Recenze Dr.Protect: Zdravé nápoje posílí vaše tělo

Starost o zdraví je vždy na prvním místě. Abychom mohli žít naplno, potřebujeme se cítit v pohodě. Jak toho docílit? V prvé řadě pestrou a vyváženou stravou. Lidské tělo potřebuje mít neustále dostatek živin, které se však v každodenním jídelníčku nemusí vyskytovat právě v dostatečném množství. Proto je dobré sáhnout po doplňku stravy a dodat tělu chybějící vitamíny, minerály, stopové prvky a další výživné látky. Nejlépe uděláte, když zvolíte přípravek vyrobený zcela na přírodní bázi. A právě takovou možnost nabízí Dr.Protect – e-shop, který pomáhá chránit vaše zdraví. Zalíbil se mi natolik, že jsem zde nakoupila několik produktů a podrobila je důkladnému testu. Výsledek přináším v této recenzi. Pojďme se společně s obchodem Dr.Protect seznámit.

Zdravé nápoje posílí imunitu a podpoří vaše zdraví / foto: archiv autorky

 

Obsah článku

Kdo je Dr.Protect?

Obchodů se zdravou výživou naleznete na internetu nespočet. Každý z nich je většinou zaměřený na specifický sortiment zboží a ne jinak je tomu i v e-shopu Dr.Protect. Když jsem poprvé otevřela jejich webové stránky, zaujal mne především krásný vzhled jednotlivých produktů. Tím si mne získali hned napoprvé a já začala zkoumat, co dobrého je zde k mání. Stručně řečeno, koupíte tady vše na ochranu svého zdraví. Od výživově hodnotných potravin až po dezinfekci, přírodní mýdla či diagnostické testy.

Vstupte do e-shopu >>

 

Já jsem se zaměřila především na poměrně rozmanitou kategorii výživových doplňků, která zahrnuje různé vitamíny, minerály a stopové prvky v podobě kapslí, kapek a výtažků z rostlin. Najdete zde také různé zdravé nápoje na podporu imunity (shoty, kávovinové směsi, zelenou kávu, kávu bez kofeinu, atd.) obsahující optimální množství výživných látek. Každý produkt z nabídky je naprosto jedinečný. Zejména svým složením, účinky a v neposlední řadě také chutí. Opravdu jsem až zajásala, kolik dobrých a zdravých věcí jsem zde objevila.

Velkou výhodou jsou také již předem připravené balíčky, takže si jednoduše vyberete oblast (spánek, krásu, výkonnost ve sportu, detoxikaci těla, apod.), kterou potřebujete momentálně podpořit. Každý balíček je sestaven z několika doplňků stravy tak, aby se společně doplňovaly a svými účinky ve vzájemné kombinaci pomáhaly podpořit daný problém. 

Výhodné balíčky Dr.Protect:

 • Detox Pack (káva bez kofeinu, detox tobolky, olej z ostropestřce mariánského a kopřivy, ginger shot, mango shot)
 • Imuno Pack (káva bez kofeinu, vitamín C, D, B-komplex. ginger shot, mango shot, vitamin shot)
 • Mozog Pack (ajurvédská káva Brahmi, koenzym Q10, Megamysl tobolky)
 • Spánek Pack (ajurvédská káva Valeriana, makový olej, Astragalus tobolky)
 • Sport Pack (káva bez kofeinu, vitamín E, glukosamin chondroitin MSM, železo, ginger shot)
Vstupte do e-shopu >>

 

Jelikož velmi ráda zkouším nové věci, vybírala jsem v prvé řadě produkty, které mi přišly nejzajímavější svým složením. Chtěla jsem je ochutnat a otestovat na vlastním těle. Třeba kávovinový nápoj s obsahem medicinální houby. Podobný produkt jsem už vyzkoušela, ale jednalo se o rozpustnou kávu s kofeinem, navíc ochucenou kořením. Dr.Protect ale vytvořil úplně jinou směs. A to bych nebyla já, aby mne taková věc nezlákala. Podobných potravin se zcela unikátním obsahem surovin jsem tam našla celou řadu. Proto bude nejlepší, když vám rovnou sepíšu svůj nákupní seznam a jednotlivé produkty si postupně rozebereme.

Můj nákupní seznam v e-shopu Dr.Protect

NÁZEV PRODUKTUCENASTRUČNÝ POPIS
Dr.Protect Zdravá káva bez Kofeinu200 g za 219 Kč100% brazilská arabica bez kofeinu s vyváženou chutí typickou pro brazilské kávy. Vhodná pro přípravu espressa nebo moka.
Dr.Protect kávovinový nápoj s houbou Reishi100 g (40 šálků) za 139 KčInstantní kávovinový nápoj s obsahem 5 g medicinální houby Reishi, bez kofeinu.
Dr.Protect kávovinový nápoj s houbou Shiitake100 g (40 šálků) za 139 KčInstantní kávovinový nápoj s obsahem houby Shiitake, bez kofeinu.
Dr. Protect Ajurvédská káva BRAHMI100 g za 109 KčRozpustný cereální kávovinový nápoj bez kofeinu s ajurvédskou bylinou Brahmi
Dr. Protect Ajurvédská káva VALERIANA100 g za 109 KčRozpustný cereální kávovinový nápoj bez kofeinu s ajurvédskou bylinou Valeriana
Dr.Protect Vitamin Shot 60 ml60 ml za 55 KčJedna dávka za studena lisovaných šťáv (brusinka, citron, malina, jablko) s vysokým obsahem vitamínů na posílení imunity.
Dr. Protect Ginger Shot 60 ml60 ml za 55 KčJedna dávka za studena lisovaných šťáv (převažuje zázvor) s vysokým obsahem vitamínů na posílení imunity
Dr. Protect Mango Shot 60 ml60 ml za 55 KčPřírodní nápoj z mangového pyré a za studena lisované šťávy zázvoru, citronu a jablka na posílení imunity.

Dr.Protect Zdravá káva bez kofeinu

Každodenní pití kávy patří ke chvilkám pohody a relaxace. Po ránu nakopne, přes den povzbudí. Káva ale obsahuje kofein, který ve vysokých dávkách příliš zdraví neprospívá. Podle vědeckých studií bylo prokázáno, že už více než 5 šálků denně zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění

Chcete-li si vychutnat kávu několikrát za den, nabízí se zdravější alternativa kávy bez kofeinu – Dr. Protect Zdravá káva, která je téměř k nerozeznání od klasické kofeinové kávy. V čem je jiná oproti běžné kávě bez kofeinu?

Dr.Protect Zdravá káva je směsí 100% brazilské arabicy. K odstranění kofeinu dochází za pomoci švýcarského vodního procesu, díky kterému je tato káva označena jako organická.

Naproti tomu u běžné bezkofeinové kávy je kofein odstraněn chemickou cestou. Zdravá káva Dr.Protect je čerstvě upražena s vyváženou chutí acidity a hořkosti, typickou pro brazilské kávy. V kávových zrnech zůstávají zachovány další účinné látky, které kvalitní dobrá káva nabízí. Jelikož odkofeinování kávy probíhá šetrným způsobem, každý šálek bezkofeinové Zdravé kávy Dr.Protect je tak přínosem pro správnou funkci lidského organismu

Anežka Hejlová uvádí: “Káva je přírodní produkt, který je velkým zdrojem antioxidantů. Nejvíce obsahuje skupinu antioxidantů, která se nazývá polyfenoly. Nejbohatší polyfenol v kávě je kyselina chlorogenová, která se podílí na neutralizaci volných radikálů. Ty tělo přijímá vzduchem, potravou a tekutinami. Volné radikály v těle poškozují buňky. Antioxidanty nás chrání proti radikálům tím, že se na ně váží a neutralizují je. Takže radikály nestihnou vytvořit škodlivou reakci (poškození DNA). Toto poškození způsobuje degenerativní poruchy mozku, předčasné stárnutí a oslabení nervového a imunitního systému.”

HEJLOVÁ, ANEŽKA. Metodické zpracování tématického celku Káva a její účinky na lidský organismus.

