Recenze: Ocu26 – udržuje zdravé oči a dobrý zrak


V dnešní době dochází zcela běžně k přetěžování zraku, který je jedním ze základních lidských smyslů. Proto si také naše oči zaslouží dostatečnou pozornost a příkladnou péči. Po celodenní práci na počítači není výjimkou, že unavené oči reagují pálením, slzením, tlakem, zamlžením, zvýšenou citlivostí a celkovou ztrátou koncentrace. Jak těmto negativním příznakům předejít? U zraku, stejně jako u zdraví celého těla, platí prevence. Sama příroda nabízí spoustu výživných látek, které přispívají k posílení funkce zraku. A já mám pro vás skvělý tip! Doplněk stravy Ocu26, který obsahuje všechny živiny důležité pro uchování zdravého zraku. Žádná chemie, ale dokonalá kombinace přírodních výživných látek v jedné kapsli s maximálním účinkem. Kromě toho si oproti jiným podobným výživovým doplňkům na trhu v ČR drží jedno prvenství! Chcete vědět jaké? A zajímají vás moje zkušenosti s užíváním, cena, kde ho koupit, apod.? 

Komplexní výživový doplněk Ocu26 pro zdravé oči / foto: archiv autorky

 

Ocu26 pro bystrý zrak

Správná funkce očí ovlivňuje kvalitu života každého člověka, jelikož nám umožňují přijímat až 90 % informací o okolním světě. Oči jsou však neustále vystavovány vysokému stupni oxidačního stresu, což se následně projeví na jejich zdraví v podobě snížené vitality. Pokud se vám zhorší zrak, může vám oční lékař předepsat brýle, kapky, léky nebo doporučí operaci. Dobrou kondici očí dokáže podpořit ale i strava, přesněji různé vitamíny, minerály, antioxidanty a další látky, které blahodárně působí na posílení regenerace zraku. Proto je vhodné užívat doplňky stravy s antioxidačním účinkem. Mezi nimi vyniká čistě přírodní výživový doplněk Ocu26 – v konkurenční nabídce obstál na prvním místě. Víte proč? 

Ocu26 obsahuje na českém trhu nejvyšší dávku luteinu: v jedné kapsli se nachází 26 mg luteinu.

Koupit v e-shopu >>

Veronika Pavlenková k výživě zraku uvádí: “Lutein patří do skupiny karotenoidů potravinového původu. Spolu s jeho izomerem zeaxantinem patří mezi hlavní makulární pigmenty. Nachází se především v tmavě zelené listové zelenině, jako je kapusta nebo špenát. Hojně se vyskytuje ve květech měsíčku lékařského. Existuje mnoho vědeckých studií o příznivých účincích tohoto pigmentu působícího jako oxidant a ochrana před světelným zářením. V oku slouží jako přirozený ochranný blok chránící sítnici před škodlivými vlivy většího množství světla.”

PAVLENKOVÁ, VERONIKA. Výživa a její vliv na zrak.

PAVLENKOVÁ, Veronika. Výživa a její vliv na zrak [online]. Olomouc, 2015 [cit. 2019-08-02]. Dostupné z: <https://theses.cz/id/kd7toz/>. Bakalářská práce. Univerzita Palackého v Olomouci, Přírodovědecká fakulta. Vedoucí práce Mgr. Lenka Musilová, DiS..

Výživový doplněk stravy Ocu26 se skládá z 10 přírodních aktivních látek, jejichž vzájemná kombinace vytváří maximální synergický efekt. Obsažený extrakt z borůvek působí jako velmi silný antioxidant, který spolu se zinkem, vitamínem B2 a dalšími látkami podporuje dobrou funkci zraku

Ocu26 v podobě gelových kapslí má nejvyšší obsah luteinu / foto: archiv autorky

 

Ocu26 podporuje zdraví očí

Správné fungování očí ovlivňuje především správná strava. Oči totiž patří mezi lidské orgány nejvíce náročné na živiny. Až 25 % vitamínů, minerálů a dalších látek, které člověk přijme z potravy, využije tělo pro výživu očí a tkání, které souvisí s procesem vidění (cévy, oční nerv, atd.). Velmi důležité jsou také antioxidanty, jenž chrání oči před degenerativními procesy způsobenými volnými radikály. Z toho důvodu je dobré užívat speciální potravinové doplňky, které zajistí potřebnou výživu pro vaše oči. Avšak při výběru vhodného doplňku stravy není jen důležité, jaké látky obsahuje, ale i jejich vzájemný poměr. A právě proto moje volba padla na Ocu26.

Koupit v e-shopu >>

 

Podle Veroniky Pavlenkové: “Lidský organismus není schopen sám syntetizovat lutein a zeaxantin, proto je důležitý jejich příjem alimentární cestou a konzumace vyvážené stravy nebo potravinových doplňků obsahující tyto dva karotenoidy.”

PAVLENKOVÁ, VERONIKA. Výživa a její vliv na zrak.

PAVLENKOVÁ, Veronika. Výživa a její vliv na zrak [online]. Olomouc, 2015 [cit. 2019-08-02]. Dostupné z: <https://theses.cz/id/kd7toz/>. Bakalářská práce. Univerzita Palackého v Olomouci, Přírodovědecká fakulta. Vedoucí práce Mgr. Lenka Musilová, DiS..

 

Účinky výživového doplňku Ocu26:

 • zajišťuje regeneraci zraku
 • poskytuje očím vysokou ochranu
 • přispívá k udržení kvality normálního zraku
 • podporuje normální zrakové funkce
Antioxidanty jsou látky, které neutralizují volné radikály a chrání tak buňky před poškozením. Volnými radikály se nazývají částice, které vznikají přímo v lidském organismu, když zpracovává škodlivé vlivy vnějšího prostředí (nezdravé potraviny, špatné ovzduší, stres, apod.).

 

10 přírodních látek v jedné kapsli

Přípravek Ocu26 je komplexní výživový doplněk stravy, který podporuje celkové zdraví očí a udržuje zrak v dobré kondici. Tento výrazný efekt je dán především obsahem 10 aktivních přírodních látek, které pochází z vysoce kvalitních surovin s certifikovaným původem i kvalitou. Základem Ocu26 jsou značně koncentrované extrakty, jejichž síla se projevuje právě blahodárnými účinky na zdraví očí. 

Borůvkový extrakt obsahuje velmi silné antioxidanty: vitamíny C, E a anthokyany, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem (negativní působení volných radikálů vznikajících v organismu). 

Obsah aktivních látek v 1 kapsli

Aktivní látkaMnožství v 1 kapsliÚčinky
Borůvky extrakt200 mgsilné antioxidační schopnosti, podporuje zdraví očí a dobrý zrak, chrání buňky před poškozením volnými radikály
Lutein 26 mgpatří mezi karotenoidy, organismus si ho sám neumí syntetizovat a musí být přijímán v potravě, příznivě ovlivňuje centrum ostrého vidění
Koenzym Q105 mgživotně důležitý pro správné fungování lidského těla
Zinek5 mgpodílí se na biologických procesech v těle, přispívá k udržení normálního stavu zraku
Zeaxantin1 mgobdobně jako lutein patří mezi karotenoidy, napomáhá při obnově oční sítnice a slouží k prevenci zrakových degenerací
Betakaroten1 mgprovitamin A, patří mezi významné karotenoidy, jeho přeměnou vzniká vitamin A - udržuje normální stav zraku, podporuje imunitu
Vitamin C20 mgsilný antioxidant, udržuje dobrý stav cév a kapilár v oční sítnici
Vitamin E3 mgdůležitý antioxidant, chrání buňky před oxidativním stresem
Vitamin B2 (riboflavin)1 mgzvyšuje účinek některých vitamínů, udržuje normální stav zraku, chrání buňky před oxidativním stresem, snižuje únavu a vyčerpání
Vitamin B6 (pyridoxin)1 mgpodporuje energetický metabolismus a činnost nervové soustavy, snižuje únavu a vyčerpání

Dávkování a užívání

Jedno balení přípravku Ocu26 obsahuje 60 gelových kapslí. Doporučené dávkování je stanoveno na jednu kapsli denně, kterou je dobré zapít dostatečným množstvím tekutiny (nejlépe vody). Ocu26 můžete užívat kdykoli během dne.

Koupit v e-shopu >>

Připravek Ocu26 pro podporu funkcí zraku:

 • není určen pro děti, těhotné a kojící ženy
 • neslouží jako náhrada léků nebo pestré stravy
 • některé obsažené látky mohou vyvolat zvýšenou citlivost nebo případnou alergickou reakci
 • neobsahuje žádné náhražky ani chemické látky
Doplněk stravy Ocu26 vyrábí česká firma ADVANCE nutraceutics, která si zakládá na vysoké vstupní kvalitě použitých surovin stejně jako na výstupní kontrole hotového produktu. Každá vyrobená šarže je analyzována v nezávislé laboratoři. Při výrobě jsou použity pouze přírodní suroviny s certifikací kvality a původu.

Co říkají na Ocu26 zákazníci?

O kvalitě přípravku Ocu26 zcela jistě vypovídají ohlasy spokojených zákazníků, kteří jej hodnotí více méně kladně. Blahodárné účinky Ocu26 se projevují zejména při dlouhodobém a pravidelném užívání, což ocení zejména lidé, kteří dennodenně namáhají svůj zrak například prací u počítače, v laboratoři nebo při čtení. Starším lidem pomáhá oddalovat stárnutí očí, udržovat zrak bez brýlí a snižovat projevy různých zrakových degenerací

Jedno balení obsahuje 60 kapslí, tj. dávka na cca 2 měsíce / foto: archiv autorky

 

Kde koupit Ocu26?

Komplexní doplněk stravy pro zdraví očí Ocu26 od firmy ADVANCE nutraceutics s. r. o. není vázán na lékařský předpis a nejlépe jej pořídíte na internetu přímo v oficiálním e-shopu. V běžné prodejní síti lékáren není běžně k dispozici, většinou pouze na objednávku. Jedno balení Ocu26 s obsahem 60 gelových kapslí pořídíte za cenu 319 Kč. Když si objednáte rovnou dva kusy, máte dopravu zdarma. V opačném případě za dopravné zaplatíte 39 Kč. E-shop vám garantuje odeslání zboží nejpozději do druhého pracovního dne. V případě, že se tak nestane, dostanete slevu na objednávku 200 Kč. Já osobně jsem ale s doručením Ocu26 žádné problémy neměla. Objednávka byla vyřízena zcela standardním způsobem, informaci o odeslání zboží jsem obdržela e-mailem a následující den byl Ocu26 u mne doma. 

Koupit v e-shopu >>

Moje zkušenosti s Ocu26

Jako většina lidí v dnešní době i já trávím spoustu času prací u počítače a po několika hodinách sezení u monitoru je to přeci jen znát. Oči pálí, nepříjemně svědí, písmenka se ztrácí za mlžným oparem a unavené oči odmítají spolupracovat. V takových chvílích sice pomáhají oční kapky a koukání do dáli na zelenou přírodu v okolí, ale přeci jen je dobré se zátěžovým situacím vyhýbat. 

Proto jsem začala pátrat po vhodném výživovém doplňku s maximálním účinkem, který podporuje zdraví očí a jejich dobrou kondici. Na trhu jich najdete opravdu nespočet, ale ne u každého se shledáte s očekávaným účinkem. Složení jednotlivých přípravků určitě není radno podceňovat, neboť vypovídá o celkové kvalitě daného produktu. Z toho důvodu jsem také zvolila Ocu26, který obsahuje pouze přírodní látky a ze všech dostupných produktů má nejvyšší obsah luteinu (26 mg), jenž je pro regeneraci očí nepostradatelný. Ocu26 užívám pravidelně každé ráno a můžu říct, že mé oči jsou odolnější vůči zátěži a bez potíží zvládnou celodenní práci u počítače. Proto můžu jen doporučit

Koupit v e-shopu >>

 

Nikdy nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pokud užíváte nějaké léky, poraďte se o vhodnosti přípravku Ocu26 se svým lékařem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. 

Výhody:

 • přírodní produkt
 • unikátní kombinace aktivních látek
 • nejvyšší obsah luteinu
 • pomáhá regenerovat zrak
 • udržuje dobrý zrak
 • obsahuje silné antioxidanty

Nevýhody:

 • některé obsažené složky mohou vyvolat zvýšenou citlivost nebo alergickou reakci
 • není vhodný pro ženy v období těhotenství a kojení
 • účinky se projevují zejména při dlouhodobém a pravidelném užívání

Recenze přípravku Ocu26 pro zdraví očí a udržení dobrého zraku

cena
kvalita složení
spokojenost s e-shopem a rychlostí dodání
můj osobní názor

užívám denně

Přírodní Ocu26 podpoří zdraví vašich očí

Investovat do zdraví
Hodnocení čtenářů: 3.02 ( 8 hodnocení)

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář