Recenze výživové poradny NATURHOUSE

naturhouse-logo

Každá moderní žena pečuje o svůj vzhled a snaží se vypadat přímo dokonale. Jak ale proměnit ve skutečnost štíhlý pas, ploché břicho, svůdné nohy a malý zadek? To jsou otázky, které slyším i ve svém okolí téměř každý den a má odpověď je stále stejná: mít krásnou štíhlou postavu není nereálným snem, jen musíte vědět, jak na to. Zkoušet jednu dietu za druhou rozhodně nikam nevede. Na pár dnů vám sice splaskne břicho, ale jakmile se vrátíte ke starým stravovacím návykům, ztracené kilogramy opět naberete. Kdepak, na hubnutí musíte jinak, a to začít se ve výživě chovat správně. Pokud se chcete vyvarovat zbytečné cesty různých pokusů a omylů, bývá lepší obrátit se rovnou na odborníky. Jelikož jsem zjistila, že u mnoha žen vzbuzuje výživová poradna z důvodu neznalosti velký respekt, rozhodla jsem se vyzkoušet, jak takové nutriční poradenství funguje běžně v praxi.

Hubnutí

Nemusíte mít doslova tukem deformovanou postavu a trpět obezitou, už jen pár kilogramů navíc je na člověku prostě znát a vede k zásadnímu rozhodnutí. A to je prvním předpokladem úspěchu! Motivací se může stát cokoli, nejen atraktivní vzhled, ale i zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení. Vzhledem k tomu, že samotné hubnutí je dlouhodobý proces, vyžaduje přemíru trpělivosti, pevné vůle a sebezapření. Nemůžete očekávat, že zhubnete ze dne na den, vždyť ani tukové polštáře na těle vám nenarostly za jednu noc. A právě proto je lepší mít oporu ve svém výživovém poradci, který vás celou trnitou cestou hubnutí úspěšně provede.

Nutriční poradna

Když se veškerá snaha o zhubnutí míjí účinkem, je nejvyšší čas obrátit se na výživového poradce v nutriční poradně. Je to úplně stejné jako kdybyste chtěli poradit s hypotékou, také se obrátíte na odborníka. Dnes už i v menších městech naleznete nutriční poradnu nebo výživové centrum. Avšak musím říct, že mi chvíli trvalo, než jsem shromáždila všechny relevantní informace a jednu z nich vybrala. Vzájemně se totiž liší kvalitou nabízených služeb, ale nakonec se moje představa přeci jen naplnila. NATURHOUSE je přesně to, co jsem hledala. Žádný nováček na trhu, pracovní tým tvoří kvalifikovaný personál a především, existují skuteční lidé, kteří s nimi zhubli. Navíc za návštěvu nic neplatíte a tudíž po vás nikdo nechce peníze dopředu. Je tedy jen a jen na vás, zda-li si NATURHOUSE získá vaši důvěru. Objednala jsem se na první konzultaci a ve stanovený čas vstoupila do pobočky.

obchod-naturhouse
Pobočka NATURHOUSE u nás ve městě

Proč právě NATURHOUSE?

Pokud se začnete o NATURHOUSE zajímat, zjistíte, že se jedná o původně španělskou společnost, která v oblasti zdravé výživy působí již řadu let. Svým klientům pomáhá nejen zhubnout, ale především si také novou váhu udržet. Postupně rozšířila své pobočky do mnoha zemí světa a právě Česká republika je jednou z nich. Přesto není jen výsadou velkých měst, více než 60 výživových poraden je rozeseto po celé zemi a vy si můžete vybrat tu nejbližší.

mapa-pobocky-naturhouse
Pro představu: mapa poraden NATURHOUSE

 

NATURHOUSE poskytuje svým klientům individuální poradenství na míru. Cílem spolupráce s klientem je naučit jej správně jíst, to znamená pochopit výhody zdravé a vyvážené stravy, naučit se kombinovat jednotlivé potraviny a dodržovat základní pravidla, která podporují hubnutí.  Na rozdíl od klasické diety, která vám striktně předepisuje co můžete a co ne, tady musíte poslouchat signály vlastního těla. Budete-li se jimi řídit, společně s nutričním poradcem naleznete optimální cestu právě pro vaše hubnutí.  

produkty-naturhouse
Takto vypadají výživové produkty od NATURHOUSE

Součástí činnosti výživových poraden NATURHOUSE je také vývoj, výroba a distribuce potravin určených pro zvláštní výživu. Jejich složení odpovídá všem požadavkům zdravého hubnutí, takže s jejich pomocí celý proces hubnutí výrazně urychlíte. I když se potřebujete rozloučit s několika kilogramy navíc, nemusíte se vzdát svého oblíbeného mlsání. Například sušenky FIBROKI Tost obsahují místo cukru fruktózu, což jenom podle chuti ani nepoznáte, voní po vanilce a jsou obohaceny o velmi cennou vlákninu, která je v procesu hubnutí dost podstatná. Všechny tyto výrobky jsou volně k dostání na jakékoli pobočce NATURHOUSE, tudíž jejich zakoupení nevyžaduje žádnou nezbytnou konzultaci u dietologa.  

Jak to chodí v NATURHOUSE?

Tajemství úspěchu hubnutí za pomoci výživové poradny NATURHOUSE spočívá především v individuálním výživovém poradenství, které je navíc zdarma. Každý týden budete docházet ke svému výživovému poradci, což může být pro některou z nás dost významný impuls k tomu začít na sobě skutečně pracovat. Proto o ztrátě motivace k hubnutí nemůže být ani řeč. Během setkání s vaším osobním dietologem se podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Dietolog tak lépe zaznamená vaše pokroky, podle nichž lépe přizpůsobí jídelníček, aby vaše hubnutí bylo maximálně efektivní.  Tím je pro vás stanovený úkol na další dny, jenž musíte bezpodmínečně splnit. Hubnutí v NATURHOUSE je tak založeno na vzájemné součinnosti obou stran. V případě, že si váš osobní výživový poradce získá vaši důvěru, stane se pro vás po celou dobu redukčního režimu neocenitelným pomocníkem. Jednotlivá sezení nejsou nijak časově náročná, první návštěva trvá obvykle 30 minut, druhá a každá další přibližně 15 minut. Budete-li se řídit veškerými radami a doporučeními, první viditelné výsledky hubnutí zpozorujete už od prvního týdne.

První návštěva NATURHOUSE 

Na úvodní bezplatnou konzultaci v NATURHOUSE jsem se musela objednat, takže bylo nutné vyplnit jednoduchý online formulář. Vybrala jsem v okolí nejbližší pobočku, vyplnila jméno a příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Následně poté jsem byla telefonicky kontaktována a dohodla jsem si termín první návštěvy v NATURHOUSE.

vazeni-naturhouse
Vážení na speciální váze.

Nejen první schůzka proběhla v příjemném, čistém prostředí a přátelské atmosféře. Nutriční poradkyně se mnou probrala moje stravovací návyky, zdravotní stav a zeptala se na případná zdravotní omezení. Pak přišlo na řadu vážení na speciální váze naboso, která pomocí rychlých elektrických impulsů zjistí poměr vody a tuku ve vašem těle. Jelikož jsem si stěží dokázala představit, co mne vlastně čeká, raději jsem se zeptala, zda-li ty impulsy nejsou pro tělo škodlivé. Bylo mi vysvětleno, že se nemusím vůbec ničeho obávat, protože na tělesné funkce nemají absolutně žádný vliv. Avšak naměřené hodnoty jsou výchozím kriteriem pro stanovení individuálního jídelníčku.

Na základě výsledků této úvodní analýzy a stanovení cíle, kterého chci dosáhnout, mi výživová poradkyně sestavila jídelníček. Ten je na týden a tvoří jej běžně dostupné potraviny nenáročné na přípravu, přičemž preferuje také moje chutě. Aby měl redukční režim maximální efekt, výživová poradkyně mi doporučila lehký pohyb a produkty vyrobené na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny, které tvoří nedílnou součást hubnoucího procesu v NATURHOUSE. 

Všechny výrobky NATURHOUSE mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. V obchodě je ale neuvidíte, k dostání jsou totiž pouze ve výživových poradnách NATURHOUSE.

Budete-li se držet veškerých doporučení daných nutričním poradcem (jídelníček + pohyb + výživové produkty), budete hubnout přibližně necelý kilogram týdně, což odpovídá všem zásadám zdravého hubnutí. Jakmile dosáhnete svého cíle, projdete ještě fází stabilizace, kdy se naučíte udržet si novou váhu natrvalo.

Na konzultaci ve výživové poradně dostanete ZDARMA:

 • osobní dietní plán
 • jídelníček na míru
 • chutné a zdravé recepty
 • každou pravidelnou opakovanou kontrolu
 • podporu a motivaci od osobního výživového poradce po celou dobu hubnutí

Co klient hradí:

 • produkty vyrobené na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny, které přispívají k efektivnějším výsledkům

Jaký je můj dojem z NATURHOUSE?