HEJLOVÁ, Anežka. Metodické zpracování tématického celku “Káva a její účinky na lidský organizmus” [online]. Brno, 2013 [cit. 2021-02-18]. Dostupné z: <https://is.muni.cz/th/rofe1/>. Bakalářská práce. Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta. Vedoucí práce Pavla Dvořáková.

 

Dr.Protect Zdravá káva je určena především pro přípravu italského espressa, případně moka kávy. Aby byla káva skutečně dobrá, vyžaduje středně jemné mletí. Nejlepší káva je dva týdny až dva měsíce po pražení.

Zdravá káva Dr.Protect je upražena v nejlepší slovenské pražírně Zlaté Zrnko, která získala několik prestižních ocenění. Řadí se tak mezi nejúspěšnější pražírny na světě. Ve Zlatém Zrnku pečlivě vybírají ty nejkvalitnější zrna od farmářů, která obsahuje také Zdravá káva bez kofeinu.

 Koupit v e-shopu >>

Moje hodnocení:

Ráda si dopřeju dobrou a kvalitní kávu, neumím si bez ní představit svůj den. Ochutnala jsem Zdravou kávu bez kofeinu, ale už při prvním doušku poznám, že mi kofein chybí. Uvařila jsem z ní na pohled pěkné espresso, ale chuťově je velmi slabá. Není nepříjemně kyselá, je jemná, ale já jsem prostě zvyklá na silnou kávu. Možná také proto mi to tak připadá. Pokud ale pijete moka kávu, nebo se vyloženě chcete vyhnout kofeinu, určitě můžu doporučit Zdravou kávu Dr. Protect za výbornou alternativu. Jedním slovem, je skutečně dobrá, krásně voní, ale mě v ní chybí kofein

Ze Zdravé kávy Dr.Protect připravíte výborné italské espresso / foto: archiv autorky

 

Dr. Protect kávovinový nápoj s houbou Reishi

Máte rádi chuť kávy? Co takhle klasickou černou kávu nahradit kávovinovým nápojem, který přirozeně neobsahuje žádný kofein. Bez problému si ji můžete vychutnat i navečer, aniž byste se obávali potíží se spánkem. Navíc je obohacena o medicinální houbu Reishi, která blahodárně působí na lidské zdraví

Složení Kávovinového nápoje Dr.protect s houbou Reishi:

 • sušený extrakt z praženého ječmene
 • sušený extrakt z praženého žita
 • sušený extrakt z praženého kořene čekanky
 • 5 g medicinální houba Reishi

Toto jedinečné složení Kávovinového nápoje Dr.Protect s houbou Reishi je pro tělo zdrojem celé řady výživných látek, které pomáhají udržet organismus v dobré kondici.

Pražený kořen čekanky:

 • podporuje správné trávení
 • příznivě ovlivňuje činnost jater
 • posiluje srdce
 • napomáhá ke snížení nadváhy
 • reguluje hladinu cukru v krvi

Medicinální houba reishi:

 • posiluje imunitu
 • přispívá k lepší funkci jater a srdce
 • pomáhá odstranit toxické látky z těla
 • udržuje zdravý kardiovaskulární systém

Kávovinový nápoj Dr.Protect s medicinální houbou Reishi je označen jako doplněk stravy a má podobu instantní sypké směsi. Jeho příprava je velmi snadná. Do hrnku nasypete 1 – 2 lžičky jemného prášku a zalijete teplou vodou. Vznikne tak chutný nápoj, který je skvělou náhradou klasické kávy nebo čaje. Doporučuje se vypít maximálně 4 šálky denně

Koupit v e-shopu >>

 

Moje hodnocení: 

Jedním slovem skvělá, lahodná káva. Opravdu mi moc chutná. Oproti klasické černé kávě má takovou jemnější kávovou chuť. Vůbec nepoznáte, že je v ní nějaká houba, žádná pachuť, prostě nic, co by vadilo. Když jsem do ní přidala trochu mléka, vznikla tzv. “bílá káva”, kterou jsem pila v dětství každé ráno na snídani. Hned jsem si na ni vzpomněla, že to je ono. 

Instantní kávovinová směs se nachází v praktickém sáčku s klipovým uzávěrem, takže jednoduše vždy odeberete potřebné množství a sáček zase uzavřete. Sáček skladujte na suchém místě

Kávovinový nápoj Dr.Protect s houbou Reishi se skvěle hodí na snídani / foto: archiv autorky

 

Dr.Protect kávovinový nápoj s houbou Shiitake

Neobejdete se bez chuti kávy? Dr.Protect nabízí další chutnou kávovinovou směs tentokrát s obsahem medicinální houby Shiitake. Kávovinové směsi můžete mezi sebou střídat a díky rozličným houbám využívat tak celou řadu zdravotních benefitů. Kávovinový nápoj Dr.Protect s houbou Shiitake je bez kofeinu a vhodný pro dlouhodobou konzumaci. Denně se však doporučuje vypít maximálně 4 šálky

Složení Kávovinového nápoje Dr.Protect s houbou Shiitake:

 • sušený extrakt z praženého ječmene
 • sušený extrakt z praženého žita
 • sušený extrakt z praženého kořene čekanky
 • 5 g medicinální houba Shiitake

Jak vidíte sami, obě kávovinové směsi mají základní složení stejné, liší se pouze druhem medicinální houby. Obsažená čekanka přispívá k lepšímu trávení, podporuje funkci jater a srdce a pozitivně působí na snížení nadváhy. Kávovinový nápoj Dr.Protect s houbou Shiitake je skvělá náhrada kávy podporující vaše zdraví.

Medicinální houba Shiitake:

 • posiluje celkovou obranyschopnost organismu
 • je nazývána houbou dlouhověkosti
 • upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi
 • čistí tělo od těžkých kovů

Kávovinový nápoj Dr.Protect s houbou Shiitake má rovněž podobu instantní sypké směsi, takže stačí do hrnku nasypat 1 – 2 lžičky a zalít teplou vodou. Kávovinový nápoj se nachází v papírovém sáčku s klipovým uzávěrem. Jemný sypký prášek hnědé barvy je na pohled k nerozeznání od běžné instantní kávy

Koupit v e-shopu >>

 

Moje hodnocení:

Co říct, prostě dobrá instantní káva, chutná úplně stejně jako předchozí s houbou reishi. Podle chuti vůbec nepoznáte, že v kávě nějaká houba je a už vůbec nelze rozlišit, zda se jedná o nápoj s houbou reishi či shiitake. To ale vůbec nevadí. Můžete si do ní přidat mléko, případně cukr nebo jiné sladidlo, ale já si ji nejraději vychutnám jen tak. 

Kávovinový nápoj je instantní sypká směs, kterou stačí jen zalít teplou vodou / foto: archiv autorky

 

Dr. Protect Ajurvédská káva Brahmi

Ajurvédská káva Brahmi je výbornou náhradou kávy bez kofeinu a navíc obohacena bylinou Brahmi, která je vysoce ceněna tradiční ajurvédskou medicínou. Brahmi dodá tělu celou řadu nezbytných výživných látek působících blahodárně na funkci celého organismu. Tento rozpustný cereální nápoj povzbudí vaši mysl, osvěží, podpoří paměť a koncentraci a navodí pocit pohody. Můžete si jej dopřát každý den, avšak v maximálním množství 4 šálky denně

Složení Dr. Protect Ajurvédské kávy Brahmi:

 • sušený extrakt z praženého ječmene
 • sušený extrakt z praženého žita
 • sušený extrakt z pražené čekanky
 • 3 g extraktu z rostliny Bacopa monnieri (Brahmi)

Ajurvédská káva Brahmi Dr.Protect je díky obsažené čekance (přírodní zdroj inulinu) a rostlině Brahmi pozitivním přínosem pro organismus. Velké množství cenných živin dodá tělu energii, podpoří dobré trávení, činnost jater a srdce, a celý oběhový systém. Mimo jiné působí také na snižování nadváhy a regulaci cukru v krvi. 

