Recenze přípravku Dreamly: Jak se zdravě vyspat do růžova?


Koukáte celou noc do stropu a počítáte ovečky? Už jich máte stotisícové stádo a stále ne a ne usnout? Nebo se vám honí hlavou dotěrné myšlenky a nedají vám ani přes noc pokoj? Někdy to je prostě těžké. Celý den jste ve stresu, ani na chvíli se nezastavíte, a když máte večer ulehnout k spánku, vaše tělo stále nedokáže přepnout do klidového režimu. Někomu pomůže horká koupel, jiný si přečte pěknou knížku, někdo nedá dopustit na teplý šálek bylinkového čaje. Kolikrát se ale stane, že nezabírá vůbec nic. Venku za okny je hluboká tma a vy jste čilí jako rybička. Ráno ale musíte brzy vstávat a před sebou máte opět celodenní maraton. Co teď? Mám tu pro vás jedno řešení – jmenuje se Dreamly, přírodní bylinný prostředek navozující zdravý spánek. A co je hlavní, nezpůsobuje žádnou závislost. Sama jsem ho vyzkoušela a v případě potřeby jej mám stále po ruce. Zajímá vás, jak jsem se s Dreamly krásně prospala? Hned od rána jsem byla svěží a v plné síle. Všechno se dozvíte níže, čtěte dál.  

Dreamly – přírodní doplněk stravy pro zdravý spánek / foto: archiv autorky

 

Co je vlastně Dreamly?

Dreamly je přírodní doplněk stravy určený pro lepší usínání, podporuje kvalitu spánku a způsobuje příjemnější vstávání. Dreamly není vázán na lékařský předpis, takže s jeho pomocí se můžete vyhnout různým lékům na spaní, které mohou být návykové a na druhý den z nich máte spíš kocovinu. Celodenní únava ovládne vaše tělo, stěží se dokážete soustředit na práci a produktivní činnost je na bodu nula. S Dreamly však dokážete takovým stavům snadno předejít.

Koupit v e-shopu >>

 

Ideální kombinace bylinek uvolní vaši mysl a odvede vás do říše snů. Úplně stejně jako kdyby vám v minulosti babička uvařila dobrý bylinkový čaj. Vždyť už v dávných dobách lidé čerpali z rostlinného bohatství přírody a hojně využívali blahodárné účinky bylin na lidské zdraví. Dreamly je tedy nejen pečlivě vybranou kombinací přírodních bylinek, ale navíc je obohacen o další látky, které mají pozitivní vliv na spánek

Kdo je Dreamly? Za mladou dynamickou společností Dreamly s.r.o. se ukrývají dva kluci, kamarádi z dětských let, kteří i na střední škole seděli spolu v jedné lavici. Tvrdá práce a nedostatek odpočinku je stále častěji zaváděl k myšlence, že kvalitní spánek je důležitou prioritou. Proto se vydali na cestu k vlastnímu produktu, jehož podmínkou bylo čistě přírodní složení, absence vedlejších účinků či vzniku závislosti. A tak při spolupráci s odborníky z oboru nakonec přišel na svět Dreamly, který má samozřejmě všechna potřebná schválení, certifikace a je řádně zaregistrován. Ryze český produkt Dreamly se vyrábí v Jihomoravském kraji.

Přípravek Dreamly obsahuje vše, co potřebujete k lepšímu usínání a kvalitnímu spánku. Skvělá kombinace výtažků ze 4 bylin, aminokyseliny a vitamínů přispívá k celkové psychické pohodě navozující klidný a nerušený spánek. Nejlepších účinků lze sice dosáhnout po pravidelném užívání, přibližně po 5 – 10 dnech, ale již po prvním užití kapslí Dreamly bez problému usnete jako kdyby vás hodili do vody. Jen těžko říct, o čem se vám bude právě zdát. 🙂

Dreamly obsahuje 60 bílých tobolek / foto: archiv autorky

 

Marie Malinová uvádí: “Insomnie, nebo-li nespavost je nejčastější porucha spánku, jejíž výskyt je 10 – 20 % u dsopělé populace a se zvyšujícím věkem neustále stoupá. Rozlišuje se psychofyziologická insomnie, paradoxní insomnie, akutní insomnie, idiopatická insomnie a insomnie související s jiným onemocněním. Vyskytují se však názory, že pravalence je až 40 %. Z toho krátkodobá a přechodná nespavost tvoří 25 – 35 % a chronická nespavost 10 – 15 %. Častěji trpí nespavostí ženy s počátkem potíží mezi 20 – 30 rokem. U seniorů nad 60 let má až 90 % pacientů potíže se spánkem.”

