Relax a sport

Patří mezi vaše koníčky sport? Máte ráda pohyb a ráda poznáváte nové lidi? Možná se potřebujete odreagovat po náročném pracovním týdnu nebo si chcete jen povyrazit mimo domov a aktivně strávit volný čas? Pak můžou být pro vás sportovní víkendové pobyty to pravé! Hoďte za hlavu každodenní starosti a stres z práce a vyrazte si s kamarádkou, maminkou, sestrou, dětmi nebo jen tak sama na sportovní pobyt! Pobyt se zaměřením na sportovní aktivity je skvělým způsobem na strávení příjemného víkendu mimo domov, který vám pomůže zahodit každodenní starosti za hlavu a místo nich se soustředit sama na sebe, svoji fyzickou zdatnost a odpočinek. Takto můžete během krátké doby aktivně zpevnit svoji postavu, protažení těla a celkovou fyzickou kondici. Pokud budete cvičit ve společnosti někoho, s kým si rozumíte, může se zvýšit vaše motivace k sportu. Proto je skvělé si na takový pobyt vyrazit s kamarádkou nebo jinou blízkou osobou. Nejen, že se můžete sportu věnovat společně, ale také si užijete spoustu zábavy a příjemných chvil po tréninku.

Zdroj: imagerymajestic / FreedigitalPhotos.net
Zdroj: imagerymajestic / FreedigitalPhotos.net

Nabízené služby

Sportovní pobyt může zahrnovat širokou škálu nabízených služeb. Ať už se věnujete Pilates nebo zumbě, určitě najdete ten správný pobyt pro vás. Náplní víkendového pobytu bývá většinou cvičení a následně regenerace po tréninku, nejčastěji se jedná o wellness. Forma zátěže cvičení je přizpůsobena fyzické kondici a zdravotnímu stavu jednotlivých účastníků. Víkendové pobyty většinou nabízí možnost věnovat se takovým sportům jako např. jóga, zumba, fitness, pilates, zdravotní cvičení, cvičení s míčem, aerobic, aquarobic, body styling, intervalové nebo kardio tréninky. Avšak výběr těmito cvičeními nekončí, některé pobyty jsou zaměřené na cyklistiku, golf, tenis nebo třeba jízdu na koni.

Po pořádném tréninku není nic lepšího než si dopřát dokonalou regeneraci, proto ve většině hotelů naleznete velký výběr relaxačních aktivit. Rozmazlete své unavené tělo klasickou, sportovní nebo thajskou masáží, uvolněte unavené svaly v bazénu nebo si odpočiňte v wellness centru. Většina hotelů nabízí také sauny, ať už finské, infra nebo parní. Skvěle si pohovíte také v solné jeskyni nebo soláriu.

Večer můžete strávit procházkou v okolí ubytování nebo třeba v příjemné atmosféře hotelového klubu s kamarádkou na bowlingu.

Sportovní pobyty jsou rozhodně skvělým způsobem na strávení příjemného víkendu díky cvičení a relaxu.

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Banánová dieta pomáhá při hubnutí: A vůbec nemusíte jíst jenom banány!

Máte rádi banány? A víte, že vám mohou pomoci i s hubnutím? Vůbec se jim …

Napsat komentář