VELKÁ recenze všech Crazy Wolf energy drinků

Energy drinky v poslední době hýbou světem a popravdě řečeno, ani se není čemu divit. Pomůžou bez problému udržet organismus v bdělém stavu, dodají energii a doslova vás nakopnou k aktivní činnosti. S každou plechovkou zvládnete jakoukoli akci, na party budete za hvězdu, na festivalu neodpadnete po první noci a dokonce i učení na zkoušky půjde jako po másle. Na trhu existuje široká škála lákavých plechovek, stačí si jen vybrat. A kdyby se vám náhodou nechtělo tahat plechovky v batohu, můžete si rovnou zakoupit celou plastovou láhev. V určitých případech je to celkem praktické. Jakou značku si ale vybrat? No, výběr není jednoduchý, výrobci se snaží. Jednotlivé druhy se liší nejen svým složením, ale také chutí a cenou. Obchodní síť Kaufland prodává energetický nápoj Crazy Wolf a právě na ten se podíváme blíže.

crazy-wolf

Recenze energy drinků Crazy Wolf

Hlavní funkcí energy drinků je stimulace fyzického a psychického výkonu, prostě díky nim vymáčknete ze sebe maximum. A to Crazy Wolf splňuje na plné čáře. Jednou z jeho základních složek je kofein, který povzbuzuje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Ve 100 ml energetického nápoje Crazy Wolf se nachází až 32 mg kofeinu, což přibližně odpovídá dvěma šálkům kávy. Navíc sílu a intenzitu kofeinu umocňuje jeho kombinace s cukrem. Množství cukru v jedné plechovce zvedne hladinu krevního cukru a spolu s kofeinem vybudí organismus, což výrazně posune hranice vašich možností.

Guarana / foto: prozdravi.cz

TIP: Doplněk stravy Guarana obsahuje v jedné tabletě stejné množství kofeinu (32 mg) jako se nachází ve 100 ml drinku Crazy Wolf. Přitom účinky přírodního kofeinu z guarany se nijak neliší od účinků energetického nápoje. Guarana není návyková, snižuje únavu a vyčerpání, podporuje imunitu a pozitivně ovlivňuje spalování tuků. Abyste do sebe dostali požadované množství, stačí spolknout jednu tabletku, což je mnohdy snazší, než vypít celou plechovku. Jedna tabletka vás vás cenově vyjde jen na 1,30 Kč, takže při doporučené denní dávce (1 – 3 tbl.) jste v porovnání s energy drinkem Crazy Wolf cca na poloviční ceně. V celém balení Guarany se nachází 100 tablet + 7 tbl. zdarma a dávka vydrží 1 – 3 měsíce.

Koupit v e-shopu >>

 

Z etikety na výrobku se dozvíte, že Crazy Wolf je sycený energetický nápoj obohacený o přídavné látky jako jsou aromata, barviva a vitamíny skupiny B. Dokonce jsou na trhu lehce dostupné varianty s přídavkem ovocné šťávy, které chuťově patří k těm nejlepším. Pokud dbáte na štíhlou linii, můžete si vybrat plechovku s umělými sladidly. Jste zvědaví, jak hodnocení všech energy drinků Crazy Wolf dopadlo? Podívejte se na výsledek:

crazy-wolf-malina

  1. Energy Drink Crazy Wolf raspberry

Tohle je jasný favorit! Chutná jako malinovka, ledově vychlazený uhasí žízeň a ani nepoznáte, že pijete energetický nápoj. Obsahuje 5 % ovocné šťávy a to je prostě znát. Jeho výtečnou chuť podtrhuje jablečná a malinová šťáva z koncentrátu spolu s přídavkem kapky aronie. Pokud uvážíte také jeho cenu, pak je to jasná volba.

 

 

crazy-wolf-citrus

  1. Energy Drink Crazy Wolf citrus

Kdo má rád kyselejší příchuť, pro toho je tato plechovka přímo ideální. Opět patří v hodnocení na přední příčku a dá se říci, že prvnímu místu šlape na paty. Výrobci do nápoje přidali 5 % ovocné šťávy. Kombinace citronu, pomeranče a limety vytváří skvělou citrusovou harmonii chutí.

 

 

crazy-wolf-meloun

3. Energy Drink Crazy Wolf watermelon

Vodní meloun je z trojice nápojů s přídavkem ovocné šťávy nejslabší. Složení vám sice zaručí, že vypijete i 5 % ovocné šťávy, ale chuť je nevýrazná. Melounová šťáva, dohromady s jablečnou a limetkovou šťávou je přibarvena černou mrkví. Ovšem na druhou stranu si watermelon právem vysloužil třetí místo, jelikož snahu výrobců o přídavek ovocné šťávy do energy drinku je třeba kladně ocenit.

 

crazy-wolf-limetka

  1. Energy Drink Crazy Wolf s příchutí limetky

Jestliže netrváte na trochu zdravější verzi energeťáku, pak jenom podle chuti nic nepoznáte. Limetka je prostě dobrá a do těchto druhů nápojů jistě patří. Je jasné, že zde najdete různé barviva, aromata a přídavné látky, ale množství kofeinu a taurinu splní svůj účel.

 

Koupit doplněk stravy Guarana >>

 

crazy-wolf-rybiz

  1. Energy Drink Crazy Wolf s příchutí rybízu

Rybíz stejně jako limetka chutná dobře. Je v podstatě jedno, co zvolíte, na obou si pochutnáte a záleží jen na vás, kterou příchuť osobně preferujete. Oba druhy jsou slazeny cukrem, takže pokud nemáte s tímto sladidlem sebemenší problém, berte to jako další plusový bod.

 

 

crazy-wolf-cola

  1. Energy Drink Crazy Wolf s příchutí coly

Máte-li rádi coca-colu a colové nápoje, pak si představte tuto plechovku jako takové 2v1. Vaše chuťové pohárky nic nepoznají a vy přitom příznivě stimulujete svoji mozkovou činnost.

 

 

 

crazy-wolf-bez-chuti

  1. Energy Drink Crazy Wolf

Toto je taková příjemně nakyslá limonáda, dá se říci s lehkým karamelovým ocáskem. Obsah kofeinu, taurinu a vitamínů je stejný, jako sladidlo výrobci použili cukr. Od ostatních druhů se liší jedině tím, že nemá žádnou typickou ovocnou příchuť.

 

 

crazy-wolf-bez-cukru

  1. Energy Drink Crazy Wolf sugar free

Jak sám název napovídá, je tato varianta určena všem, kdo se snaží omezit množství cukru ve svém jídelníčku. Jako náhražka cukru jsou použita umělá sladidla, aspartam a acesulfam K, což ihned poznáte jakmile se napijete. Ta umělá pachuť je prostě znát a mě osobně zásadně vadí.

 

 

Tak co, který preferujete vy? Podělte se o své chuťové zážitky. 

 

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Jeden komentář

  1. Můžu potvrdit že účinek wolfů je stejný jako u ostatních, několikrát dražších energeťákú.

Napsat komentář