Jak zhubnout před plesem: Chcete mít ploché břicho do šatů?

Datum plesu se nezadržitelně blíží a vaše pohádkově krásné šaty jsou vám najednou těsné? Podepsala se na vás špatná životospráva, kterou jste vedli v poslední době? Přemýšlíte, zda utíkat ke švadleně a nebo raději rychle se sebou něco udělat? Druhá varianta možná bude vyžadovat více odříkání, ale zato vám určitě prospěje. Zhubnout před plesem je dost silná motivace k tomu, abyste se konečně zbavili nadbytečných tukových zásob. Pokud si na zdravější způsob stravování zvyknete a nepovolíte ani po plese, udržíte si štíhlé tělo natrvalo. Co víc si přát. Odměnou vám jistě budou okouzlující pohledy mužů nejen v den D.

Zdroj: marin / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: marin / FreeDigitalPhotos.net

Mít ploché břicho není sen

Mnoho žen je sice ochotno pro krásu podstoupit cokoli, ale nikdy by to nemělo být na úkor vašeho zdraví. Proto nenechte svůj organismus vyhladovět jen proto, abyste se vešly do vysněných šatů. Existují daleko zdravější metody, jak během několika málo dnů nastartovat metabolismus a zmenšit obvod pasu. V každém případě je vhodné začít s dostatečným předstihem, aby úbytky na váze probíhaly co nejpřirozeněji a byly trvalé. Budete-li chtít zhubnout za jeden den pomocí zeleninových a ovocných šťáv, věřte, že po plese se vám všechny kilogramy vrátí zpět v podobě jo-jo efektu. A to určitě nechcete. Otázkou také je, jak se budete cítit v samotný den plesu.

S přípravou na ples začněte s dostatečným předstihem nejlépe 14 dnů předem. Jelikož častou příčinou nafouklého břicha je špatná strava, zaměřte se hlavně na jídelníček. Ten je třeba odlehčit, pokud přidáte navíc každodenní kardio cvičení a alespoň dvakrát týdně potrápíte tělo v posilovně, první viditelné výsledky se záhy projeví.

Abyste donutily tělo sáhnout na tukové zásoby, je dobré si v počátku pomoci nějakou fungující dietou. Například proteinová dieta KetoMIX dokáže upravit váš jídelníček tak, abyste nejen za pár dnů zhubly, ale přitom nehladověly a poskytly organismu všechny potřebné živiny. Tím pádem budete v dokonalé kondici a ples si skutečně užijete. Navíc, KetoMIX funguje na hubnutí i bez cvičení, takže jakékoli sportovní aktivity nemusíte absolutně řešit.

TIP: V eshopu KetoMIX si můžete vybrat z rozmanitých druhů jídel, která jsou bez lepku a bez škodlivých chemických přísad. Absence lepku ve stravě rovněž přispívá k rychlejšímu hubnutí břicha.

Pokud budete chtít brzy vypadat jako modelka, budete muset v jídelníčku omezit konzumaci některých potravin, které zahleňují organismus, vytvářejí velké množství plynů a způsobují nadýmání.To se pak se cítíte doslova jako balón a nevíte jak splasknout. Dejte pozor také na ovoce, ovocné cukry obsažené v ovoci totiž v žaludku kvasí a zbytečně nafukují břicho.

V jídelníčku vynechte:

  • smažená a tučná jídla, polotovary, těstoviny, pizzu
  • fazole a kukuřici
  • čerstvé bílé pečivo
  • sladkosti, cukrovinky,
  • slazené perlivé nápoje a alkohol

Pročistěte tělo

Abyste za pár dnů naměřily v pase o několik centimetrů méně, vsaďte na detoxikaci organismu. Správně pročištěné tělo zrychlí metabolismus, což se v prvé řadě projeví i na vašem břiše. A nejen to, pročisťující účinky a dostatečný příjem tekutin vyhladí a rozjasní vaši pleť, a dokáže zatočit i s kruhy pod očima. Na detoxikaci organismu jsou jako stvořené různé zeleninové šťávy, které si nejlépe v podobě různých smoothie mixů připravíte sami doma. Koupíte je i hotové, chcete-li ušetřit čas. Také bylinkové čaje nebo jejich směsi (fenykl, máta, meduňka, kopřiva) patří do pitného režimu. Podpoří nejen trávení, ale pomáhají také rychleji vyplavit nežádoucí toxiny.

Odlehčete jídelníček

Na ploché břicho, kromě posilování a cvičení, platí z větší míry správná strava. Proto si dopředu promyslete svůj každodenní jídelníček a ten nekompromisně dodržujte. Začněte hned po ránu a na lačno vypijte sklenici vlažné vody s citronem, abyste nastartovaly metabolismus na plné obrátky. Poté si dopřejte kvalitní snídani, nejlépe ovesnou kaši s čerstvým ovocem. Na svačinu snězte řecký jogurt s několika kousky ovoce. K obědu si naložte na talíř pořádný kopec zeleniny a k tomu drůbeží či rybí maso. Zelenina nemusí být jen ve formě zeleného salátu, vhodná je i její tepelná úprava v páře. Večeři by měly tvořit v převážné míře bílkoviny a minimum sacharidů. Jako poslední jídlo dne zvolte proteinový nápoj nebo cokoli jiného s vysokým obsahem bílkovin (tvaroh, skyr,…). Bílkoviny jsou totiž velmi důležité pro správnou výživu svalů, které potřebujete proto, abyste rychle a efektivně hubly.

Koupit dietu KetoMIX

A co v den plesu?

Pokud je ples za dveřmi, můžete si ještě na poslední chvíli poradit. Ovšem o skutečné hubnutí v takovém případě opravdu nejde. Den předem od oběda pijte jen stoprocentní ovocné šťávy ředěné vodou v poměru 1:1. Ale přiměřeně, doporučuje se vypít maximálně dvě balení džusu. Obvod břicha a pasu se sice zmenší, ale následně si vyžádá svoji daň v podobě jo-jo efektu a zpomaleného metabolismu.

Také samotným držením těla lze přispět k tomu, že vaše břicho bude v šatech vypadat hubenější. Záda držte narovnaná, ramena zatlačte mírně dozadu a dolů, a hlavně zpevněte břišní svaly.

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Jak zhubnout tuk na břiše? Zjistěte, co opravdu rychle zabírá

Břicho, to je věčné hubnoucí téma. Jedná se totiž o jednu z nejvíce problematických partií …

Napsat komentář