Recenze přípravku Lipoxal Effect: Nevíte, jak zhubnout 20 kg?


Chcete-li skutečně zhubnout a mít krásnou štíhlou postavu, pak se připravte na tvrdý boj s nadbytečnými kily. Nikdo nezhubne jen tak, ze dne na den, jako mávnutím kouzelného proutku, stejně jako jste svoji nadváhu nezískali přes noc. Nadměrné tukové zásoby jsou často důsledkem vašeho dlouhodobého životního stylu, takže pokud hledáte rychlý způsob, jak zhubnout 20 kg, musíte provést radikální změny. Upravit jídelníček a na program dne zařadit cvičení. Ovšem, aby hubnutí bylo efektivní a vaše snaha se nemíjela účinkem, musíte rovněž zvolit správný systém. Jak na to?

Lipoxal Effect 270 tablet / foto: prozdravi.cz

 

Chci zhubnout

Pro mnoho lidí je pojem hubnutí spojen s útrapami v podobě omezení stravy a nekonečných hodin strávených v posilovně. Jestliže k hubnutí budete přistupovat jako k přechodnému režimu, který vás má dovést ke štíhlosti, pak vězte, že opětovný návrat k zaběhnutým životním zvyklostem způsobí ve vašem těle jo-jo efekt. Aby hubnutí mělo smysl, musí být trvalé a k tomuto stavu vás může dovést velmi účinná metoda, jak zhubnout 10 kilo, jejíž podstatou je právě celková proměna životního stylu.

Návod na hubnutí >>

 

Avšak v počáteční fázi redukčního režimu je jistě dobré hubnutí podpořit nějakým přípravkem na hubnutí, s jehož pomocí velmi brzy zaznamenáte první pozitivní změny, což výrazně posílí vaše sebevědomí a odhodlání dojít až ke konečnému cíli. Ušetříte si tak strastiplnou cestu různých pokusů a omylů, a už nebudete muset řešit problém, jak zhubnout 20 kg.

Když zvolíte správnou cestu, bude mít vaše snaha skutečný efekt a vy zhubnete. Podívejte se, jak snadné to je:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Lipoxal Effect – účinný pomocník

Je všeobecnou pravdou, že žádná zázračná pilulka, se kterou byste bez námahy zhubli, prostě neexistuje. I přesto vám však různé přípravky na hubnutí mohou výrazně pomoci, musíte ale pečlivě vybírat. Na trhu naleznete nespočet preparátů, jejichž účinky mohou být velmi rozdílné. Proto než po některém z nich sáhnete, nejdříve se s ním dopodrobna seznamte. Mezi účinné přípravky na kontrolu hmotnosti se řadí Lipoxal Effect, který je z velké části složen z látek na přírodní bázi. Co to vlastně je?

Koupit levně

 

Výrobce uvádí, že Lipoxal Effect je především šetrný k vašemu žaludku, navozuje v těle pocit sytosti a tudíž zabraňuje zbytečnému přejídání. Jeho základní složkou je speciální vláknina Konjack glucomannan, která za předpokladu nižšího energetického příjmu napomáhá úbytku tělesné hmotnosti. Konjac působí ve střevech a žaludku, kde nejdříve absorbuje vodu a poté nabobtná, takže funguje jako klasická vláknina.

Marie Moudrá, která se zabývá problematikou potravní vlákniny, uvádí: “Rozpustné vlákniny, které dokáží pohlcovat vodu, bobtnat v trávicím traktu a tím způsobovat pocit nasycení jsou hojně využívány při redukčních dietách. Nerozpustná vláknina vodu absorbuje, ale nerozpouští se v ní. Rozpustná forma vlákniny na sebe váže vodu a bobtná. Důležité také je, že nerozpustná vláknina zpomaluje průchod stravy žaludkem a tím snižuje pocit hladu.”

MOUDRÁ, MARIE. Potravní vláknina

MOUDRÁ, Marie. Potravní vláknina [online]. Brno, 2016 [cit. 2019-02-14]. Dostupné z: <https://theses.cz/id/stohlh/>. Bakalářská práce. Mendelova univerzita v Brně, Agronomická fakulta. Vedoucí práce prof. MVDr. Ing. Tomáš Komprda, CSc..

 

Dalšími důležitými složkami jsou synefrin, guarana, ženšen a zelený čaj. Všechny tyto látky mají příznivý vliv na metabolismus a tudíž dochází k efektivnímu spalování tuků. Zelený čaj je skvělý přírodní antioxidant, zlepšuje koncentraci a navíc podporuje činnost srdce. Guarana zahání pocit hladu, ženšen zase dodá tělu potřebnou energii a zvýší jeho fyzickou výkonnost. Nechybí ani L-Carnitin, který patří mezi nejúčinnější spalovače tuků.

Složení přípravku Lipoxal Effect v 1 tabletě

Glukomannan (konjakový mannan)500 mg
Zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt)100 mg
L-karnitin tartrát85 mg
Guarana (Paulinia cupana, extrakt)30 mg
Olivový extrakt20 mg
Ženšen (Panax ginseng, extrakt)15 mg
Synefrin2 mg

Jaké má Lipoxal Effect účinky?

Při hubnutí je důležitý nejen pocit sytosti, ale také dostatek energie na fyzickou a psychickou činnost. Lipoxal Effect slouží především jako podpůrný prostředek a jeho pozitivní účinek spočívá zejména v rychlejším spalování tuků. Účinné látky v něm obsažené (zelený čaj, guarana, synefrin) mají termogenní schopnost, takže budete mít větší pocit tepla. Při sportu nebo jakékoli jiné fyzické aktivitě se více zapotíte. Lipoxal však užívejte jen přes den, večer před spaním jej vynechte.

Koupit levně

 

Hlavní účinky preparátu Lipoxal Effect:

 • rychle spaluje tuky
 • podporuje snižování hmotnosti
 • dodává energii a zvyšuje fyzickou výkonnost
 • navozuje pocit sytosti

 

Dávkování přípravku Lipoxal Effect

Lipoxal Effect je vhodné užívat 3x denně, přičemž doporučená dávka jsou 1 – 2 tablety. Velmi důležité je tablety užívat před jídlem a zapít dostatečným množstvím vody, nejlépe dvěma sklenicemi. Tablety by měly být součástí redukčního režimu, který je založen na nízkoenergetickém příjmu stravy a pravidelném pohybu. Tímto způsobem je pak možno docílit požadovaného efektu hubnutí a zbavit se problému, jak zhubnout 20 kg.

Podstatou každého hubnutí je nízkokalorický jídelníček / pixabay.com

 

Kde koupit Lipoxal Effect

Jelikož jsem se ve svém okolí setkala jak s pozitivními, tak negativními ohlasy na tento přípravek, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Někdo říká, že mu lehce podráždil žaludek nebo způsobil pálení žáhy, jiný si jej nemůže naopak vynachválit. Avšak všichni, kdo jej vyzkoušeli, nakonec zjistili, že zhubli. Samozřejmě, že úbytky na váze jsou ryze individuální, ale dá se říct, že Lipoxal Effect s hubnutím pomáhá.

Koupit levně

 

Lipoxal Effect jsem koupila ve svém oblíbeném e-shopu v balení, které obsahuje 270 tablet. Tato dávka pokryje redukční režim po dobu pěti týdnů, což je dosatetečně dlouhá doba na to, abyste pomalu a zdravě zhubli. Nezapomeňte, že při hubnutí není kam spěchat, jelikož pouze pozvolný úbytek hmotnosti má šanci na trvalý efekt. Objednávka v e-shopu byla jako obvykle bez problému velmi rychle vyřízena.

TIP: Při objednávce Lipoxal Effect 270 tablet získáte dopravu zdarma a současně si můžete sami zvolit jeden ze sedmi možných způsobů doručení, případně si zásilku vyzvednout na výdejním místě. Kromě toho obdržíte i malý dárek

Zboží dorazilo jako obvykle v pořádku a k mé plné spokojenosti. A jaké jsou mé osobní zkušenosti? Poctivě jsem zobala 3x denně dvě tablety, neměla jsem vůbec hlad, ani žádné chutě na sladké. U mě v jídelníčku nejvíce převažovala zelenina, drůbeží maso, ovoce, celozrnné výrobky. Každý den jsem chodila běhat a po měsíci užívání přípravku jsem shodila 5 kilo. Za mě tedy Lipoxal na hubnutí funguje, cítím se prostě v dobré kondici. Zkusíte to taky?

Koupit levně

 

Opravdu je Lipoxal Effect takový zázrak?

Lipoxal Effect je v televizní reklamě a na webových stránkách prezentován jako zázračný pomocník na hubnutí. Prostě slupnete jednu dvě tabletky a už vaše tělo spaluje tuky. Když se ale nad tím více zamyslíte, ani obyčejný selský rozum vám to nebere. Snadno přijdete na to, že pokud tělo skutečně hubne, jen asi pouhými tabletkami to nebude. A to i přesto, že mají dobré složení. Proti tomu nelze nic namítat. Myslíte ale, že zhubnete, pokud do sebe 3x za den naládujete místo kvalitního jídla nějaké tabletky a položíte se před televizi?

TIP: Čtěte o účincích zeleného čaje na hubnutí. Přírodní přípravek Matchaga (zde je moje recenze) obsahuje kvalitní japonský zelený čaj, který blahodárně působí na celý organismus

Není tedy divu, že ohlasy na Lipoxal Effect jsou napříč internetem poněkud rozporuplné. Jedni si jej pochvalují a druzí uvádí, jaké jim způsobil zdravotní problémy. Naštěstí jen dočasné, nic závažného (nevolnost, bolesti hlavy, únava, křeče v břiše, plálení žáhy, apod.). Co na to říct? Zase jeden z účinných reklamních triků? Čemu pak věřit? 

TIP: Podívejte se, jak třeba hubne vévodkyně Kate. Coby trojnásobná maminka má přímo dokonalou postavu!

Pokud se blíže podíváte na nadšené zastánce přípravku Lipoxal Effect, zjistíte další věc. Tito lidé uvádí, že sice poctivě brali tabletky, ale na druhou stranu přiznávají, že nejedli už tak jako dřív. K snídani to nebyly tradiční rohlíky s marmeládou nebo uzeninou,  k obědu žádné knedlíky, hutné omáčky a ke kávě koblihy, koláče, zákusky. Klasický fast food vyměnili za krabičku zeleninového salátu a místo přeslazené limonády pili obyčejnou vodu. Prostě dostali jiné chutě a přestaly je lákat sladkosti. Co z toho vyplývá? V konečném výsledku jim k úbytku hmotnosti nepomohly nějaké tabletky, ale zásadní změna stravovacího režimu. Není tedy lepší spolehnout se na vlastní disciplínu, než si pomáhat tabletkami? Rozhodnutí je už ale na každém z nás…

TIP: Na hubnutí funguje redukční jídelníček založený na správném poměru bílkovin, sacharidů a tuků.

Mějte však na paměti, že zdravé redukci hmotnosti a udržení optimální váhy lze dosáhnout jen při dodržení všech zásad zdravého životního stylu.

V kvalitním zdravém jídle a pohybu spočívá kouzlo každého hubnutí.  

TIP: Máte-li málo příležitostí k pohybu a sedavé zaměstnání, i pro vás existuje řešení. Stačí jen vhodně upravit skladbu stravy (návod tady).

I já sama, po tom co jsem Lipoxal Effect vyzkoušela, jsem nakonec došla k závěru, že jsem po měsíci zhubla spíš díky každodennímu pohybu a zdravé stravě. Více jsem se v jídle hlídala, přes den jsem nezaháněla hlad sladkými tyčinkami a rychlovkami na ulici. Venku mimo domov jsem si dávala jen zeleninové saláty a v kabelce jsem měla neustále malou láhev vody. Kolikrát jsem si na jídlo ani nevzpomněla a kolem cukrárny jsem prošla bez povšimnutí. A jsem zase u toho: jídlo a pohyb je to, po čem se hubne. Ale to už opakuji stále dokola.

Návod na hubnutí >>

 

Výhody

 • podporuje spalování tuků
 • nemáte hlad
 • dodává energii, necítíte se unavení
 • když upravíte stravu nedostavuje se jo-jo efekt
 • přírodní prostředek
 • jednoduché užívání
 • omezuje chutě na sladké

Nevýhody

 • možnost alergické reakce na účinnou látku
 • někomu může způsobit problémy s trávením
 • cena

 

Recenze přípravku Lipoxal Effect 270 tablet

cena
kvalita
rychlost vyřízení
výhody po objednání
spokojenost zákazníků

Funguje na hubnutí

Doporučeno samotnými ženami

Koupit levně
Hodnocení čtenářů: 2.58 ( 47 hodnocení)

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář