Nepřehlédněte
Domů / Recenze / Recenze diety KetoMIX: Jak jíst a přitom zhubnout. Bez pohybu!

Recenze diety KetoMIX: Jak jíst a přitom zhubnout. Bez pohybu!

Chcete-li opravdu rychle a účinně zhubnout, veškeré svoje naděje vložíte do diety. Avšak, která je ta pravá? Využijete široké nabídky farmaceutických firem a sáhnete hned po zázračné pilulce z lékárny a nebo raději přizpůsobíte svoji stravu? Přeci jen, jídlo na talíři je tisíckrát chutnější než nějaká chemie a vy víte, co jíte. Stačí se jen zamyslet nad samotnou skladbou jídelníčku a potraviny vhodně zkombinovat. V poslední době se jako velmi efektivní prostředek na hubnutí dostává do popředí zájmu proteinová nebo-li ketonová dieta, při níž se organismus po celou dobu hubnutí nachází ve stavu ketózy. Je-li vaše tělo v ketóze, dochází k odbourání tukových zásob, což je přesně to, čeho chcete během diety docílit. Zřetelné úbytky na váze totiž zaznamenáte již po několika dnech.

Proteinová dieta KetoMIX na rychlé hubnutí bez hladovění

Proč s proteiny hubnete?

Proteinová dieta, jejímž otcem je harvardský profesor George L. Balckburn, se používala už před více jak čtyřiceti lety. Tento alternativní způsob stravování není žádným novým převratným objevem, jen na něj lidé v poslední době nějak zapomněli. Aby se zavděčili trendům své doby, zkoušeli každou atraktivní novinku, která přišla na trh (banánová dieta, octová, jarní, melounová,…). Avšak ani jedna z nich se neosvědčila jako účinný prostředek na trvalé a zdravé hubnutí.

Možná jste na tom úplně stejně jako Hanka z následujícího videa. Nejtěžší je se odhodlat a začít, ale když zvolíte správnou metodu, hubnutí půjde samo od sebe:

 

Proteinová dieta, jak už sám název napovídá, je založena na zvýšeném příjmu bílkovin (proteinů) za současného omezení množství sacharidů ve stravě. Jestliže budete ve zvýšené míře konzumovat kvalitní bílkoviny, začne tělo jako prvotní zdroj energie postrádat sacharidy a bude čerpat z uložených tukových zásob. Tato metabolická změna se nazývá ketóza.

Ketóza je chemický proces ve vašem organismu, při němž tělo jako prvotní zdroj energie začne čerpat z uložených tukových zásob, nikoliv sacharidů. Jednodušeji řečeno, ve stavu ketózy si tělo bere energii z ketonů, které vznikají spalováním tuků. Abyste se dostali do stavu ketózy, nesmí denní příjem sacharidů překročit 40 g.

PharmDr. Margit Slimáková, specialistka na zdravotní prevenci a výživu, na webovém portále www.margit.cz uvádí: “Cílem ketogenní stravy je snížit hladinu cukru v krvi a inzulinu natolik, že se tělo uchýlí ke spalování tuku, aby získalo energii. Jakmile k tomu dojde, játra začnou přeměňovat mastné kyseliny na molekuly zvané ketony. Ketony jsou velmi účinným zdrojem kalorií, který produkuje stabilnější energii a má mnoho přínosů pro zdraví mozku a celého těla.”

Jaké má proteinová dieta výhody?

 • je především zdravým způsobem hubnutí
 • odbouráváte hlavně tukovou tkáň
 • tělo má dostatek bílkovin, tudíž neubývá svalová hmota
 • stav ketózy způsobuje v těle pocit nasycení, netrpíte nervozitou z hladu
Koupit proteinovou dietu

 

KetoMIX = proteinová dieta

A právě na principu proteinové diety funguje KetoMIX, což není nic jiného než ketodieta stvořená  pro všechny, kdo chtějí hubnout, žít zdravě a přitom nemají času nazbyt. Nemusíte řešit návštěvy posilovny či jiné fyzické aktivity, které se vám nevejdou do nabitého denního programu. S KetoMIXem budete hubnout tak jako tak. Jedná se o speciálně vyvinutou stravu v instantní formě, bez glutamátů a různých škodlivých látek, která vám plnohodnotně nahradí vaše denní jídlo.

Zeleninovou omeletu KetoMIX si můžete dopřát k obědu či k večeři / foto: ketomix.cz

 

KetoMIX nemá v sobě žádnou škodlivou chemii a tudíž je ideálním pomocníkem při snižování nadváhy. Proteinové potraviny obsahují kvalitní sojové a syrovátkové bílkoviny (dováží se z Velké Británie), vitamíny na podporu imunity, kyselinu fenolovou (antioxidant), lněné semínko (přispívá ke správné činnosti mozku), a glukomanan pro dobré trávení a delší pocit sytosti. Proteinová směs se vyrábí u nás v České republice

Koupit dietu KetoMIX

 

Kdybyste totiž chtěli sami dosáhnout stavu ketózy, museli byste nejprve přesně propočítat dle kalorických tabulek energetickou hodnotu jednotlivých potravin, což je dost náročné nejen na čas, ale také na vědomosti z oblasti zdravé výživy. Takové zásahy do stravování už vyžadují odborníky z nutriční poradny. Naopak, všech zbytečných starostí s jídlem vás zbaví dieta KetoMIX, která vám předkládá jídlo jednoduché na přípravu, ovšem nutričně vyvážené tak, aby se vaše tělo nacházelo ve stavu ketózy a přitom nijak nestrádalo.

Vytvořit skutečně funkční proteinovou dietu není jen tak, neboť vyžaduje opravdu odborné znalosti. Pokud byste něco zanedbali, můžete vážně poškodit svoje zdraví. Nedostačující příjem živin ve stravě se projeví na vaší celkové kondici, nejen zdraví, ale i kráse. Někomu se zhorší kvalita vlasů, jinému pokožky či nehtů.

Individuální dietní plán

Proteinová dieta KetoMIX má pro vás připravená chutná jídla v podobě kaší, polévek, omelet a koktejlů. Jejich příprava je velmi jednoduchá, instantní jídla v prášku smícháte pouze s vodou, a tak není sebemenší problém si je vzít sebou kamkoli na cesty, do práce a konzumovat během dne.

Pokud máte rádi pečivo a ani to si nechcete odepřít, můžete si dopřát nadýchané proteinové houstičky nebo proteinový chléb, které dodají vašemu tělu kvalitní bílkoviny. Navíc bezlepkový chléb je vhodný i pro celiaky. 

S KetoMIXem si dokonce můžete dopřát čokoládu a sladkosti nebo si uvařit proteionový pudink. Pro milovníky čokolády je připravena speciální belgická čokoláda Cavalier bez zbytečných cukrů a mimo to také sladký a přesto zdravý čekanko-arašídový krém, který si vychutnáte bez sebemenších výčitek. A co byste řekli na skleničku nízkosacharidového vína KetoMIX? I to je součástí rozsáhlého sortimentu proteinových produktů. Nemusíte se tedy obávat, že by byla dieta jednotvárná a nudná.

Koupit dietu KetoMIX

Změňte s KetoMIXem svůj život

Podle toho, kolik chcete zhubnout, zvolíte si redukční balíček určený pro daný hubnoucí program. Tím získáte přímo konkrétní jídla KetoMIX určená pro danou redukci hmotnosti. A nebo si můžete sami vybrat v e-shopuposkládat jídelníček dle vlastní chuti.

Každý dietní plán je složen ze dvou fází, kdy máte jasně stanoveno, jak můžete v průběhu dne jídla KetoMIX střídat s běžnými nízko-sacharidovými potravinami. V první fázi se jedná o povolené druhy zeleniny, kterou ve druhé fázi doplníte o další bílkovinná jídla. Po dosažení vámi požadované hmotnosti projdete ještě tzv. stabilizační fází, abyste zabránili nechtěnému jo-jo efektu.

Každý dietní plán vypadá takto:

1.fáze – 5x denně jíte jídlo KetoMIX, lze přidat povolené druhy zeleniny

2. fáze – 3x denně jíte jídlo KetoMIX a 2x denně bílkovinná jídla

Stabilizační fáze – jíte běžná nízko-sacharidová jídla

Během dietního režimu se naučíte vybírat správné potraviny a díky přiloženému jídelníčku, který je součástí každého redukčního balíčku, budete vědět, jak se máte nadále stravovat. Současně obdržíte i recepty na nízko-sacharidová jídla, jež postupně kromě jídel KetoMIX zařazujete do jídelníčku. Chcete-li hubnout pozvolna, není tedy nutné jíst celý den jen výrobky KetoMIX, ale můžete si dle dietního plánu dopřát i běžné teplé jídlo (s nízkým obsahem sacharidů).

Krátké hubnutí

Krátká redukce hmotnosti slouží pro lehkou nadváhu, kdy během 4 týdnů snížíte svoji váhu o pár kilogramů. První týden zahájíte 1. fázi diety a jíte 5x denně chutné jídlo KetoMIX. Vybírat můžete z různě ochucených koktejlů, kaší, polévek a omelet. Poté bude následovat 2. fáze trvající celkově 3 týdny. V tomto období budete 3x denně jíst jídla KetoMIX a 2x denně jiné vlastnoručně připravené nízko-sacharidové jídlo. Po 4 týdnech dietního režimu zahájíte stabilizační fázi, kdy budete jíst po celý den běžná jídla s nízkým obsahem sacharidů. Recepty na tato jídla obdržíte spolu s balíčkem. Pro mírné hubnutí můžete zakoupit zvýhodněný balíček, který obsahuje navíc 5 porcí jídla zdarma.

Více info

Střední hubnutí

Redukční program určený pro střední hubnutí vás během 6 týdnů naučí se zdravě stravovat. Chutná jídla KetoMIX budete jíst 5x denně po dobu dvou týdnů, kdy můžete střídat chuťově rozmanité koktejly, kaše, polévky a omelety. Dále po dobu zbývajících 4 týdnů budete 3x denně jíst různá jídla KetoMIX a 2x denně si sami s využitím přiložených receptů připravíte jiné nízko-sacharidové jídlo. Po této době přejdete na stabilizační fázi, kdy budete jíst běžná jídla s nízkým obsahem sacharidů. Recepty a seznam vhodných potravin je součástí balíčku, takže si jednoduše sestavíte jídelníček. Pro tento dietní plán je připraven výhodný balíček, který navíc zdarma obsahuje 10 porcí proteinové polévky.

Více info

Velké hubnutí

Jestliže požadujete velký úbytek hmotnosti, je nutné 1. fázi hubnutí prodloužit na 4 týdny, kdy 5x denně jíte chutná jídla KetoMIX. V průběhu dne můžete vybírat z rozmanitých chutí koktejlů, kaší, polévek a omelet. Po dobu dalších 5 týdnů už kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX se dvěma denními nízko-sacharidovými jídly. Po 9-ti týdnech přejdete do stabilizační fáze během níž budete jíst běžná jídla s nízkým obsahem sacharidů. Různé tipy, nápady a recepty na nízko-sacharidová jídla jsou součástí balíčku a s jejich pomocí se vyhnete tolik obávanému jo-jo efektu. Pro velkou redukci hmotnosti můžete zvolit zvýhodněné balíčky na 3 týdny (5 porcí jídel zdarma) a 4 týdny (10 porcí jídel zdarma).

Více info

V případě, že máte opravdu velkou nadváhu, můžete zvolit dietní plán na 14 týdnů (3,5 měsíce), kdy prvních 6 týdnů jíte pouze potraviny KetoMIX a následně dalších 8 týdnů kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX a 2x denně jiné nízko-sacharidové jídlo. Dieta KetoMIX se postará o nutričně vyváženou stravu, takže budete hubnout jednoduše a bez hladovění.

Velkou výhodou KetoMIX diety je to, že nemusíte po celou dobu hubnutí striktně jíst jen instantní jídla KetoMIX, ale je možné zařadit také běžné potraviny s nízkým obsahem sacharidů. Pokud byste ale konzumovali jiné než povolené potraviny, vyřadíte účinek KetoMIX diety zhruba na 1 – 2 dny. Stejně důležité je také dodržovat rozestupy mezi jednotlivými jídly, jíst musíte každé 3 hodiny.

KetoMIX – jídla jednoduchá na přípravu

KetoMix dieta vám nabízí rozmanité možnosti různých druhů jídel. Veškeré kaše, polévky, koktejly, omelety stačí jen smíchat s vodou, takže jejich přípravě věnujete maximálně 5 minut času. Proteinovou omeletu si zlehka opečete na pánvi, doplníte porcí doporučené zeleniny a máte chutné jídlo s vysokou nutriční hodnotou. Dlouhodobý sytící efekt způsobí, že vás nebudou trápit neustálé chutě na sladké. I když plánujete, že budete dietní plán KetoMIX držet několik týdnů, nemusíte se obávat, že by se vám tyto produkty začaly přejídat. Vždy máte k dispozici nespočet příchutí a variant – různé druhy ovoce, čokolády, kávy či slané příchutě polévek a omelet. Díky jídlu KetoMIX máte zaručeno, že váš denní příjem proteinů bude pod kontrolou, nikde nemusíte nic složitě počítat, abyste dosáhli požadované hranice. Navíc jsou produkty KetoMIX obohaceny o další potřebné vitamíny a živiny, takže vaše tělo absolutně nestrádá.

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka, říká: “Baví mě, když je vidět rychle výsledek. Což u KetoMIX diety opravdu je. Jídla se připravují taky bleskově. Nemusím počítat kalorie, ani se hýbat když nemám chuť. Jsem skoro závislá na koktejlu s jahodovou příchutí. Ten s sebou beru všude. A navíc vás KetoMIX naučí přemýšlet o tom, co jíte. Najednou vidíte, v čem všem je cukr. Zjistíte, že i jídla, která se navenek tváří jako zdravá, jsou plná umělých sacharidů.”

Nakupte dostatek povolené zeleniny

Dříve než se pustíte do samotné diety, nakupte si dopředu dostatek povolené zeleniny a naplánujte pracovní program tak, abyste se vyhnuli všem akcím, kde by bylo těžké lákavým jídlům odolat (oslava, raut, svatba, apod.). První fáze KetoMIX diety je zcela nekompromisní, zato přináší velmi rychlé výsledky. Každé tři hodiny budete jíst chutné jídlo KetoMIX a musíte vypít tři litry neslazených tekutin (čistá voda, voda s citronem, ovocný čaj).

Přestože první fáze diety spočívá v konzumaci jen jídel KetoMIX, můžete si snadno zpestřit jídelníček jejich úpravou. Jídlo si můžete dochutit podle sebe, přisolit, opepřit, použít různé bylinky či jiné koření. Do zeleninového salátu je možno přidat i trochu olivového oleje, balsamikového octa, na smažení lze použít olej kokosový, který dodá jídlu nádherné aroma. Kromě toho musíte za celý den sníst 500 g povolené zeleniny a přitom je úplně jedno, zda si ji přidáte k jídlu nebo sníte samostatně. Mnoho rozmanitých receptů najdete v manuálu, který obdržíte spolu s dietou.

Například k obědu si můžete připravit výbornou žampionovou polévku podle tohoto receptu:

Žampionový krém s kari kořením

Suroviny:

 • 1 cibule
 • 4 ks žampionů
 • sůl, pepř, kari koření
 • 1 odměrka zeleninové KetoMIX polévky připravená podle návodu na etiketě

Postup:

Cibulu nakrájíme najemno, orestujeme a přidáme rozkrájené žampiony. Posypeme kořením a chvíli podusíme. Několik žampionů můžeme odebrat na ozdobení krému). Zalijeme 200 ml vody, přidám ezeleninovou polévku KetoMIX a vše rozmixujeme dohladka. Na talíři dozdobíme žampiony.

Jakmile budete mít první fázi úspěšně za sebou, svůj jídelníček rozšíříte o další potraviny:

 • maso (kuřecí, krůtí, rybí)
 • šunka
 • krevety, mořské plody
 • mléčné výrobky (sýr, tvaroh, cottage, mozarella, tvarůžky)
 • vejce, šmakoun
 • tofu, tempeh, seitan

Jak vypadá a chutná jídlo KetoMIX?

Takto vypadá jedna porce polévky
Proteinová gulášová polévka. Obsah sáčku stačí jen smíchat s vodou

Pro každý dietní plán jsou sestaveny jednotlivé balíčky potravin, z nichž každý obsahuje 4 druhy chutných jídel a 14 příchutí. Proto se nemusíte obávat, že by se vám jídla brzy přejedla. Konkrétní proteinové jídlo KetoMIX se v podobě sypké směsi nachází uvnitř praktického sáčku s klipovým uzávěrem a jeho příprava je velmi snadná. Složení každého jídla je vyvinuté speciálně pro ketodietu a obsahuje všechny potřebné látky a živiny.

 

 

Takto vypadá jedna porce proteinové polévky
Takto vypadá jedna porce proteinové polévky

Jakmile jsem obdržela dietní balíček KetoMIX, byla jsem velmi zvědavá, jak proteinová jídla chutnají. Ano, měla jsem tak trochu obavy, protože nutit se do něčeho, co vám “nejede”, to prostě nejde. Nejprve jsem chtěla zkusit nějaké teplé jídlo, a tak jsem jako první sáhla po gulášové polévce. Odměřené množství prášku jsem zalila horkou vodou a lehce promíchala. Voněla krásně, na pohled měla sytou červenou barvu a skutečně chutnala jako gulášová polévka. Během několika minut bylo teplé jídlo na stole k mé maximální spokojenosti. A to je přesně to, co jsem od KetoMIXu očekávala – jednoduchá příprava, teplá a chutná strava, která pomáhá spalovat zásoby tuku.

Kde a jak nakoupit?

Jelikož se na mne nedávno obrátila kamarádka s prosbou o radu, jak rychle a účinně zhubnout, rozhodla jsem se ji dietu KetoMIX doporučit a spolu s ní otestovat. Na netu jsem našla celkem pozitivní reference, a tak bylo okamžitě jasno. Dietu KetoMIX jsem zakoupila přímo ve stejnojmenném e-shopu, abych měla jistotu, že se jedná skutečně o originál. S nabídkou zdejších služeb jsem byla celkem spokojená. Velkou výhodou jsou bezplatně dostupné výživové poradkyně na chatu e-shopu nebo telefonu. Klientům výživové poradkyně radí i po ukončení diety, takže máte možnost se kdykoli na cokoli zeptat. Do výživové poradny lze vstoupit i na Facebooku, kde kromě silné motivace získáte rovněž odpovědi na své otázky.

I když si můžete sami podle vlastní chuti objednat jednotlivá jídla KetoMIX (cena začíná na částce 36 Kč), zvolila jsem týdenní balíček jídel (35 porcí) za 1 490 Kč (dostala jsem slevu 100 Kč). Za dva dny byla zásilka bez problému doma. Cena mi připadá tak akorát, vzhledem k tomu, že už žádné další jídlo nemusím kupovat a stejnou částku bych tak jako tak dala za kvalitní stravu všude jinde v obchodě. Přitom toto množství zcela postačí k tomu, aby se tělo dostalo do ketózy. Ochutnáte jednotlivá jídla, zjistíte o co jde a pokud budete chtít v hubnutí pokračovat ještě dál, jednoduše přikoupíte další balíček. Když se rozhodnete rovnou objednat celý balíček pro konkrétní dietní plán, máte dopravu zdarma. S KetoMIXem máte zajištěný kvalitní přísun veškerých živin, včetně všech nezbytných vitamínů a minerálů za cenu, která v denním přepočtu vychází kolem 200 Kč.  Nemusíte se trápit cvičením ani hladovět, vaše tělo i bez fyzické aktivity jednoduše hubne za vás. Součástí balíčku, kromě jídelníčku na 7 dní včetně receptů na jídla s vysokým obsahem bílkovin, byly také užitečné rady a tipy, jak se nadále po ukončení dietního režimu stravovat. To je totiž velmi důležité, abyste zabránili nežádoucímu jo-jo efektu. 

Proč nemá KetoMIX žádný testovací balíček?

Pokud jste už někdy zkoušeli nějakou dietu, možná jste narazili na nabídku testovacího balíčku. U KetoMIXu nic podobného nenaleznete. Důvod je prostý. Přestože máte možnost zakoupit si jednotlivá jídla KetoMIX samostatně, maximálně zjistíte, jak vám vyhovují chuťově a jak rychlá je jejich příprava. Samotné hubnutí tím však nevyřešíte. V prvé řadě si uvědomte, že opravdová redukce hmotnosti je dána fyziologickými pochody v těle, tudíž nikdo nemůže zhubnout za pár hodin či jeden den. Je to nesmysl. Aby tělo skutečně spalovalo tukové zásoby, potřebuje k tomu mít nejen odpovídající podmínky, ale i čas. Proto je možné první úbytky na váze zpozorovat teprve po jednom týdnu, což je naprostý základ pro nastartování ketózy. Když budete jeden den pít koktejly KetoMIX, druhý den si pro změnu dáte navíc proteinovou polévku a třetí den se “odměníte” hamburgrem ve fast foodu, nedivte se, že váha nejde dolů. Hubnutí musí mít nějaký řád, proto jsou pro danou redukci hmotnosti vytvořeny odpovídající hubnoucí programy, které probíhají na základě konkrétního dietního plánu. A přitom nemusíte vůbec sportovat! Jste-li pracovně vytíženi nebo máte z fitness centra husí kůži, pak je KetoMIX ideální způsob, jak zhubnout bez pohybu. Ovšem jen za předpokladu, že budete konzumovat jídla KetoMIX určená pro odpovídající redukční balíček. V opačném případě se s velkou pravděpodobností jo-jo efektu nevyhnete a to zcela jistě nechcete. Z toho důvodu si tedy nejprve ujasněte kolik chcete zhubnout, zvolte odpovídající dietní program, objednejte redukční balíček a po celou dobu hubnutí dodržujte všechny stanovené zásady. Nic víc řešit nemusíte. Vynaložená investice se vám mnohokrát vrátí v podobě krásné štíhlé postavy.

Jak zhubnout jídlem a bez pohybu?

Musíte se dopředu připravit na to, že hubnutí je ryze individuální záležitost, a proto se dosažené výsledky v hubnutí nikdy nebudou shodovat u všech lidí. Vzpomínáte na tu moji kamarádku? Ta mne denně informovala o veškerých změnách a již po několika dnech opravdu zaznamenala první úbytky na váze. To bylo radosti! Po čtrnáctidenním snažení jsem si s ní napsala a tady je její výsledek:

dasdasdasasd
Zpovídám kamarádku.

 

Kamarádka před hubnutím
Kamarádka před hubnutím …
... a po něm, po 4 měsících
… a po něm, po 4 měsících
Dieta KetoMIX je držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky na serveru Heuréka. KetoMIX toto ocenění získal díky spokojenosti ověřených zákazníků. 90 % klientů by obchod doporučilo svým známým, což se projevuje v řadě kladných recenzí.

Pamatujte prosím: Výsledky KetoMIX redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Pokud si nejste jisti, zda je dieta vhodná právě pro vás, případně máte nějaká zdravotní omezení, poraďte se nejprve se svým ošetřujícím lékařem. 

Výhody

 • jednoduchá příprava jídla
 • máte zajištěný kvalitní přísun všech nezbytných živin
 • netrpíte pocitem hladu
 • nedostavuje se jo-jo efekt
 • nemusíte sportovat
 • jídla kombinujete podle vlastní chuti 5x denně
 • bez lepku a glutamátů

Nevýhody

 • specifická chuť jídla
 • úbytky na váze jsou individuální (jako u většiny diet)
 • každý den musíte sníst všechny porce, i když třeba nemáte úplně hlad (bez dostatku bílkovin ketóza nefunguje)
 • v sortimentu produktů nejsou zařazeny keto-tyčinky

 

Chcete-li opravdu rychle a účinně zhubnout, veškeré svoje naděje vložíte do diety. Avšak, která je ta pravá? Využijete široké nabídky farmaceutických firem a sáhnete hned po zázračné pilulce z lékárny a nebo raději přizpůsobíte svoji stravu? Přeci jen, jídlo na talíři je tisíckrát chutnější než nějaká chemie a vy víte, co jíte. Stačí se jen zamyslet nad samotnou skladbou jídelníčku a potraviny vhodně zkombinovat. V poslední době se jako velmi efektivní prostředek na hubnutí dostává do popředí zájmu proteinová nebo-li ketonová dieta, při níž se organismus po celou dobu hubnutí nachází ve stavu ketózy. Je-li vaše tělo v ketóze, dochází k odbourání tukových zásob, což je přesně…

Recenze diety KetoMIX

cena
kvalita
rychlost vyřízení
dodací lhůta
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

skutečně funguje

Vyzkoušeno a doporučováno přímo samotnými ženami i muži

Koupit dietu KetoMIX
Hodnocení čtenářů: Buďte první!

Autor: Martina

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 27 let a o zdravý životní styl se v podstatě zajímám už od střední školy. V současné době se snažím působení v oboru skloubit dohromady s péčí o malou dcerku. Jelikož je zdraví rodiny u mne na prvním místě, používám přírodní potraviny nejen v každodenním jídelníčku, ale i kosmetice. Ráda experimentuji v kuchyni, fotím a objevuji magickou sílu přírody. Miluju spinning, aqua aerobic a geocaching.

přečtěte si také

Rýžový olej – recenze

Rýži určitě znáte jako dietní potravinu, a tak vás možná napadne, kde se v tom …

7 komentářů

 1. Anonym#586

  Chtěla bych proteinovou dietu vyzkoušet, už jsem o ní hodně četla, ale chci se jen zeptat – můžu jíst jakoukoli zeleninu nebo i tady platí nějaká omezení? Vím, že u některých diet to nejde, někde se jí jen syrová nebo připravená na páře. Děkuji za odpověď

  • Můžete jíst v podstatě veškerou zelenou zeleninu – kapustu, brokolici, obě mají hodně vlákniny. Jakoukoli listovou zeleninu, špenát, hlávkový salát, ledový salát, rucolu, čínské zelí, dále pak čekanku, cuketu, okurku, lilek, kořenovou zeleninu,… Zeleninu můžete jíst syrovou nebo vařenou, ale musíte striktně vynechat vařenou mrkev, ta narušuje ketózu, naopak syrová mrkev nevadí. Přeji hodně úspěchů v hubnutí

 2. Anonym#242

  Holky já nevím, přiznejte se, vážně vám pořád ty koktejly chutnají a nebo to pijete s donucením jako že musíte? Já myslím, že přece jenom normální jídlo je pořád jídlo

 3. Anonym#668

  No hele to máš tak, nemusíš pít jenom koktejly, máš tam i jiný jídlo a k tomu si můžeš dát běžnou porci jen s menším obsahem sacharidů. Spoustu rad a celý jídelníček máš navíc přiložený v balíčku, takže nemusíš nikde nic složitě hledat. Kdybys do sebe ládovala jak ty říkáš “normální” jídlo od rána do večera s vysokým obsahem bílkovin, tak třeba takový tvaroh se ti za chvíli pěkně zprotiví. Tady u KetoMIXu si můžeš zvolit pokaždé jinou příchuť a víš, že do sebe dostáváš pořád hodně bílkovin. Tvaroh bude pořád chutnat jako tvaroh, tady můžeš mít jednou jahodu, podruhé malinu, čokoládu, kávu… Já jsem to totiž všechno vyzkoušela, proto o tom tak píšu a jenom na závěr, fakt jsem zhubla a vůbec mě už nelákají sladké tyčinky.

 4. Anonym#361

  A to si můžu objednat jenom to co mi chutná? Nebo musím mít celý balíček? Snažím se zhubnout a nějak se mi pořád nedaří tak to chci zkusit.

 5. Můžete si objednat jen taková jídla, která vám chutnají a poskládat si chutě, jaké preferujete. Když ale usilujete o konkrétní váhový úbytek, samozřejmě je výhodnější objednat si rovnou celý balíček. Máte zde přesný návod, jak postupovat, jídelníček na celou dobu redukčního režimu a seznam vhodných nízkosacharidových potravin. Vůbec nemusíte přemýšlet o jídle, stačí se jen řídit uvedenými pokyny. Když se odhodláte a začnete, hubnutí už půjde samo od sebe

 6. Anonym#604

  Já vám napíšu jak jsem zhubla: koupila jsem KetoMix, ano pravda připadalo mi to drahé, ale co by člověk neudělal pro krásné tělo 🙂 Míchala jsem si koktejly podle návodu, k tomu dokoupila všechnu možnou zeleninu a pak další potraviny co byly na seznamu. Když jsem tuto investici sečetla, vyšlo mi, že můj rozpočet na jídlo se nijak nezměnil. Ono totiž odpadly ty různé laskominy co člověk ani nevnímá jako jídlo. Večer nebyly chipsy, žádné oplatky, sušenky, čokoládky, koblihy z pekárny a já nevím co ještě. Prostě ať si každý říká co chce, já jsem zhubla 7 kilo, nemám pořád hlad a na něco chuť a umím si vychutnat úplně jiná jídla. Takže kdo chcete zhubnout běžte do toho

Napsat komentář