocházejících z organické produkce, zpracovávají se těmi nejšetrnějšími postupy, aby působily celistvě a dokázaly proniknout až do samého nitra buněk. Ty vyživují, chrání a také detoxikují. Už jen jedna lžička zelené směsi denně upevní vaše zdraví.

Blendea SUPERGREENS = 4 v 1

Většinu přípravků na detoxikaci organismu naleznete v jednosložkové formě, což může být poměrně nevýhodné z důvodu rozdílného obsahu jednotlivých živin. Naopak Blendea vám nabízí všechny zdraví prospěšné živiny smíchané do jednoho produktu. Blendea SUPERGREENS je sypká směs, kterou stačí pouze smíchat s tekutinou a získáte lahodný detoxikační nápoj.

A to je přesně to, co jsem tak dlouho hledala. V době, kdy jsem se seznámila se zelenými potravinami a poprvé je vyzkoušela, byla na trhu k dispozici jen samostatně chlorella, spirulina a obě v podobě tabletek. Sehnat někde zelený ječmen, byl před několika lety úplný zázrak. Mladou pšenici jsem si klíčila doma a poté ji rozmixovanou přidávala do jídla. Vzhledem k tomu, že je více než dobré kombinovat zelené potraviny vzájemně mezi sebou, bylo to značně problematické. Proto, jakmile jsem objevila Blendeu, přímo jsem zajásala. Hned jsem věděla, že to je ono.

Blendea SUPERGREENS obsahuje:

 • 30 % mladé pšenice
 • 30 % zeleného ječmene
 • 20 % spiruliny
 • 15 % chlorelly
 • malý kousek máty pro lepší chuť
Blendea SUPERGREENS je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin. Všechny její složky jsou v BIO kvalitě, to znamená, že nejsou hnojeny žádnými chemickými látkami. Spirulina a chlorella rostou pod přímým slunečním zářením na Taiwanu, stejně jako zelený ječmen a mladá pšenice na Novém Zélandu.

Chlorella

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa, jejíž buněčná struktura umožňuje efektivně vázat z těla škodlivé zplodiny. Skvělým způsobem dokáže tělo detoxikovat od rtuti a všech kovů, které jsou nahromaděny v lidském těle (např. ze starých zubních výplní). Chlorella je velmi vhodným zdrojem bílkovin, má anitivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky.

Spirulina

Spirulina je sinice, která je známá svojí náročností na čistotu prostředí, ve kterém žije. Z hlediska výživy je spirulina výjimečná zastoupením bílkovin, které tvoří až 70 % jejího celkového objemu a tím se stává nejlepším rostlinným zdrojem proteinů. Přitom bílkoviny v ní obsažené mají až 18 druhů aminokyselin, takže jsou velmi dobře vstřebávány.

Zelený ječmen

Zelený ječmen je vlastně mladý ječmen sklizený v ranné fázi svého růstu, tj. v době, kdy jeho výška dosahuje přibližně 25 cm. Mladé rostlinky jsou doslova zásobárnou širokého spektra vitamínů, minerálů a enzymů. Zelený ječmen podporuje imunitu, dokáže regenerovat buňky a tak zpomaluje proces stárnutí.  Omezuje pocit únavy a udržuje tělo v dobré kondici.

Mladá pšenice

Mladá pšenice se pěstuje v nejčistších oblastech planety, kde se rovněž zpracovávají její zelené výhonky. Jako nejbohatší zdroj kyseliny listové je rovněž považována za přírodní antioxidant. Zlepšuje metabolické procesy v těle a významně zrychluje spalování tuků, takže své uplatnění nalézá zejména při redukci váhy. 

Jeden gram spiruliny má takovou výživovou hodnotu jako jeden kilogram zeleniny. Ve spirulině naleznete: o 2 300 % více železa než ve špenátu, o 3 900 % více beta karotenu než v mrkvi, o 375 % více bílkovin než v tofu, o 300 % více vápníku než v kravském mléce.

Čím jsou tyto čtyři superpotraviny zdraví prospěšné?

 • detoxikují organismus
 • posilují imunitu
 • zabraňují překyselení těla
 • omezují pocit únavy
 • snižují tlak i cholesterol
 • zlepšují kvalitu pleti
 • zrychlují metabolismus a bojují proti nadměrnému ukládání tuku v těle
 • zkvalitňují spánek

Každé ráno začněte s Blendeou

Blendea SUPERGREENS jako součást zdravého jídelníčku je skutečně tou správnou cestou k posílení vašeho zdraví a získání vitality. Jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun všech důležitých látek pro vaše zdraví. S Blendeou nastartujete svůj den, užívá se ideálně hned po ránu na lačno. Stačí pouze jednu čajovou lžičku rozpustit ve vodě, ovocném džusu nebo smoothie. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Díky absenci cukru máte stoprocentní jistotu v tom, že nepřijímáte žádné kalorie navíc, a proto můžete Blendeu užívat s klidem i při redukční dietě.

dav
Jednu čajovou lžičku zelené směsi stačí rozmíchat ve sklenici vody

Pokud zjistíte, že vám Blendea prospívá a chcete zvýšit její účinky, připravte si nápoj ze dvou čajových lžiček a pijte 2x denně, klidně ráno i večer. Pokaždé ji ovšem zalijte minimálně 200 ml vody či ovocné šťávy a nejlépe hned bez odstání vypijte.

Vzhledem k tomu, že zelené superpotraviny jsou známé svojí specifickou chutí, která může někomu z počátku způsobovat problémy, Blendea SUPERGREENS obsahuje špetku máty. Ta se postará o doladění chuti k dokonalosti.

Blendea SUPERGREENS je přirozeně bezlepková a neobsahuje ani laktózu, proto je vhodná i pro alergiky a vegany. Ovšem některé ze složek zelené směsi Blendea mohou ojediněle způsobit alergickou reakci nebo přechodný negativní stav organismu, který souvisí se spuštěním detoxikačních procesů v těle. Někdo může pocítit v počátku užívání přechodné nežádoucí účinky v podobě zažívacích problémů, bolestí hlavy nebo nespavostí. Případné alergické reakce se projevují v podobě pálení v ústech, škrábání v krku, svědění pokožky nebo pálení očí.

Kde koupit zelenou směs Blendea SUPERGREENS

Jelikož jsem zastáncem zdravého životního stylu, součástí mého jídelníčku jsou také zelené superpotraviny. V minulosti jsem vyzkoušela již řadu produktů, ale po objevení přípravku Blendea SUPERGREENS na něj nedám dopustit. Vyhovuje mi, že je snadno k dostání na internetu, stačí jen pár kliků a do dvou dnů jej máte doma. Za balení o obsahu 90 g (až 30 porcí) zaplatíte 499,- Kč. Chcete-li si Blendeu vyzvednout osobně, je to jedna z dalších možností. A navíc s první objednávkou dostanete jako dárek shaker a lžičku. A to není všechno! S každou objednávkou obdržíte ještě slevový kupón v hodnotě 10 % z ceny na další nákup:

slevový kupón

Slevový kupón uplatníte hned u první objednávky, takže napoprvé získáte kromě zelené směsi Blendea SUPERGREENS, shaker, lžičku a přitom ušetříte 100,- Kč. Jelikož nejlepších účinků zelených potravin dosáhnete zejména při dlouhodobém užívání, jedno balení vám stačit nebude. Proto Blendea SUPERGREENS myslí na všechno a s každou další objednávkou obdržíte opět 10% slevový kupón. To znamená, že máte jedinečnou příležitost výhodně nakoupit a rozumně investovat do svého zdraví.

sdr
Moje objednávka v trošku větším množství 😉

A jak vypadá můj život s Blendeou? Každé ráno rozmíchám lžičku prášku v hruškovém džusu, protože mi chuťově vyhovuje nejvíce. Zkoušela jsem i obyčejnou vodu, ale i když právě Blendea má podle mne ze všech podobných přípravků nejlepší chuť, přeci jen s ovocnou šťávou chutná lépe. Pokud mám po ruce čerstvé ovoce, namixuji si svoje oblíbené smoothie a lžičku zeleného prášku jednoduše do něj přisypu. Celkově se cítím v dobré kondici, udržuji si svoji váhu a život beru s humorem :-). Zkuste to taky.  

Blendea SUPERGREENS má svoji početnou skupinu příznivců také na sociálních sítích, facebooku a instagramu, můžete se přidat. Spokojené ohlasy a kladné zkušenosti lidí přímo ze života svědčí o tom, že Blendea má skutečně řadu příznivých účinků na lidské zdraví. Někdo ji pije místo ranní kávy, jiný ji přidává do lívanců nebo ji použije v podobě pleťové masky.

Výhody

 • 100 % přírodní produkt
 • čistí tělo od toxinů
 • podporuje imunitu
 • zvyšuje vitalitu
 • snižuje pocit únavy a dodává energii
 • snadná příprava

Nevýhody

 • na pohled brčálově zelená barva
 • na zelené potraviny si musíte zvyknout
 • někdo může mít přechodné zažívací problémy v počáteční fázi užívání 
 • pozitivní účinky na zdraví se projeví zejména při dlouhodobém užívání
 • shaker zdarma až od dvou balení
Co je zelené, to je za mě prostě zdravé! A proto si každé ráno míchám svůj zelený drink. Jelikož mému tělu docela prospívá, podělím se s vámi o své dojmy. Nezdá se to, ale mocná síla přírody je ukryta v jediné sklenici. Žádný lidský organismus nemůže správně fungovat, pokud se nestaráte o jeho očistu. Přestože vnější očista těla v podobě každodenní hygieny je naprostou samozřejmostí, ta vnitřní bývá velmi často neprávem opomíjena. A přitom je tak důležitá! Nejenže vás dostane  do skvělé kondice, ale také například výrazným způsobem podpoříte svoji snahu o zhubnutí. Pouze pročištěné tělo dokáže efektivním způsobem spalovat tuky. Vzhledem…

Recenze detoxikačního nápoje Blendea SUPERGREENS

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

skutečně funguje

Jednoznačně doporučeno spokojenými zákazníky

Koupit
Hodnocení čtenářů: Buďte první!

Autor: Martina

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 27 let a o zdravý životní styl se v podstatě zajímám už od střední školy. V současné době se snažím působení v oboru skloubit dohromady s péčí o malou dcerku. Jelikož je zdraví rodiny u mne na prvním místě, používám přírodní potraviny nejen v každodenním jídelníčku, ale i kosmetice. Ráda experimentuji v kuchyni, fotím a objevuji magickou sílu přírody. Miluju spinning, aqua aerobic a geocaching.

přečtěte si také

Bio Krétský EP olivový olej – recenze

Hojné používání olivového oleje je doménou zejména středomořské kuchyně. Zelenina doslova plave v olivovém oleji …

Napsat komentář