Kryolipolýza Olomouc: Kde ji provádí jen za pomoci certifikovaného přístroje?

Snažíte se zformovat svoji postavu do ladných křivek, ale pořád vám to nějak nejde? Jíte zdravě, sportujete, hlídáte si váhu, a přesto se vás v některých partiích drží tuky jako klíště. Jak se jich zbavit? Úplně jednoduše, zkuste kryolipolýzu. Jedná se o zcela bezbolestnou metodu, která dokáže odstranit tukové buňky jen z určité části těla. Velmi dobře pomáhá zejména v problémových oblastech břicha, stehen, boků, hýždí, paží, avšak aplikovat ji lze v jakékoli tělesné partii. A víte, co je na kryolipolýze nejlepší? Dosažené výsledky jsou trvalé, tuk je prostě nenávratně pryč. Navíc zhubnete bez sebemenší námahy. Na proceduru si můžete klidně odskočit z práce a pak se zase vrátit ke své běžné činnosti. Kam zajít na kryolipolýzu v Olomouci?

Kryolipolýza vás dokáže trvale zbavit nechtěného tuku / fotokoláž: depositphotos. com, pixabay.com

 

Kryolipolýza redukuje tuk pomocí mrazu

Kryolipolýza je v současné době považována za nejefektivnější metodu na odstranění nežádoucího tuku. Každou postavu vymodeluje přesně podle vašich představ. Podstata kryolipolýzy spočívá ve zmrazení tukových buněk, které jsou následně lymfatickým systémem odvedeny z těla pryč. 

Viditelné výsledky lze zpozorovat již po první terapii. Samotná procedura je bezpečná, pohodlná a trvalá. Zhruba hodinu si poležíte v kosmetickém salónu, zrelaxujete a poté odcházíte s příjemným pocitem pryč. Kryolipolýza nevyžaduje žádnou dobu na rekonvalescenci, po zákroku klidně můžete jít sportovat.

Kryolipolýza se provádí pomocí speciálního přístroje opatřeného aplikační hlavicí, která se přikládá na konkrétní místo na těle. Počet aplikací se odvíjí od velikosti tukové vrstvy, čím je menší, tím je také menší potřeba zákroku.

Pokud se rozhodnete kryolipolýzu vyzkoušet, věnujte dostatečnou pozornost výběru kosmetického salónu, kam se objednáte. V prvé řadě si ověřte, zda daný salón používá originální přístroj s patentovanou technologií. Ne vždy je to totiž pravidlem. Někde používají levnější náhražky, radiofrekvenční přístroje s ochlazováním, což může být důvod k tomu, že výsledkem budete hodně zklamáni.

Nenechte se zlákat ani příliš nízkou cenou, která už sama o sobě také něco vypovídá. Ceny se podstatně liší podle města i vybraného zařízení. Předem se připravte na to, že jedna aplikace vám může z peněženky odebrat až několik tisíc korun. Jak jsou na tom v Olomouci? 

Podívejte se, jak probíhá kryolipolýza:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Kryolipolýza v Olomouci

V Olomouci provádí kryolipolýzu aktuálně jen na jednom místě. Ve Studiu HM ji nabízí kromě dalších kosmetických služeb, které můžete také využít. Než se k zákroku závazně objednáte, podívejte se ve fotogalerii , jak na vás bude působit celkové prostředí. Důležité je, abyste se při terapii cítili jako v bavlnce a personál k vám přistupoval profesionálně.

 

Studio HM

V kosmetickém Studiu HM používají na kryolipolýzu certifikovaný přístroj CRYOLEX české firmy INDUBIA (vyrábí lékařské přístroje). Tento přístroj funguje na základě unikátní kombinace vakuové kryolipolýzy a LED světelného působení.

Celková doba ošetření trvá 45 minut a probíhá při -5°C

Při jedné návštěvě lze aplikovat 1 – 6 nasátí hlavicí přístroje na různých místech těla. Chcete-li stejnou partii zopakovat, pak je třeba ponechat časový rozestup 6 – 8 týdnů.

Ceník služeb

POČET APLIKACÍDOBA TRVÁNÍCENA
1 nasátí45 min1 500 Kč
2 nasátí2 x 45 min2 600 Kč
4 nasátí4 x 45 min4 400 Kč
6 nasátí6 x 45 min5 400 Kč

Objednávky na telefonním čísle: 777 022 363

Adresa: Ztracená 33, Olomouc

Objednat >>

Recenze zákazníků si můžete přečíst zde.

Studio HM sice není jediným kosmetickým salónem v Olomouci, ale ostatní zařízení přístrojem na kryolipolýzu nedisponují. Na klinice estetické medicíny provádí tumescentní liposukci různých částí těla, která však vyžaduje lokální anestezii a po zákroku určitou dobu na regeneraci. Jde tedy o úplně jinou metodu.

Pokud by vás Studio HM neoslovilo, můžete se vydat za hranice Moravské metropole Olomouc a dojet do Frýdlantu nad Ostravicí, kde na privátní klinice LE CLINIC používají k odstranění tukových buněk přístroj CoolScuplting, který pracuje na principu kryolipolýzy. Klinika má velmi dobré hodnocení

Přestože je kryolipolýza považována za účinnou metodu na odstranění tuku, spoléhejte na ni teprve tehdy, pokud se veškerá snaha o zhubnutí začne míjet svým účinkem

 

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Nejlepší přírodní recept na křečové žíly: Jak bolavým nohám ulevit?

Křečové žíly trápí v dospělosti téměř každého druhého z nás. Nejenže na pohled nevypadají moc …

Napsat komentář