Jeden gram extraktu Brahmi je vyroben ze 13 gramů rostliny Bacopa monnieri

Brahmi – Bacopa monnieri (Bacopa drobnolistá):

 • podporuje relaxaci a duševní rovnováhu
 • zvyšuje aktivitu mozkových buněk
 • pomáhá zachovávat kognitivní funkce ve vyšším věku
 • přispívá k normální funkci žlučníku
 • má vysoce antioxidační účinky

Dr. Protect Ajurvédská káva Brahmi má podobu rozpustné sypké směsi, takže 1 – 2 lžičky nasypete do šálku a přelijete teplou vodou. Můžete ochutit mlékem, případně dosladit podle vlastní chuti.

Koupit v e-shopu >>

 

Moje hodnocení:

Ajurvédská káva Brahmi je podle mne skvělá věc. Chutná výborně, vůbec v ní bacopu necítím. Samotná bacopa má totiž takovou zemitou chuť, když ji rozmícháte jen s vodou (občas ji takto piju), ale tady v tomto nápoji ji vůbec nepoznáte. Vyhovuje mi, že Ajurvédská káva Brahmi připomíná takovou klasickou filtrovanou kávu, ale na rozdíl od ní je úplně bez kofeinu a povzbuzující účinky na organismus jsou způsobeny cennými látkami obsaženými v rostlině Brahmi. Skutečně zbystří mysl, zlepší koncentraci a celkově si připadám, jako kdybych si dala malé espresso. Pro mě objev, koupím si ji zase znovu

Ajurvédská káva Brahmi podporuje činnost mozku a koncentraci / foto: archiv autorky

 

Dr.Protect Ajurvédská káva Valeriana

Dali byste si večer šálek dobré kávy, ale přitom máte obavy, že kvůli kofeinu neusnete? V takovém případě je pro vás Dr.Protect Ajurvédská káva Valeriana ideálním řešením. Nejenže kofein vůbec neobsahuje, ale navíc je obohaceno o rostlinu Valeriana officinalis, která podporuje přirozený zdravý spánek a usínání. Každý den si ji můžete dopřát k večerní pohodě u televize.

Složení Dr.Protect Ajurvédské kávy Valeriana:

 • sušený extrakt z praženého ječmene
 • sušený extrakt z praženého žita
 • sušený extrakt z pražené čekanky
 • 3 g extraktu z rostliny Valeriana officinalis

Ajurvédská Káva Valeriana Dr.Protect  je rozpustný cereální nápoj bez kofeinu vyrobený z ječmene, žita a čekanky. Podporuje dobré trávení a tělu dodá potřebnou vlákninu (inulin), která přispívá ke zdraví střevní mikroflóry. Ajurvédská káva Valeriana Dr. Protect je navíc obohacena extraktem Valeriany (kozlík lékařský), přičemž jeden gram tohoto extraktu je získán z 10 gramů rostliny. Tradiční ajurvédská medicína řeší pomocí valeriany potíže se spánkem už po tisíce let. 

Valeriana Officinalis (Kozlík lékařský):

 • podporuje přirozený zdravý spánek a usínání
 • přispívá k psychické a fyzické pohodě
 • pomáhá při nervovém vyčerpání
 • podporuje optimální relaxaci

Ajurvédská káva Dr.Protect Valeriana je výbornou alternativou klasické kávy. Jelikož se jedná o sypkou rozpustnou směs, stačí 1 – 2 lžičky nasypat do šálku a zalít teplou vodou. Tento kávovinový nápoj můžete pít dlouhodobě, ale denně je doporučováno maximální množství 4 šálky

Koupit v e-shopu >>

 

Moje hodnocení:

Ani tento kávovinový nápoj nezklamal. Chutná prakticky stejně jako všechny ostatní, takže vyloženě podle chuti nerozeznáte, zda se jedná o nápoj s přídavkem medicinální houby, bacopy či valeriany. Velkou výhodu této ajurvédské kávy vidím v tom, že si ji můžete vychutnat večer, aniž byste řešili problém s kofeinem. Vůbec nemusíte mít obavy, že večer neusnete. Spíš naopak, tato káva s valerianou vás uvede do příjemné pohody, uvolní vaši mysl a přitom si můžete dopřát skvělý šálek kávy. Když si ji vypiju navečer, usnu jako obvykle, tak asi na tom něco bude. 

Kávovinový nápoj Dr.Protect přináší samá pozitiva:

 • je bez kofeinu (takže si kávu klidně dám i navečer),
 • chutná jako klasická instantní káva 
 • jednoduchá příprava (stačí jen zalít vodou, ráda beru na cesty mimo domov) 
 • tělu dodá cenné výživné látky (posílí zdraví a dodá energii)

Pokud jste zvyklí pít instantní kávu, Kávovinový nápoj Dr.Protect s houbou Reishi nebo Shiitake je určitě po všech stránkách zdravější alternativa dobrého šálku kávy. A to stejné platí a o Dr.Protect Ajurvédské kávě Brahmi a Valeriana.

Kávovinový nápoj neobsahuje kofein, takže ideálně doplní vaši večerní pohodu / foto: archiv autorky

 

Dr.Protect Vitamin Shot 60 ml

Malá lahvička sloužící jako rychlý posilovač imunity. Jedná se o jednu dávku za studena lisovaných šťáv, které tělu dodají spoustu vitamínů, minerálů a dalších cenných látek.

Složení Dr.Protect Vitamin Shot:

 • 20 % brusinková šťáva
 • 20 % citronová šťáva
 • 20 % jablečná šťáva
 • 20 % malinové pyré
 • 15 % zázvorová šťáva
 • 5 % včelí med

Toto jedinečné složení Vitamin Shotu Dr.Protect přináší tělu samé zdravotní výhody. Každá zastoupená složka je pro tělo pohotovým zdrojem hodnotných živin, které vzájemným působením pozitivně ovlivňují celkovou obranyschopnost organismu. Přírodní za studena lisovaná ovocná šťáva si zachovává nejvíce výživných látek. 

Koupit v e-shopu >>

 

Brusinková šťáva: významný antioxidant, posiluje imunitu, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, pomáhá při zánětech močových cest, potlačuje únavu a preventivně působí proti předčasnému stárnutí.

Citronová šťáva: silný antioxidant, bohatý zdroj vitamínu C, napomáhá vstřebávání železa, posiluje činnost imunitního systému, pomáhá vylučovat z těla odpadní látky, neutralizuje vnitřní prostředí organismu, přispívá k prevenci vzniku krevních sraženin.  

Jablečná šťáva: výborný zdroj vlákniny a antioxidantů, příznivě působí na trávicí soustavu, podporuje činnost střev a účinně detoxikuje organismus. Posiluje činnost srdce, imunitního systému, podporuje krvetvorbu a pomáhá při onemocnění jater.

Malinové pyré: vysoký obsah vitamínu C, B, posiluje imunitu, má antioxidační vlastnosti, zpevňuje zuby a kosti, podporuje krvetvorbu, chrání oči a je skvělým pomocníkem proti stresu. 

Zázvorová šťáva: posiluje obranyschopnost organismu, zlepšuje vstřebávání základních živin v těle, napomáhá lepšímu trávení, podílí se na odstranění škodlivých látek z těla, povzbuzuje metabolismus, má široké antibakteriální a antivirové účinky.

Včelí med: působí pozitivně na srdce a imunitu, přispívá k lepšímu trávení, čistí střeva, lehký zdroj energie při vyčerpanosti organismu, má silné antibakteriální účinky, zklidňuje nervovou soustavu a napomáhá regeneraci jaterní tkáně.

 

Lahvička Vitamin Shot Dr.Protect je zabalena ve skle, což vidím jako velkou přednost. Skleněný obal je zárukou zachování kvality obsahu. Současně se ale nemusíte obávat, že by se skleněná lahvička po cestě k vám rozbila. Je totiž pečlivě zabalena v malé samostatné papírové krabičce a za tuto drobnost e-shop velmi chválím. Ne v každém obchodě si na balení svých produktů dají tak záležet jako u Dr.Protect.

Malá skleněná lahvička je důkladně zabalena do kartonu / foto: archiv autorky

 

Moje hodnocení:

Malou lahvičku jsem vypila asi natřikrát, najednou toho bylo na mne moc. V nápoji samozřejmě převládá lehce štiplavý zázvor, který je příjemně doplněn chutí malin. Celkový dojem je dobrý. Nápoj není vůbec přeslazený medem, jak jsem se trochu obávala, ale naopak má příjemnou svěží čistě přírodní chuť.

Vitamin Shot ale nemusíte vypít jako panáka, klidně jej můžete naředit vodou, nebo přidat třeba do ovocného smoothie, proteinového nápoje a podobně. V každém případě jej považuji za ideální zdroj vitamínů a minerálů k posílení imunity.

Doporučuje se vypít jedno balení denně

Vitamin Shot posílí obranyschopnost organismu / foto: archiv autorky

 

Dr.Protect Ginger Shot 60 ml

Další skvělý shot, který nakopne vaši imunitu. Malá skleněná lahvička obsahuje jednu denní dávku přírodních za studena lisovaných šťáv se širokým spektrem vitamínů, minerálů a dalších výživných látek

Složení Dr.Protect Ginger Shot:

 • 40 % zázvorová šťáva
 • 20 % citronová šťáva
 • 20 % jablečná šťáva
 • 20 % včelí med

V této směsi za studena lisovaných přírodních šťáv zvýšil “kuchař” podíl včelího medu a vsadil na blahodárné účinky zázvoru, který je dominantní složkou Ginger Shotu Dr.Protect. Jelikož zázvor má schopnost zvýšit termoregulaci našeho organismu, dokáže prohřát celé tělo a povzbudit metabolismus k rychlejší činnosti, čímž mimo jiné podpoří také hubnoucí procesy

Ginger Shot neobsahuje žádné další přísady, jedná se o 100% přírodní produkt.

Více se o zdravotních účincích zázvoru dozvíte v následujícím videu:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Moje hodnocení:

Malou lahvičku je dobré před upotřebením mírně protřepat, protože dlouhým stáním se na dně tvoří usazenina. To ale není na závadu. Ginger Shot je na mne docela silný, skutečně převládá pouze silná štiplavá chuť zázvoru, který se vám ale příjemně na chvíli usadí v krku. Takže třeba při nachlazení nebo bolestech v krku, úplně ideální. Připadá mi to podobné jako když si dáte nějaké pastilky do krku. Ty ale mají většinou rozličné složení a tady jde především o čistou přírodní šťávu bez zbytečných chemických přísad.  

Ginger Shot jsem si občas koupila v obchodě, ale to je nic, ve srovnání s Ginger Shotem Dr.Protect, který opravdu chutná jako čistá přírodní zázvorová šťáva. A řekla bych, že i jeho účinky jsou tisíckrát větší, působí hned. To musíte prostě zkusit, abyste poznali ten rozdíl. Jen možná trochu pozor, pokud  máte citlivý žaludek, určitě je lepší Ginger Shot zředit třeba teplým čajem, případně přidat do ovocného smoothie

Koupit v e-shopu >>

 

Další velkou výhodu Ginger Shotu Dr.Protect vidím v tom, že si doma nemusíte složitě vyrábět čerstvou šťávu ze zázvoru, ale jenom otevřete lahvičku a je to. Takže celkově, za mě dobrý. Etiketa na lahvičce uvádí dobu minimální trvanlivosti jeden rok, prostě také super. Můžete ho mít pohodlně doma v zásobě a když cítíte, že potřebujete doplnit vitamíny, máte ho hned po ruce. 

Ginger Shot je pro tělo zdrojem celé řady zdraví prospěšných látek / foto: archiv autorky

 

Dr.Protect Mango Shot 60 ml

Vydařená kombinace mangového pyré a za studena lisovaných šťáv na posilu imunitního systému. Malá skleněná lahvička Dr.Protect Mango Shot je určena jako jedna denní dávka. Můžete si ji vychutnat samostatně, nebo přidat do svého oblíbeného smoothie, ranní ovesné kaše, proteinového nápoje a podobně.

Složení Dr.Protect Mango Shot:

 • 30 % mangové pyré
 • 20 % zázvorová šťáva
 • 20 % citronová šťáva
 • 15 % jablečná šťáva
 • 15 % včelí med

Vynikající přírodní nápoj, který spojuje dohromady jemnou chuť a zdravotní účinky mangového pyré s ostatními šťávami lisovanými za studena. Mangové pyré je pro tělo bohatým zdrojem zdraví prospěšných látek. Obsahuje vysoké množství antioxidantů, vlákniny, je dobré pro oči. Dodává sílu ve stresových situacích, zlepšuje paměť a koncentraci a pomáhá také pročistit organismus od toxinů

Koupit v e-shopu >>

 

Moje hodnocení:

Mango Shot mi připadá podobný jako Vitamin Shot. Jen místo malin je výsledná zázvorová chuť dotažena přírodním sladkým mangem. Zázvor nevyniká tolik jako u Ginger Shotu, na mě je to tak akorát. Prostě dobrý čistě přírodní zázvorový shot s chutí manga. 

Lahvičku jsem vypila samostatně, ale klidně ji můžete zředit vodou či jinou tekutinou. To už je na každém, jak mu to vyhovuje. Každopádně i tato varianta s mangem se Dr.Protect povedla a vidím v ní jen samé zdravotní přínosy

Mango Shot můžete přidat do třeba do čerstvé šťávy z jablek / foto: archiv autorky

 

Všechny varianty shotů Dr.Protect mne oslovily natolik, že jsem znovu objednala  velké balení 6 pack Dr.Protect Mix Shot 60 ml za 265 Kč (ušetříte cca 60 Kč). Ale klidně si můžete objednat každý druh v libovolném množství. Zvláště v zimních měsících, kdy je čerstvé zeleniny a ovoce málo, jsou opravdu velkou posilou pro zdraví. Užíváme je doma celá rodina.

Koupit v e-shopu >>

 

Moje spokojenost s produkty Dr.Protect

Jak jsem již uvedla na začátku, v e-shopu Dr.protect je k dispozici spoustu produktů, které pomáhají chránit vaše zdraví. Kromě jiného můžete vybírat ze široké řady různých doplňků stravy. Určitě vás zaujmou jedinečným složením a svými blahodárnými účinky na podporu zdraví

Kvalita mnou zakoupených produktů mi připadá dost dobrá na to, abych svou objednávku časem opět zopakovala. Ceny považuji za celkem přijatelné, když vezmete do úvahy, že platíte za přírodní produkty, které nezatěžují vaše tělo zbytečnými chemickými látkami. 

V nabídce e-shopu Dr.Protect u některých produktů narazíte na informaci, že daný výrobek je objednán a není momentálně skladem. Tento fakt podle mne spíš hovoří ve prospěch pozitivního hodnocení celého e-shopu. Také moje objednávka přišla nadvakrát, protože některé zboží v danou chvíli neměli, takže jsem pár dnů čekala. Ale po dodání do e-shopu mi objednané zboží okamžitě odeslali

Při objednávce nad 1 500 Kč máte dopravu ZDARMA. Nechala jsem si balíček pohodlně doručit prostřednictvím kurýrní služby PPL, ale není problém si balíček vyzvednout osobně v Zásilkovně

Jen bych možná e-shopu malou drobnost vytkla, a to špatný překlad webových stránek ze slovenštiny do českého jazyka. Na tom by mohli ještě v budoucnu zapracovat. Stále však platí, že v e-shopu Dr.Protect nakoupíte kvalitní zdravé potraviny za přijatelné ceny.

Koupit v e-shopu >>

 

Výhody:

 • čistě přírodní produkty bez chemie
 • velké množství vitamínů a minerálů
 • jedinečné složení produktů
 • organická káva bez kofeinu 
 • přijatelné ceny 
 • rychlé dodání

Nevýhody:

 • ne každý výrobek je okamžitě skladem
 • špatný překlad webových stránek

Recenze zdravých nápojů Dr.Protect

cena
kvalita složení
spokojenost s e-shopem a rychlostí dodání
můj osobní názor

posílí imunitu

Se zdravými nápoji můžete žít naplno

Investovat do zdraví
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář