Recenze Contours fitness pro ženy: Zdravý způsob, jak zhubnout za 30 dní

Chcete opravdu za měsíc zhubnout a zpevnit si postavu? Pak máte jistě dostatečně silnou motivaci k tomu, abyste to dokázali. Hubnutí je relativně jednoduché, za předpokladu, že víte jak na to. Zvolíte-li správný postup, jak zhubnout za 30 dní, máte velkou šanci, že uspějete. V opačném případě bude vaše váha neustále kolísat nahoru a dolů, což určitě ani vaší psychice neprospěje. Hubnutí a tvarování postavy je komplexní záležitostí celého těla, a proto je nutné také tak k němu přistupovat. Zdravý způsob života, nutričně vyvážený jídelníček a vhodný pohyb vám pomůže dostat se na svoji optimální váhu a také si ji udržet.

contours

Pohybem hubnete rychleji

Jste-li pevně rozhodnuti, že zhubnete, máte za sebou už první krok, který je zpravidla nejtěžší.Ovšem mějte na paměti, že hubnutí musí mít systém a přesně promyšlenou strategii. Proto bude nejlepší, když se nejprve seznámíte s efektivní metodou, jak zhubnout 10 kilo a promyslíte si svůj vlastní plán. Jeho podstatou bude radikální změna jídelníčku a vhodně zvolený pohyb. Abyste hubli, musíte totiž všemi možnými způsoby rozproudit metabolismus v těle.

Pohyb je při redukci váhy a nejen při ní obrovským pomocníkem. Správně zvolený pohyb kompenzuje stres a zároveň řeší mnoho zdravotních komplikací, které s nadváhou přicházejí. Dejte raději vždy na radu odborníka, ušetříte si mnohá zklamání.

Jaké zvolit cvičení

Pokud zahájíte redukční režim a bezhlavě se vrhnete na cvičení jako na jediný způsob, jak zhubnout za 30 dní, můžete být nemile překvapeni výsledným efektem. Při hubnutí není možné soustředit se jen na posilovací cviky, které jsou určeny převážně k tvorbě svalové hmoty. Intenzivním tréninkem dochází k nárůstu svalů, které však zůstávají ukryty pod vrstvou podkožního tuku. Paradoxně tak může nastat situace, že vaše váha místo aby klesala, mírně vzroste nahoru. Pro účinné spalování tuku musíte zvolit naopak aerobní cvičení a nejlépe spojit obě pohybové aktivity dohromady. Tím nejen zhubnete, ale i krásně vytvarujete postavu.  

Aerobní cvičení je jakákoli fyzická aktivita prováděná při nízké intenzivní zátěži minimálně po dobu 20 minut. Zlepšuje činnost celého kardiovaskulárního systému a zapojuje do činnosti velké skupiny svalů, které jsou dostatečně zásobovány kyslíkem. Jestliže se současně vaše tělo nachází v pásmu vaší individuální tepové frekvence, začne spalovat tukové zásoby a vy hubnete.

Contours fitness pro ženy

A právě na základě spojení kardio a silového tréninku je koncipováno moderní fitness centrum Contours, které je určené výhradně pro ženy. Střídáte aerobní aktivity, při kterých spalujete tuky, s cviky na zpevnění a formování postavy. Jak to celé funguje? Jedná se vlastně o kruhový trénink, kde na vás čeká 8 stanovišť pro aerobní cvičení a 8 posilovacích strojů v kruhu. Ty jsou speciálně vyrobeny pouze pro ženy. Celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 30 minut, což ocení zejména pracovně plně vytížené ženy. Po celou dobu cvičení je vám k dispozici trenérka, která vám ochotně a velmi ráda se vším poradí.

Kruhový trénink je sestaven tak, abyste rovnoměrně procvičili celé tělo, každý sval. Na každém stanovišti cvičíte jiné cviky a každých 45 vteřin měníte stanoviště. S kruhovým tréninkem dosáhnete maximálních výsledků ve velice krátké době.

Důvody, proč zvolit právě Contours:

 • cvičením v Contours zhubnete, zlepšíte kondici a zpevníte zdraví
 • již za 30 minut nastartujete metabolismus
 • shodíte tuky a zformujete postavu
 • do Contours můžete přijít kdykoli chcete a cvičit jak dlouho chcete
 • překážkou není jakýkoli věk, váha, výška
 • s ohledem na vaši kondici a případná zdravotní omezení vám zkušená trenérka vypracuje individuální plán cvičení
 • po celou dobu návštěvy jste v ryze ženské společnosti

Kde je možné Contours navštívit?

Contours fitness pro ženy má pobočky po celé České republice a naleznete je v každém větším městě. Na první návštěvu je však potřeba se dopředu objednat, což učiníte vyplněním jednoduchého online formuláře přímo na jejich webových stránkách. Navíc získáte členství v klubu Contours na dobu jednoho týdne zcela zdarma, včetně osobní trenérky, takže si můžete napřed vše pohodlně vyzkoušet. Teprve poté se rozhodnete, zda-li si další členství prodloužíte či nikoli. Kromě první návštěvy je možné přijít kdykoli bez plánování a objednávání.

Contours na hubnutí vážně funguje

Sice chodím denně večer běhat, ale nedalo mi to, abych si Contours na vlastní kůži nevyzkoušela. Našla jsem si pobočku přímo u nás ve městě a hned se objednala na první návštěvu, která skutečně byla zdarma. Ihned po příchodu se mne ujala usměvavá trenérka, která se mi po celou dobu osobně věnovala a vše mi vysvětlila. Jelikož mne neodradilo ani mé prvotní nadšení, rozhodla jsem se v dalších lekcích pokračovat. Zaplatila jsem si rovnou tří měsíční členství za cenu 3 290,- Kč, ale můžete zvolit i variantu pouze na měsíc za 1 800 Kč. Trenérka mi založila osobní kartu, kde se zaznamenávají všechny mé výkony a zlepšení a také navržený individuální cvičební plán. Cvičit můžu jak dlouho chci, minimálně však 30 minut, většinou trávím ve fitku necelou hodinku. A výsledek? Po dvou měsících jsem zhubla 4 kg, takže pro mne to je přímo ideální způsob, jak zhubnout za 30 dní a dostat se až na svoji optimální váhu. Příjemné prostředí fitness Contours a osobní přístup trenérky oceňuji ze všeho nejvíce. Pokaždé odcházím s dobrou náladou, protože vím, že nejsem sama, kdo si chce udržet dobrou kondici.

Výhody

 • střídáte aerobní cvičení s posilovacím tréninkem
 • hubnete tuk a nastartujete metabolismus
 • cvičíte na strojích se skutečnou zátěží
 • k dispozici máte kvalifikovanou trenérku
 • trénink stihnete už za 30 minut

Nevýhody

 • pobočky Contours nejsou úplně v každém městě
 • je nutné cvičit minimálně 3x týdně
 • ryze ženský kolektiv může mít i svá negativa
 • musíte vytrvat a mít pevnou vůli  

 

Recenze Contours fitness pro ženy

cena
kvalita
rychlost vyřízení
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

super na hubnutí

Vyzkoušeno a doporučeno samotnými ženami

Koupit členství v Contours fitness
Hodnocení čtenářů: 2.68 ( 7 hodnocení)

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze balíčku Prémiové týdenní keto diety KetoMix: Kolik jsem zhubla za 7 dní? A co jsem vlastně všechno jedla?

Co si budeme povídat, každé hubnutí začíná u jídla. Pokud jste se už někdy pokoušeli …

Napsat komentář