Hubnutí bez hladu a s dobrou náladou. První výsledky už do 5 dnů

Jste rozladěni, protože jste opět po ránu nemohli dopnout kalhoty? A přitom právě teď potřebujete vklouznout do nádherných popelkových šatů nebo vystavit své tělo slunečním paprskům na pláži? Začít držet hladovku nebude zrovna tím šťastným řešením, může vám způsobit velké zdravotní potíže. Zvýšená pohybová aktivita je sice účinnější, ale s ní nemůžete očekávat rychlé pozitivní výsledky. Ptáte se, jak tedy rychle zhubnout? Úplně jednoduše, prostřednictvím proteinové ketonové diety, která rychle odbourá tukové zásoby z vašeho těla a zároveň tělu dodá potřebné živiny bez pocitu hladu. Navíc si můžete dopřát 1-2 běžná jídla denně. Nejedná se o žádné zázračné pilulky, které vám slibují úbytek tělesné hmotnosti ze dne na den. Často u takových výrobků si nemůžete být jisti ani jejich složením, v podstatě nevíte co polykáte, jen váš mozek očekává rychlé výsledky. Představa, že si 3x denně zobnete tabletku, lehnete doma na gauč a kila půjdou dolů, je zcela scestná. Přírodní proteinová ketonová dieta je něco úplně jiného, s ní můžete za dodržení určitých podmínek začít hubnout už do pěti dnů. Vyzkoušejte, názory spokojených klientů mluví za vše.  

 

Zdroj: prozdravi.cz
Zdroj: prozdravi.cz

Ketonová dieta je účinná

Ketonová dieta hýbe současným životem všech lidí, kteří chtějí něco udělat se svojí postavou. Dlouhodobě se omezovat v jídle a docílit tak trvalý úbytek hmotnosti, nemá smysl, jelikož se pokaždé dostaví všemi obávaný jo-jo efekt. Ketonová neboli proteinová dieta je založena na konzumaci bílkovin a tuků za současného omezení příjmu sacharidů. Pokud tělo začne postrádat jako prvotní zdroj energie sacharidy, začne čerpat z uložených tukových zásob. Tato metabolická změna se nazývá ketóza. Jen pro připomenutí, základním zdrojem bílkovin jsou maso, vejce, ryby, mléčné výrobky, tofu a naopak mezi sacharidy se řadí těstoviny, rýže, vločky, pečivo, mouka, obiloviny. Aby byl organismus neustále v ketóze, nesmíte za den přijmout více jak 40g sacharidů. Jestliže překročíte tuto hranici, tělo se opět dostává do normálního režimu. Udržování organismu ve stavu ketózy způsobuje rychlé hubnutí.

Zdroj: stockimages / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: stockimages / FreeDigitalPhotos.net

5denní ketonová dieta

Dodržovat ketonovou dietu můžete jen za předpokladu, že organismu zajistíte pravidelný přísun kvalitních bílkovin. Pak tělo začne přednostně spalovat vlastní tukové zásoby a nebude docházet ke snížení objemu svalové hmoty. Sestavit si sami nutričně vyvážený každodenní jídelníček je poměrně náročné, museli byste nejprve propočítat poměr jednotlivých surovin. Obrátit se můžete samozřejmě na výživového poradce, ale taková akce je poměrně časově náročná a vy chcete začít hubnout hned. Proto je daleko efektivnější vyzkoušet ketonovou dietu v instantní formě, kdy se nemusíte absolutně o nic starat. Na trhu je naštěstí k dispozici 5denní proteinová ketonová dieta, která přináší opravdu rychlé výsledky.

Express Diet – 5denní ketonová dieta

Vzhledem k tomu, že i já jsem se rozhodla nějaké to kilo na svém těle ubrat, zkoumala jsem, co jsou schopny jednotlivé firmy zákazníkům nabídnout. Veškeré výrobky neznámého původu jsem zavrhla, ale objevem Express Diet – 5denní ketonové diety, jejímž výrobcem je společnost Good Nature, jsem byla doslova nadšená. Malý balíček obsahuje 20 instantních hyperproteinových jídel, vše na přírodní bázi. Čtyři druhy polévek, dva druhy kaše, smoothie a dokonce jako zákusek čokoládovo-malinový koktejl. Mé chuťové pohárky jsou maximálně spokojeny. Sáček stačí pouze rozmíchat v nezbytném množství tekutiny, a přitom máte zaručeno, že vaše tělo bude v požadovaném stavu ketózy. Nikde nic nemusíte složitě počítat a ztrácet čas ještě nakupováním potravin. Přesně tohle je ideální pro mne.

Společnost Good Nature s.r.o. se věnuje distribuci čistě přírodních doplňků s hlavním důrazem na jejich původ a kvalitu. Jejich vlastní produktová řada využívá veškeré poznatky z oblasti přírodní medicíny.

Dietu jsem si objednala v ověřeném e-shopu, s nímž mám jen samé dobré zkušenosti, za balení jsem zaplatila 1 599 Kč a druhý den jsem jej měla doma. Celá netrpělivá jsem okamžitě najela na dietu. A chcete znát výsledek? Po týdenní konzumaci, zvolila jsem rychlejší formu hubnutí (při pozvolném hubnutí můžete přidat 1-2 jídla denně) a nic jiného nekonzumovala, jsem zhubla přesně 3,5kg. Neměla jsem vůbec hlad, ani myšlenky na něco sladkého. Polévky jsou celkem dobré, sice mají svoji typickou chuť, ale zvykla jsem si. Kaše mi moc přiznám se nejely, já mám raději svoje vlastní, ale chuťovým balzámem v tomto období byl čokoládový koktejl. Jsem spokojena, jo-jo efekt se nedostavil a já zhubla.

Výhody

 • jednoduchá příprava jídla
 • udržuje tělo ve stavu ketózy
 • tlumí pocit hladu
 • zabraňuje vzniku jo-jo efektu
 • přijímáte všechny potřebné živiny
 • nemusíte být sportovně aktivní

Nevýhody

 • cena
 • specifická chuť jídla
 • každý má své individuální zkušenosti

Recenze Good Nature Express Diet

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

výhodné

Doporučeno spotřebiteli

Koupit Express Diet
Hodnocení čtenářů: 5 ( 1 hodnocení)

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Jeden komentář

 1. Anonym#144

  Každé tělo funguje jinak, ale holky, pokud snížíte příjem sacharidů, tak prostě hubnete. Jasně, že si musíte hlídat co vlastně jíte abyste nehladověli,a počítat kalorie podle tabulek je fakt pracný. Proto jsem taky vyzkoušela tenhle balíček, vyhovuje mi, že se nemusím o nic starat a všechno je namíchaný dohromady. Jídlo si namíchám do termosky a popíjím po cestě autem, je to daleko praktičtější než samé krabičky po taškách. Kdo chcete zhubnout tak to prostě zkuste

Napsat komentář