MALINOVÁ, MARIE. Poruchy spánku a jejich vliv na duševní zdraví a kvalitu života dospělých pacientů.

MALINOVÁ, Marie. Poruchy spánku a jejich vliv na duševní zdraví a kvalitu života dospělých pacientů [online]. Olomouc, 2013 [cit. 2019-11-20]. Dostupné z: <https://theses.cz/id/xkjyjd/>. Bakalářská práce. Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta zdravotnických věd. Vedoucí práce Mgr. Šárka Ježorská, Ph.D..

Jaké má Dreamly účinky?

 • podporuje kvalitní spánek
 • pomáhá s usínáním
 • přispívá k psychické pohodě a relaxaci
 • zklidní tělo
 • uvolní mysl
 • tlumí stres 
 • není návykový

Po několika dnech pravidelného užívání přípravku Dreamly dochází k celkovému zklidnění organizmu a odbourání stresu. Tento maximální efekt mimo jiné přispívá k lepšímu zvládnutí zátěžových situací během dne, což se samozřejmě následně projeví v podobě snadného usínání a příznivě ovlivní kvalitu spánku v průběhu celé noci. 

Koupit v e-shopu >>

Složení přípravku Dreamly

Přípravek Dreamly obsahuje vysoce kvalitní koncentrované výtažky z těch nejlepších bylin, tryptofanu a vitamínů, jejichž vzájemná kombinace podporuje dobrý spánek, pomáhá s lepším usínáním a snižuje stresovou zátěž. A to již od prvního dne užívání. Unikátní složení je navrženo tak, aby účinné látky začaly působit téměř ihned a do půl hodiny až hodiny navodily klidný spánek

Účinné látky obsažené v 1 kapsli přípravku Dreamly

SložkaMnožství v jedné kapsliPopis
L-tryptofan / foto: dreamly.cz
150 mgŽivotně nezbytná esenciální mastná kyselina umožňující tvorbu hormonu melatoninu a serotonin, které jsou pro kvalitní spánek důležité. Tato aminokyselina se vyznačuje přirozenými sedativními účinky, čímž napomáhá k navození spánku. Její nedostatek v organismu způsobuje podrážděnost, náladovost, nespavost a deprese.
Mučenka pletní / foto: dreamly.cz
200 mg (extrakt z květu 10:1)Posiluje nervovou soustavu a přispívá k celkovému zklidnění organismu, přičemž nezpůsobuje žádnou únavu, netlumí pozornost ani soustředěnost. Tradiční medicína využívá její relaxační účinky ve formě čajů.
Meduňka lékařská / foto: dreamly.cz
200 mg (extrakt z květu 10:1)Blahodárně působí na všechny orgány v těle postižené vlivem stresu. Podporuje psychickou pohodu a činnost srdce, snižuje napětí, uklidňuje celý organismus a odstraňuje potíže s nespavostí
Kozlík lékařský / foto: dreamly.cz
80 mg (extrakt z kořene 4:1)Obsahuje více než 100 účinných složek přispívajících ke zlepšení spánku. V lidovém léčitelství je známý jako přírodní sedativum. Pozitivně ovlivňuje duševní zdraví, činnost kardiovaskulárního systému, zamezuje stresu, uvolńuje napětí a úzkost.
Šafrán setý / foto: dreamly.cz
100 mg (extrakt z květu 10:1)Přispívá k prodloužení délky kvalitního spánku a napomáhá k lepšímu usínání. Díky němu se ráno probouzíte bez pocitu malátnosti a kocoviny. Podílí se na přenosu hormonu serotoninu po celé nervové soustavě.
Niacin (Vitamín B3)8 mgPodporuje činnost nervové soustavy a příznivě ovlivňuje metabolické procesy v těle. Snižuje míru vyčerpání a únavy, pomáhá odstranit úzkostné stavy, deprese a nespavost.
Vitamín B6 1,4 mgPodílí se na metabolických procesech v těle, podporuje normální psychickou činnost a zvyšuje odolnost imunitního systému. Podporuje správnou psychickou aktivitu.

Součástí jedné kapsle Dreamly jsou i přídavné látky:

 • stearan hořečnatý – protispékavá látka
 • oxid titaničitý – barvivo
Složení přípravku Dreamly je uvedeno na zadní straně etikety / foto: archiv autorky

 

Správné užívání a dávkování Dreamly

Přírodní přípravek Dreamly je určen pro všechny, kdo se v noci převalují v posteli ze strany na stranu a ne a ne usnout. Pokud navíc podléháte stresové zátěži pod vlivem náročných pracovních aktivit během dne a ani večer nedokážete vypnout, není divu, že se pohodový spánek nedostavuje. Dreamly vám však může s těmito obtížemi pomoci. Díky relaxačním účinkům se uvolní celé tělo a následně dojde k rychlému navození spánku. Lépe a kvalitně se prospíte už od prvního dne užívání. Večer bez problému usnete a prospíte celou noc až do rána. 

Koupit v e-shopu >>

 

Doporučené dávkování:

 • 2 kapsle denně těsně před spaním
 • zapít dostatečným množstvím tekutiny

Výrobce doplňku stravy Dreamly nedoporučuje užívat tablety během dne, ale výhradně v době, kdy chcete zalehnout k spánku. To je samozřejmě pochopitelné, v průběhu dne spíš naopak potřebujete být aktivní, udržet neustálou pozornost a podpořit mozkovou činnost. 

Když budete Dreamly užívat pravidelně každý den před spaním, nejenže se dobře vyspíte, ale díky kvalitnímu odpočinku budete hned od rána plni energie a lépe odoláte stresu. Vzhledem k tomu, že je Dreamly čistě přírodní bylinný produkt, nemusíte mít z jeho dlouhodobého užívání žádné obavy. Není zdraví škodlivý, není návykový a opravdu nevyvolává žádnou závislost. 

2 kapsle těsně před spaním zajistí klidný a nerušený spánek až do rána / foto: archiv autorky

 

Dreamly není vhodný pro:

 • děti do 3 let
 • těhotné a kojící ženy
 • osoby alergické nebo citlivé na některou ze složek přípravku

Pokud byste se rozhodli doporučené dávkování zvýšit za účelem rychlejšího nástupu účinku, vězte, že to je zcela zbytečné. Organismus tak jako tak využije z dostupných látek jen určitou část a zbytek, který nepotřebuje, bezpečně vyloučí. Zesíleného účinku je možno dosáhnout jedině dlouhodobým užíváním v doporučené denní dávce, a to díky efektivnějšímu působení jednotlivých bylin.

Kde je Dreamly k mání?

Chcete-li mít jistotu, že obdržíte originální produkt Dreamly, pak nezbývá než si jej opatřit přímo na oficiálních stránkách výrobce Dreamly.cz. Zde koupíte nejen tento přípravek za nejlepší cenu, ale současně můžete využít veškeré benefity zmiňovaného e-shopu. 

Dreamly je vždy skladem a zásilka odeslána do 24 hodin. Když stihnete v pracovní den vytvořit objednávku do 11.00 hod, bude vám Dreamly odeslán ten samý den. V případě, že se tak nestane, obdržíte další balení zdarma.

E-shop Dreamly nabízí tři možnosti doručení:

 • PPL
 • Zásilkovna
 • Česká pošta

Platbu objednávky lze provést klasicky kartou, nebo na dobírku.

Koupit v e-shopu >>

 

Dreamly je v e-shopu dostupný v několika variantách balení: jedna krabička na měsíc, tři krabičky na tři měsíce a pět krabiček na 5 měsíců (plus malý dárek). Vzhledem k tomu, že je doporučeno užívat přípravek dlouhodobě, abyste dosáhli maximálního efektu, je určitě výhodnější zvolit rovnou větší balení. Ale určitě nic proti tomu, pokud chcete Dreamly napřed vyzkoušet a zjistit, jak funguje. Dreamly myslí na všechno, a proto je pro vás připravena krabička s obsahem 60 kapslí na jeden měsíc. Koneckonců, přikoupit můžete vždycky a pokaždé máte jistotu, že je zásilka na druhý den u vás

Nabídka dostupných balení

NázevMnožstvíCena
Balení Dreamly / foto: dreamly.cz
60 kapslí / měsíc399 Kč

Cena za 1 kapsli: 6,65 Kč

Objednat
Trojbalení Dreamly / foto: dreamly.cz
180 kapslí / 3 měsíce999 Kč

Cena za 1 kapsli: 5,55 Kč

Objednat
Pětibalení Dreamly + dárek / foto: dreamly.cz
300 kapslí / 5 měsíců1 599 Kč

Cena za 1 kapsli: 5,33 Kč

Objednat

 

Zkušenosti zákazníků

Spoustu pozitivních ohlasů na přípravek Dreamly naleznete na oficiálních webových stránkách výrobce. Lidé jsou vesměs spokojeni, konečně se pořádně vyspí až do rána. Menší rozdíly lze spatřit jen z pohledu dlouhodobého užívání. Na někoho Dreamly dokonale zabírá hned od prvního dne, jiný lidé zase uvádí, že postupem času zaznamenali lepší účinky. Výrazně kladně je hodnoceno zejména přírodní bylinné složení a absence závislosti. Dreamly hodně pomáhá lidem, kteří se věnují náročné duševní práci (studenti, IT pracovníci, manažeři, apod.) a také těm, kdo pracují na směny a mají nepravidelnou dobu spánku. 

                                     Osobní zkušenosti s Dreamly hovoří za vše / foto: dreamly.cz

 

Jak jsem se krásně vyspala? 

V rámci spolupráce jsem získala možnost přípravek Dreamly vyzkoušet. Jelikož jsem už o něm něco málo věděla, lákavou nabídku jsem nemohla odmítnout. Sama jsem totiž byla na jeho účinky velmi zvědavá. Ne že bych měla nějaké potíže se spánkem, to zase ne, ale občas se stane, že starostí a práce je příliš mnoho a ani večer mi nejdou myšlenky z hlavy. Přemýšlím o všem možném, probouzím se co dvě hodiny a než stačím všechno domyslet, zvoní budík… Dál už si to asi dokážete představit. Probdělá noc se projeví na nevalné produktivitě následujícího dne. Vařím jednu kávu za druhou a zásady zdravého životního stylu jsou ty tam. Přitom je to úplně zbytečné, stačí se pořádně prospat a člověk po celý den šlape jako hodinky. Proto se nebráním takovým přírodním pomocníkům jako je Dreamly. Někdy jsem si večer vařila meduňkový čaj, v zimě jsem si zase dopřála horkou vanu, ale nemůžu říct, že by něco fungovalo pokaždé na sto procent. Tak jsem dala šanci Dreamly. A výsledek? Perfektní! 

Koupit v e-shopu >>

 

Zásilku s Dreamly jsem obdržela prostřednictvím Zásilkovny, vše proběhlo bez nejmenších komplikací. Po otevření důkladně zabalené menší papírové krabice na mne v dřevité vlně  čekala plastová dóza s krásnou etiketou Dreamly. Nedočkavě jsem ji rozbalila a nahlédla dovnitř: až po vrch byla plná bílých pastilek přiměřené velikosti. Ani malé, ani velké, na pohled nenapádné. “Budou se dobře polykat”, řekla jsem si. 

To je můj první Dreamly / foto: archiv autorky

 

Večer chodím spát po desáté hodině, tak jsem podle návodu spolkla v 21.30 dvě tobolky a zapila vodou. Lehla jsem do postele, ale v kolik hodin jsem usnula, to vážně nevím. Mám pocit, že to bylo hned. Ráno jsem se vzbudila krásně vyspaná, odpočatá, prostě super. Zkusila jsem i druhý den, a to samé. Takže můj test: chcete-li se dobře vyspat, zkuste Dreamly. Já ho sice neužívám každý den, nemyslím si, že by to pro mne osobně bylo nutné, ale v pracovně vytížených dnech rozhodně ano. Krabičku mám stát na nočním stolku a když cítím, že mám všeho plnou hlavu, dám si dvě tabletky. Díky kvalitnímu spánku během noci zvládnu na druhý den plno práce, nic mne nebrzdí a nejsem jako mátoha. A o to mi právě jde.

Abyste nemuseli kvůli únavě omezovat pracovní aktivity během dne, musíte se každý den dobře vyspat. Dreamly vám s tím jednoduchou přírodní cestou pomůže. Vyzkoušejte a uvidíte sami. To je má rada teď.

Koupit v e-shopu

 

Proč je spánek pro celkové zdraví tak důležitý? Odpověď naleznete v následujícím videu:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

Výhody:

 • přírodní bylinný produkt
 • vysoká kvalita použitých surovin
 • není návykový
 • rychlý nástup účinku
 • celkově zlepšuje kvalitu spánku
 • pomáhá odbourat stres
 • po probuzení lehce vstanete
 • lepší cena při koupi několika balení
 • k dostání bez lékařského předpisu
 • dlouhodobé užívání zvyšuje maximální efekt

Nevýhody:

 • nutno dodržet doporučené dávkování
 • užití přípravku je třeba správně načasovat
 • někdo pociťuje lepší účinky až po několika dnech
 • nelze koupit v kamenném obchodě

Recenze přípravku Dreamly pro lepší spánek

cena
kvalita složení
spokojenost s e-shopem a rychlostí dodání
můj osobní názor

užívám pravidelně

S Dreamly se krásně vyspíte celou noc a ráno vstanete jako rybička

Investovat do zdraví
Hodnocení čtenářů: 4.7 ( 1 hodnocení)

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář