Nepřehlédněte
Domů / Hubnutí / Nejrychlejší způsob, jak zhubnout v pase

Nejrychlejší způsob, jak zhubnout v pase

Chcete být v pase rychle štíhlí jako proutek? No, jenom tak bez sebemenší námahy to sice nepůjde, ale při troše snahy se s nepěknou pneumatikou můžete jednou provždy rozloučit. Hlavní příčinou velkého vystouplého břicha bývá zpravidla špatná strava, stres, nedostatek spánku, trápení s dietami a celkově nevhodný způsob života. Avšak zhubnout cíleně jen v požadované části těla je nemožné. Pokud totiž člověk hubne, pak rovnoměrně po celém těle, takže v místech, kde jsou zásoby tuku největší, ubývají nejpomaleji. Chcete-li tedy odhalit nejúčinnější metodu, jak zhubnout v pase, musíte se zaměřit na hubnutí celého těla. To znamená zdravě jíst a cvičit.

Zdroj: jk1991 / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: jk1991 / FreeDigitalPhotos.net

Zvolte vhodnou strategii

Čím tedy docílit toho, aby vaše břicho začalo zmenšovat svůj objem? Nekonečné diety ani hladovění nikam nevede, tím se dostáváte do bludného kruhu, kdy sice možná trochu jakoby splasknete, ale jakmile začnete opět normálně jíst, rychle přiberete (a vždy ještě pár kilo navíc). Vaše tělo si tak z obavy, aby mu zase něco příště nescházelo, raději veškerou přijatou energii uloží na horší časy. Bohužel, velmi často v oblasti břicha. Chcete-li zvolit správnou strategii, jak zhubnout v pase, seznamte se nejprve s jednotlivými metodami, které nastartují účinné hubnutí. Pokud přizpůsobíte svůj životní rytmus novým zásadám, zbavíte se přebytečných kilogramů nastálo a budete se cítit po všech stránkách zdravější.

Jídelníček je základním kamenem úspěchu

Ukládání tuku na břiše je zvětší části ovlivněno stravou, a proto se musí stát středem vaší pozornosti. Je samozřejmé, že je nutné se taky hýbat, abyste tuky na břiše co nejrychleji spálili. Prostě, jídelníček a cvičení jde spolu ruku v ruce. V prvé řadě se zamyslete nad tím, co vlastně po celý den jíte a popravdě si přiznejte každou sladkou tyčinku, zmrzlinu v cukrárně, svačinku ve fast foodu, koblihu k snídani, atd. Co takhle všechny tyto dobroty nahradit něčím jiným? Objevíte nové chutě a svému zdraví prospějete.

Chci zhubnout >>

 

V případě, že si nevíte s jídelníčkem rady, můžete se obrátit na odborníky z nutriční poradny NATURHOUSE. Sestaví vám individuální jídelníček na základě metabolických projevů vašeho těla, čímž budete hubnout daleko lépe a rychleji. Recenze výživové poradny NATURHOUSE vás seznámí s tím, jak vypadá takové nutriční poradenství v praxi. Mimo jiné zde naleznete skutečné příběhy lidí, kteří zhubli a svoji váhu si dokázali udržet natrvalo. Každá odborná konzultace je zdarma a vždy obdržíte výživový plán na týden, který tvoří běžně dostupné potraviny.

Pokud se nechcete zdržovat návštěvou nutriční poradny, můžete rovnou zvolit plně funkční proteinovou dietu KetoMIX, která vám hubnutí výrazně usnadní. I zde máte k dispozici výživové poradenství zdarma, proto není problém se kdykoli během redukčního režimu poradit prostřednitcvím online chatu nebo telefonu.

Dieta KetoMIX je sestavena na přírodní bázi a jedná se vlastně o stravu v instantní formě, která tělu dodá kromě všech potřebných živin ve zvýšené míře bílkoviny a zároveň omezí sacharidy. Tím donutí organismus čerpat energii přednostně z uložených tukových zásob a vy bez problému hubnete. Nemusíte se ani hýbat. Spolu s dietou obdržíte také jídelníček a recepty na další pokrmy s vysokým obsahem bílkovin, která postupně zařazujete do jídelníčku během dne. Netrpíte pocitem hladu a nepřepadají vás nepřekonatelné chutě na sladké.

Koupit jídla KetoMix >>

 

10 pravidel pro hubnutí:

 • poměr tuků, sacharidů a bílkovin ve stravě by měl být cca 20 – 50 – 30
 • preferujte celozrnné potraviny
 • jezte potraviny, které obsahují vlákninu
 • zaměřte se na kvalitní maso, mléčné výrobky, luštěniny
 • každé jídlo doplňte pořádnou porcí zeleniny
 • nevynechávejte snídani
 • dodržujte pitný režim, vyhýbejte se sladkým nápojům
 • omezte jednoduché sacharidy ve stravě
 • jezte pravidelně co tři hodiny
 • dostatečně relaxujte a spěte

Podzim je ideální čas na hubnutí!

Nestihla jste zhubnout do plavek? Dovolená už je za vámi? Nevadí! Nikdy není pozdě začít! Do příští sezóny budete mít postavičku jako lusk. Nenechte se ale připravit o další šanci a nečekejte až na Nový rok. Dávno už neplatí, že se tělo v podzimním období zásobuje energií na zimu, ukládá tuk a tloustne. Už je přece jiná doba, a proto nemusíme ani v třeskutých mrazech řešit nedostatek jídla jako naši předci. Zhubnout můžeme kdykoli, ale právě na podzim nám to půjde lépe, než v létě. A víte proč?

 • po dovolené máme plno sil a odhodlání k novým změnám
 • nikdo nás už neláká na letní grilovačky plné skvělých steaků a dobrého piva, není nutné odolávat dovolenkovým nástrahám all inclusive jídelníčku
 • po prázdninách jsme se vrátili zpátky do zaběhnutého rodinného režimu a snadněji dodržujeme jídelníček, školní docházka dětí nám přináší i více času pro sebe sama
 • podzim je ideální čas pro venkovní aktivity, není horko ani zima, ale přesně tak akorát
 • den se krátí, brzy je tma a dříve také zalehneme do postele (odpadají i večerní nájezdy na lednici), pořádně se vyspíme a vstáváme plné energie
 • místo studené limonády si raději uvaříme teplý čaj (neoslazený má nulovou kalorickou hodnotu), což nám usnadňuje hubnutí
 • zdravý jídelníček vsází hlavně na konzumaci čerstvé zeleniny a ovoce – obchody naštěstí nabízí široký výběr z letní úrody
 • na podzim už nemusíme ve stresu "hubnout do plavek", netlačí nás čas, naopak v klidu hubneme do další letní sezóny

Myslíte, že na tom něco je? Pak si dejte pevný cíl a pojďte do toho. Zhubli jiní, zhubnete taky, ale musíte začít. Jak? Jednoduše, postavte svůj jídelníček na proteinových jídlech KetoMix, která jsou navíc obohacena o vitamíny a minerály. Nabraná kila začnou mizet sama od sebe a zároveň podpoříte svůj imunitní systém oslabený sychravým počasím. Vaše tělo dostane přesně to, co právě teď potřebuje.

Podzimní balíček KetoMix nabízí 5x denně vyvážený jídelníček rovnou na talíř:

Podzimní balíček KetoMix / foto: ketomix.cz

Podzimní balíček získáte se slevou 15 % oproti tomu, kdybyste jednotlivá jídla kupovali samostatně. Nový životní styl nastartujete s příchodem podzimu a užijete si nádherné Vánoce. Spokojenější život v novém těle se odrazí na vaší dobré náladě a nebudete mít obavy si na konci roku alespoň trochu zahřešit.

Koupit Podzimní balíček >>

Pročištěné tělo lépe hubne

Je všeobecně známo, že hubnutí je individuální záležitost každého těla. Proto také žádný univerzální recept na hubnutí neexistuje. Někoho se tuky drží jako klíště a tloustne jak se říká třeba i z vody, jiný je štíhlý jako proutek a láduje se jídlem od rána do večera. Se svými genetickými předpoklady toho sice mnoho nezmůžete, ale stále je dost faktorů, které dokážete ovlivnit. Zdravý jídelníček, dostatek pohybu a správná motivace jsou těmi nejlepšími pomocníky na cestě k vysněné postavě. Nejvíce se ale musíte zaměřit na samotnou skladbu stravy. Ta zcela zásadně rozhoduje o tom, zda se bude hubnout či nikoli. Jednostranný jídelníček plný prázdných kalorií je tak akorát na vymizení pocitu hladu, ale tělu mnoho živin nedodá. Nehledě na to, že má potom spoustu práce s trávením. Když ale začnete konzumovat kvalitní nutričně hodnotné potraviny, pocítíte najednou obrovský příval energie a začnete hubnout ani nebudete vědět jak.

Koupit jídla KetoMix >>

 

Přechod na zdravou stravu by ale neměl být pro tělo žádný šok, a proto začněte pomalu a pozvolna z jídelníčku vyřazovat potraviny, které zdraví příliš neprospívají a nahrazovat je hodnotnějšími alternativami. Takže místo rohlíku se šunkový salámem si dopřejete plátek žitného chleba s luštěninovou pomazánkou a k tomu třeba kousek papriky. Chcete-li počátek vašeho hubnutí urychlit, pak je dobré na počátku redukčního režimu pročistit tělo od všech škodlivých látek, které se v něm nahromadily. Detoxikací těla ulevíte zejména trávicímu systému, podpoříte metabolismus a zrychlí se všechny procesy, jenž se podílí na hubnutí. Zkrátka, vaše snaha o hubnutí bude mít podstatně větší efekt. A jak tělo nejlépe pročistit? Pijte čerstvou šťávu z ovoce a zeleniny, bylinné čaje a do jídelníčku zařaďte zelené superpotraviny, které obsahují spoustu cenných živin. Nejenže s nimi budete snižovat svoji nadváhu, ale jejich blahodárné účinky pocítíte na celém těle a budete v dobré kondici.

TIP: Přípravek Blendea SUPERGREENS (čtěte moji recenzi) je sypká směs 4 zelených superpotravin – spiruliny, chlorelly, zeleného ječmene a mladé pšenice, navíc obohacené o špetku máty peprné. Zelený prášek snadno rozmícháte v jakékoli tekutině a díky němu bude mít čerstvá zeleninová či ovocná šťáva ještě vyšší výživovou hodnotu. Pomůže s hubnutím, zlepší trávení, posílí imunitu a nabije vás energií.

Koupit Blendeu SUPERGREENS >>

Není cvičení jako cvičení

Mnoho lidí ve snaze zhubnout neforemné špeky na břiše začne s posilováním břicha, cvičí do nekonečna sklapovačky a pak se diví, že očekávaný efekt se ne a ne dostavit. V čem je chyba? Jak už bylo řečeno, na hubnutí se musíte dívat jako na komplexní záležitost celého těla, prostě není možné zhubnout jen na břiše. Proto musíte volit cviky, které uvedou v činnost celý kardiovaskulární systém a zapojí co nejvíce velkých svalů. Ideální fyzickou aktivitou je proto například běh, jízda na kole, chůze s holemi, plavání, bruslení, aerobic. V případě, že se fyzické námaze budete věnovat minimálně po dobu 20-ti minut, začne organismus spalovat tuky a vy budete hubnout, tedy i na břiše.

Posilovací cviky slouží pouze k nárůstu svalové hmoty, ale tuku vás nikdy nezbaví. Jsou vhodné pro zpevnění břicha a vymodelování štíhlé postavy. V případě, že kombinujete oba typy cvičení dohromady, časem se propracujete skutečně k plochému břichu.

Nejrychlejším způsobem, jak účinně zhubnout v pase a přitom neohrozit svoje zdraví, je cvičit a zdravě jíst. Nemůžete sice očekávat zázraky ze dne na den, ale během týdne zcela jistě první úbytek na váze zaznamenáte.

Autor: Martina

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 27 let a o zdravý životní styl se v podstatě zajímám už od střední školy. V současné době se snažím působení v oboru skloubit dohromady s péčí o malou dcerku. Jelikož je zdraví rodiny u mne na prvním místě, používám přírodní potraviny nejen v každodenním jídelníčku, ale i kosmetice. Ráda experimentuji v kuchyni, fotím a objevuji magickou sílu přírody. Miluju spinning, aqua aerobic a geocaching.

přečtěte si také

Jak zhubnout do Vánoc bez hladovění: Za 7 dní až 2 kila dolů!

Chcete mít o Vánocích přímo okouzlující postavu a vypadat naprosto úžasně? Nic není nemožné, všechno …

Napsat komentář