naturhouse-taska
Výživové produkty jsou nedílnou součástí hubnutí v NATURHOUSE

Hodně jsem se vyptávala, takže po necelé hodince strávené na pobočce NATURHOUSE jsem odcházela s dobrým pocitem, nadšením a plnou taškou výživových produktů, které mají za úkol celý proces hubnutí výrazně usnadnit. Dostala jsem malou brožuru s recepty na přípravu nejrůznějších jídel, která na první pohled vypadala zajímavě. Nakoupila jsem potraviny přesně dle předepsaného jídelníčku a striktně dodržovala veškerá doporučení výživové poradkyně, což šlo úplně hladce. Po týdnu jsem skutečně zaznamenala první úbytky na váze.  Vzhledem k tomu, že jsem si tímto způsobem chtěla ověřit, jak funguje nutriční poradenství v praxi, rozhodla jsem se po dobu jednoho měsíce využívat nabízené služby. Tím jsem získala komplexní představu o NATURHOUSE. Ani jedna konzultace mne nezklamala, osobní dietoložka mne pokaždé dokázala správně nasměrovat a převést přes překážky. Jenom se mi potvrdilo, že osobní přístup a podpora má na hubnutí dost zásadní vliv. Jestliže naprogramujete svůj mozek na režim hubnutí, jde to prostě samo. Poctivě jsem se řídila jejími radami a tělo v pohodě spalovalo tukové zásoby. Mojí pozornosti samozřejmě neunikly ani výživové produkty, které jsem podrobila osobní analýze. Je pravda, že něco mi chutnalo více, něco méně, ale v každém případě jsou z výživového hlediska hodnotnou součástí jídelníčku. Můj výběr nutriční poradny byla tedy skutečně trefa do černého, moje očekávání se naplnilo.

Možná mne až trochu překvapilo, že na rozdíl od jiných nutričních poraden v NATURHOUSE jsou všechny konzultace a odborné poradenství zcela ZDARMA. Není tedy jediný důvod k tomu, abyste výživovou poradnu NATURHOUSE nenavštívily. Proč se trápit sami, když na to máte odborníky! S jejich pomocí zvládnete hubnutí daleko lépe, rychleji a bude mít trvalé výsledky. A o to jde především. Stačí jen udělat první krok a objednat se zdarma na první schůzku:

Objednávka první konzultace (zdarma)

Hubnutí usnadní výživové produkty

Sortiment výrobků NATURHOUSE je značně rozsáhlý a nabízí přes 100 výživových produktů. Jsou určeny k snídani, svačině i jako hlavní jídlo. Jejich hlavním cílem je pomoci vám udržet pod kontrolou denní příjem kalorií a zároveň jsou navrženy tak, aby vám dokázaly kompenzovat požitek z jídla, třeba zahnat chutě na sladké. Pro názornost například:

Sušenky FIBROKI

naturhouse-susenky

 • sušenky obsahují vlákninu a stejné množství přírodního cukru jako ovoce
 • můžete vybírat z různých příchutí: čokoládové, cereální, ochucené vanilkou, máslem, lískovým oříškem, granátovým jablkem a bambusovou vlákninou
 • doporučené množství je 6 sušenek na den
 • cena: 164 Kč

 

Vláknina FIBROKI

naturhouse-vlaknina

 • obsahuje otruby, syrovátku a cenné minerální látky
 • nerozpustná vláknina navozuje pocit sytosti a působí proti zácpě
 • chutná jemně nasládle po jablkách
 • dvě polévkové lžíce obsahují 7 g vlákniny; dospělý potřebuje 30 g vlákniny za den
 • cena: 288 Kč

 

Reálné příběhy klientů NATURHOUSE taktéž mluví za vše. Lidé různého pohlaví a rozličných věkových skupin jsou nadmíru spokojeni. Co člověk, to osobní příběh se šťastným koncem. Nechcete se přidat a rozšířit jejich řady?

Stáhněte si skutečný příběh klientky NATURHOUSE. Paní doktorka Martina Fejková zhubla 12 kilo. Jak to probíhalo zjistíte zde.

Výhody

 • získáte individuální jídelníček sestavený z běžně dostupných potravin
 • odborné poradenství je zdarma
 • jídelníček preferuje vaše chutě
 • naučíte se správně stravovat, takže zhubnete natrvalo
 • naučíte se nové chutné a zdravé recepty
 • po celou dobu hubnutí jste pod kontrolou nutričního poradce
 • s výživovými produkty NATURHOUSE hubnete lépe a rychleji

Nevýhody

 • na schůzku je nutné se objednat předem
 • pobočka NATURHOUSE není v úplně každém městě
 • každý týden musíte docházet na konzultace

Stále váháte? Podívejte se na video

 

Recenze výživové poradny NATURHOUSE

cena
kvalita
rychlost vyřízení
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

opravdu zhubnete

Vyzkoušeno a doporučeno skutečnými lidmi

Objednat konzultaci (zdarma)
Hodnocení čtenářů: 2.63 ( 22 hodnocení)

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář