Kryolipolýza Ostrava: Kam zajít na terapii? Kde jsou zákazníci nejvíce spokojeni?

Chcete mít pěknou postavu, pořád se snažíte zhubnout, ale na některých místech to s tuky ani nehne? Ať děláte co děláte, pořád máte na sobě nevzhledné tukové polštáře. Viditelné jsou hlavně na břiše, bocích, stehnech a zbytečně vám přidávají na objemu. Co s nimi? Zkuste se jich zbavit pomocí speciální hubnoucí metody, která umožňuje odstranění tukových buněk jen v určité tělesné partii. Zdá se vám to nemožné? Kdepak, funguje to, zajděte si na kryolipolýzu. O co jde? Kryolipolýza je bezbolestná procedura určená k redukci podkožního tuku. S její pomocí dokážete vytvarovat tělo přesně podle svých představ. Můžete si na ni jednoduše odskočit kdykoli během pracovního dne a odejít o něco lehčí. Kam zajít na kryolipolýzu v Ostravě

Výrazný úbytek na váze můžete zaznamenat již po první aplikaci / fotokoláž: depositphotos.com, pixabay.com

 

Co je kryolipolýza?

Mezi odborníky je kryolipolýza považována za nejefektivnější cestu k trvalé redukci tukových buněk. Tato metoda je srovnatelná s klasickou liposukcí, je však mnohem šetrnější a dopřeje vám daleko větší komfort. Obejde se bez chirurgického zákroku, bolesti a námahy. S její pomocí dokážete dosáhnout podstatně lepších estetických výsledků, které vám klasická liposukce nemůže vždy zaručit. V čem spočívá její kouzlo? 

Kryolipolýza využívá účinky mrazu. Tukové buňky jsou na rozdíl od jiných buněk velmi citlivé na působení chladu, takže během procedury je určité místo na těle vystaveno velmi nízkým teplotám. Při kryolipolýze tukové buňky zmrznou, rozpadnou se a následně jsou vyplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem

Kryolipolýza dobře funguje na různých částech těla. Nejžádanější je ošetření v oblasti břicha, boků, paží, ale lze ji úspěšně aplikovat i na vnitřní a vnější část stehen, zad či jinde. Během jedné terapie lze ošetřit několik míst najednou. 

Samotná procedura se provádí za pomoci speciálního certifikovaného přístroje, jehož chladící hlavice se umístí na ošetřovanou část na těle. Hlavice v daném místě opatrně nasaje pokožku s tukovou tkání, kterou po počátečním prohřátí začne ochlazovat. Tato zmrazovací technologie nakonec způsobí přirozené odumírání tukových buněk

 

Jak kryolipolýza probíhá?

Samotné ošetření představuje příjemnou chvilku relaxace. Přibližně hodinu si poležíte na lehátku, přičemž po celou dobu procedury si můžete třeba číst, používat laptop, telefon, nebo se klidně prospat. Zákrok nevyžaduje žádnou dobu na rekonvalescenci.

Na terapii si můžete zajít kdykoli v průběhu dne, nejste vůbec ničím omezeni. Po provedeném zákroku lze pokračovat v běžným denních aktivitách, nebo si jít zacvičit.

Více se dozvíte v následujícím videu:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Kde provádí kryolipolýzu?

Kryolipolýzu provádí celá řada kosmetických salónů, nebo klinik estetické medicíny. Výběr konkrétního zařízení však neponechávejte náhodě a naopak se na něj více zaměřte. Není úplně jedno, kam se na zákrok objednáte.

Jednotlivá zařízení se navzájem liší nejen cenou, ale kolikrát i kvalitou poskytovaných služeb. Abyste předešli případnému zklamání, dopředu se informujte, jakým přístrojem kryolipolýzu provádí. Ne všude totiž mají originální přístroj s patentovanou technologií, ale jen jeho náhražky, které vám očekávaný výsledek nezaručí. 

 

Kryolipolýza v Ostravě

Pokud přemýšlíte, kam se objednat na kryolipolýzu v Ostravě, máte v podstatě na výběr ze dvou možností. Kryolipolýzu aktuálně nabízí kliniky estetické medicíny, kde je zároveň součástí dalších služeb, které můžete využít. 

Klinika estetické medicíny Yes Visage   

Yes Visage je největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice, která má jednu pobočku právě v Ostravě. Kromě jiného provádí také kryolipolýzu jako jednu z mnoha neinvazivních zákroků a ošetření, které zde máte na výběr.

Na klinice k ošetření používají certifikovaný přístroj Zeltiq Coolsculpting. Tento přístroj s chytrým nastavením je vybaven speciální gelovou membránou, která chrání člověka před omrzlinami či jiným ohrožením

Kontaktní údaje pro bližší informace a objednávky:

Adresa: Smetanovo nám. 1180/7, Moravská Ostrava a přívoz

Telefon: +420 227 777 777

E-mail: [email protected]

Cena za ošetření je uvedena jen orientačně. Přesná cena je vždy stanovena individuálně a to na základě osobní konzultace a dle potřeb klienta. Cena za kryolipolýzu začíná na částce 8. 900 Kč a dále se odvíjí od nutnosti jednotlivých aplikací či kombinaci různých zákroků.  

Klinika má velmi dobré hodnocení, přečtěte si recenze zákazníků

Objednat >> 

Klinika estetické medicíny LE CLINIC

Klinika LE CLINIC se nenachází přímo v centru Ostravy, ale o pár kilometrů dál, v menším podhorském městečku Frýdlant nad Ostravicí. Zde nabízí různé hubnoucí terapie včetně kryolipolýzy. Můžete si vybrat z několika způsobů, jak redukovat tuky. Kromě toho zde můžete podstoupit řadu estetických zákroků určených ke zkrášlení celého těla. 

Kryolipolýzu provádí za pomoci certifikovaného přístroje CoolSculpting.

Kontaktní údaje pro bližší informace a objednávky:

Adresa: Jana Trčky 1833, Frýdlant nad Ostravicí

Telefon: +420 731 516 469

E-mail: [email protected]

Cena za kryolipolýzu začíná na částce 13 000 Kč. Výsledná cena závisí na množství aplikací a odvíjí se od velikosti ošetřované plochy. První konzultace je zdarma

Klinika LE CLINIC má velmi dobré hodnocení, přečtěte si recenze zákazníků.

Objednat >> 

Kosmetické salóny v Ostravě většinou nabízí hubnoucí terapie jen za pomoci ultrazvukové a laserové liposukce, zeštíhlující zábaly, nebo radiofrekvenci. Certifikovaný přístroj pracující na principu kryolipolýzy nemají k dispoozici. 

V případě, že by vás žádná z těchto klinik neoslovila, můžete zkusit kryolipolýzu ve městě Olomouc. Ve Studiu HM používají certifikovaný přístroj CRYOLEX od české firmy Indubia. Ceny za ošetření jsou o něco příznivější, než v Ostravě. 

Pokud zvažujete podstoupit kryolipolýzu, mějte na paměti, že se jedná o pomocnou metodu hubnutí, kdy v problémových partiích nejde redukovat tuk úpravou jídelníčku ani cvičením. Abyste si trvale udrželi krásnou štíhlou postavu, je třeba dodržovat zásady zdravého životního stylu.

 

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Nejlepší přírodní recept na křečové žíly: Jak bolavým nohám ulevit?

Křečové žíly trápí v dospělosti téměř každého druhého z nás. Nejenže na pohled nevypadají moc …

Napsat komentář