Recenze Blendea SUPERPROTEIN: Dodejte tělu rostlinné bílkoviny

Proteinový prášek je koncentrovaný zdroj bílkovin. A není to potravina pouze pro sportovce. Spíš naopak. Bez bílkovin se žádný člověk neobejde. Jsou totiž nepostradatelné pro správné fungování celého organismu. Bílkoviny přijímáme denně v běžné stravě, ale ne vždy v dostatečném množství. Proteinový prášek je tedy ideální způsob, jak bílkoviny do těla doplnit. Proteiny podporují růst a regeneraci svalové hmoty, pomáhají s rychlejším hubnutím a tlumí chutě na sladké. Vybrat si ale někdy mezi kvalitními proteinovými prášky je pořádná věda. Proto jsem s nadšením otestovala přípravek Blendea SUPERPROTEIN. Další produkt mojí oblíbené značky. A jako vždy, Blendea přidala i něco navíc. O co jde? Stručně: Blendea SUPERPROTEIN je čistě přírodní směs rostlinného proteinu s přídavkem superpotravin, ochucená RAW kakaem. Bez lepku, laktózy, v BIO kvalitě, vhodná pro vegany. Moc dobrá, Blendea nezklamala. A teď se na ni podíváme podrobně.  

To je moje moc dobrá kakaová Blendea SUPERPROTEIN / foto: archiv autorky

 

Co je Blendea SUPERPROTEIN?

Blendea SUPERPROTEIN je rostlinný protein, který nabízí ideální možnost, jak jednoduše doplnit potřebnou denní dávku bílkovin v jídelníčku. Oproti jiným proteinovým práškům je navíc Blendea obohacena o 3 cenné superpotraviny (maca, lucuma, kakao), což přináší další zdravotní bonusy navíc. Dodává tělu energii a podporuje jeho fyzický a psychický výkon. Přitom chutná jako dobrý hrnek kakaa. Jelikož v ní nejsou žádné přidané cukry, není nijak přeslazená. To je také velké plus. Všechny suroviny jsou rostlinného původu, takže pro veganský jídelníček jako stvořená.  

Blendea SUPERPROTEIN >>

Zdrojem bílkovin v přípravku Blendea SUPERPROTEIN je rýžový protein, který vhodně doplňuje kořen macy. Celá směs je příjemně ochucena přídavkem RAW kakaa a přírodně oslazena plody lucumy a kokosovým cukrem (obě jsou přírodní sladidla). Blendea SUPERPROTEIN neobsahuje žádné konzervační látky ani syntetická barviva. Jedná se o čistě přírodní směs v BIO kvalitě

Blendea SUPERPROTEIN na rozdíl od běžně používaného syrovátkového proteinu obsahuje výhradně rostlinné složky. Je tedy vhodnou alternativou pro vegany a vegetariány. Nenajdete v ní lepek ani laktózu, takže ji mohou užívat osoby trpící alergiemi či intolerancemi.

 

Jak prospívají cenné látky v Blendea SUPERPROTEIN lidskému zdraví?

 • doplňují do těla nepostradatelné bílkoviny
 • přispívají k růstu svalů a udržení svalové hmoty
 • dodávají energii 
 • podporují vytrvalost a fyzický výkon
 • pomáhají nastolit v těle hormonální rovnováhu

Blendea SUPERPROTEIN dodává tělu nejen cenné rostlinné bílkoviny, ale díky obsaženým superpotravinám i další důležité živiny. Účinné látky potom ve vzájemné kombinaci napomáhají také při regeneraci kloubů a svalů a přispívají k lepší kvalitě vlasů, nehtů a pokožky

Blendea SUPERPROTEIN obsahuje rostlinné bílkoviny z hnědé rýže a superpotraviny / foto: archiv autorky

 

Pro koho je proteinový prášek?

Mnoho lidí žije v domnění, že proteinový prášek je pouze pro sportovce a fitness nadšence, kteří chtějí mít krásně vyrýsované svaly. Ale pravda je někde úplně jinde. Když zařadíte proteinový prášek do pravidelného jídelníčku, neznamená to, že vám automaticky začnou růst svaly. Tak jednoduše to zase nefunguje. Abyste měli třeba pekáč buchet na břiše, chce to navíc ještě pořádný trénink. 

Proto se nemusíte obávat přidat proteinový nápoj k běžné stravě, čímž jednoduše pokryjete potřebnou denní dávku bílkovin. Její konkrétní hodnoty závisí na mnoha faktorech (věk, pohlaví, váha, fyzická aktivita, atd.). Když sáhnete po přípravku Blendea SUPERPROTEIN, bude to trefa do černého. Nejenže nápoj z ní připravený skvěle chutná, ale samotný prášek má široké použití (viz. níže). A kromě toho všeho do sebe dostáváte další cenné živiny z obsažených superpotravin.  

Blendea SUPERPROTEIN >>

Bílkoviny neboli proteiny potřebuje každá buňka v lidském těle. Jsou nezbytné k růstu a udržování všech tkání, od kostí, svalstva, až k vlasům a nehtům. Důležité jsou k produkci hormonů a tvorbě protilátek. Bílkoviny jsou pro lidské tělo cenným zdrojem aminokyselin

Zuzana Hledíková uvádí: “Bílkoviny jsou pro lidské tělo nepostradatelné, jsou totiž pro nás jediným zdrojem dusíku a zdrojem aminokyselin. Přibližně 95 % dusíku v těle je ve formě bílkovin, zbylých 5 % je močovina, nukleotidy a volné aminokyseliny. Bílkoviny mají v lidském těle mnoho rozličných a důležitých funkcí, podle kterých je můžeme dělit na strukturální a dynamické.”

HLEDÍKOVÁ, ZUZANA. Proteinové tyčinky z pohledu nutričního terapeuta.

HLEDÍKOVÁ, Zuzana. Proteinové tyčinky z pohledu nutričního terapeuta [online]. Brno, 2019 [cit. 2020-09-08]. Dostupné z: <https://is.muni.cz/th/x4456/>. Bakalářská práce. Masarykova univerzita, Lékařská fakulta. Vedoucí práce Pavlína Kosečková.

 

Zvýšené nároky na množství bílkovin mají nejen sportovci, ale vůbec všichni lidé žijící aktivním životním stylem a osoby v redukčním režimu. Optimální příjem bílkovin u nich úzce souvisí s celkovým objemem svalové hmoty. Při hubnutí je využíván jejich sytící efekt a snížení chutí na sladké

Doporučený denní příjem bílkovin je cca 1 g na kilogram optimální tělesné hmotnosti. Silově trénující sportovci by měli přijmout 1,6 – 1,8 g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti. V redukčním jídelníčku by měly bílkoviny tvořit 20 – 30 % z celkového denního příjmu.

Když si tedy dáte denně svoji porci přípravku Blendea SUPERPROTEIN, vaše tělo získá dávku cenných živin, jejichž účinky se blahodárně projeví na vašem zdraví. Obsažená vláknina vás zasytí a bílkoviny dodají energii. Proteinový prášek můžete jednoduše smíchat s vodou či rostlinným (kravským) mlékem, přidat do oblíbeného smoothie, nebo do těsta na lívance, palačinky, muffiny, sušenky, apod. Díky rostlinné směsi Blendea SUPERPROTEIN se pak výrazně zvýší nutriční hodnota výsledného pokrmu. A taky přesně víte, co do jídla dáváte. Blendea SUPERPROTEIN má jasné prokazatelné složení.

Jedna porce rostlinného proteinu Blendea SUPERPROTEIN obsahuje 16 gramů bílkovin.

Jednotlivé složky směsi Blendea SUPERPROTEIN:

 • 70 % rýžový protein
 • 16 % kakaový prášek
 • 4 % maca žlutá
 • 5 % lucuma
 • 5 % kokosový cukr
Blendea SUPERPROTEIN >>

 

Každá z těchto složek vyniká specifickým obsahem výživných látek, které ve vzájemné kombinaci pozitivně působí na zdraví a posilují kondici celého těla. Pominout však nelze ani její chuť. Ta je doladěna přímo k dokonalosti: žádné přeslazené kakao nebo nepříjemná pachuť proteinu. Kdepak, Blendea je úplně něco jiného. Okamžitě poznáte, že se jedná o čistou přírodu. Nejraději si ji míchám s mandlovým, kokosovým nebo ovesným mlékem a mám svoje oblíbené kakao, které mi přináší vzpomínky z dětství.   

Blendea SUPERPROTEIN pomáhá udržet tělo v lepší kondici / foto: archiv autorky

 

Blendea SUPERPROTEIN je směs 5 potravin

Doplněk stravy Blendea SUPERPROTEIN představuje kvalitní směs rostlinného proteinu a superpotravin. Všechny suroviny tak společně vytváří příjemnou přirozenou chuť, kterou není nutno upravovat dalšími přísadami, dochucováním, barvením či dokonce prodlužováním trvanlivosti. Každá přírodní ingredience byla do směsi pečlivě vybrána a má zde svůj určitý význam. Pojďme se s nimi blíže seznámit. 

Blendea SUPERPROTEIN >>

 

Účinné složky přípravku Blendea SUPERPROTEIN:

Rýžový protein

Rýžový protein je nejvíce zastoupenou složkou přípravku Blendea SUPERPROTEIN. Vyrábí se izolací bílkovin hnědé rýže (v BIO kvalitě), která pochází z Pákistánu. Neobsahuje lepek ani laktózu a je vhodnou alternativou syrovátkového proteinu pro alergiky a vegany.

Protein z rýže je pro tělo bohatým zdrojem rostlinných bílkovin, aminokyselin, antioxidantů a vlákniny.

 

Jak působí účinné látky v rýžovém proteinu na zdraví?

Hnědá rýže / depositphotos.com
 • přispívají k růstu a udržení svalové hmoty
 • podporují zdravé a přirozené hubnutí
 • prospívají kostem, kloubům, šlachám
 • pomáhají dobrému trávení
 • snižují nezvladatelné chutě na sladké

 

 

 

Kakaový prášek

Kakaový prášek v RAW kvalitě dodává proteinovému prášku Blendea SUPERPROTEIN výbornou kakaovou chuť. Díky němu vám připadá, že pijete vlastně “jen” obyčejné kakao. Kakaový prášek je vyrobený z vysoce kvalitních kakaových bobů Fino de Aroma, které pochází od farmářů z Peru. Tyto výběrové kakaové boby mají nejen vynikající chuť i vůni, ale nachází se v nich spoustu zdraví prospěšných látek

Přírodní nealkalizovaný kakaový prášek je plný hodnotných antioxidantů a obsahuje více než 22 – 24 % kakaového másla

 

Jak působí účinné látky v kakau na zdraví?

Kakaové boby / pixabay.com
 • podporují činnost mozku a schopnost soustředění 
 • zvyšují psychickou odolnost
 • chrání tělo před volnými radikály
 • přispívají ke zdraví srdce a cév
 • zlepšují náladu a zmírňují příznaky deprese

 

 

Maca žlutá

Maca žlutá neboli řeřicha peruánská je kořenová zelenina příbuzná naší české ředkvičce. Má příjemnou ořechovou chuť a vůní připomíná karamely. Maca se pěstuje v horských oblastech Peru a již v minulosti byla běžnou součástí tradičního jídelníčku andských indiánů. Díky svým přirozeným vlastnostem je považována za superpotravinu.

Maca žlutá je významným zdrojem vitamínů, minerálů, vlákniny, aminokyselin, sacharidů, bílkovin a tuku.

 

Jak působí účinné látky v maca na zdraví?

Maca žlutá / depositphotos.com
 • dodávají energii
 • podporují vytrvalost a vitalitu
 • přispívají k dobré náladě
 • blahodárně působí na fyzické a duševní zdraví
 • pozitivně ovlivňují hormonální nerovnováhu

 

 

 

Lucuma

Lucuma je exotické ovoce chutí připomínající batáty či javorový sirup. Proteinovému prášku Blendea SUPERPROTEIN dodává přirozeně sladkou chuť. Plody lucumy velikostí a tvarem vypadají jako avokádo a pěstují se v oblastech Peru a Ekvádoru. Jedinečné výživné složení  řadí toto ovoce mezi superpotraviny. Lucuma se uplatní ve zdravém jídelníčku jako přírodní sladidlo

Lucuma obsahuje cenné vitamíny, minerály, vlákninu a bílkoviny

 

Jak působí účinné látky lucumy na zdraví?

Lucuma / foto: depositphotos.com
 • obsah různých typů sacharidů způsobuje nízký glykemický index
 • příznivě působí na zdravou střevní mikroflŕu
 • přispívají k dobrému trávení
 • dodávají energii
 • působí antioxidačně
 • podporují přirozenou obranyschopnost organismu
 • eliminují pocit hladu (ocení sportovci a osoby v redukčním režimu)

 

 

Kokosový cukr

Kokosový cukr se barvou i chutí podobá třtinovému cukru, ale navíc má jemnou karamelovou chuť. Vyrábí se z nektarů květů kokosové palmy. Jako přírodní sladidlo obsahuje celou řadu živin a nezvyšuje tak prudce hladinu cukru v krvi jako bílý řepný cukr (má nízký glykemický index). 

Kokosový cukr je cenným zdrojem vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin.

 

Jak působí účinné látky kokosového cukru na zdraví?

Kokosový cukr / foto: depositphotos.com
 • chrání organismus proti působení volných radikálů
 • pomáhají udržovat stálost vnitřního prostředí
 • podporují imunitní systém
 • prospívají zdraví celého organismu

 

 

 

Užívání přípravku Blendea SUPERPROTEIN

Proteinový prášek Blendea SUPERPROTEIN s lahodnou chutí kakaa je sypkou směsí pouze přírodních surovin, které mají pro organismus z hlediska přijatých živin obrovský význam. Když Blendeu zařadíte pravidelně do jídelníčku, doplníte do těla nejen tolik potřebné bílkoviny, ale i celou řadu dalších cenných látek, což se blahodárně projeví na vašem zdraví

Doporučená denní dávka: užívejte maximálně 2x denně.

1 dávka = 25 g (1 odměrka) směsi (odměrka je součástí balení)

Vychutnat si Blendeu SUPERPROTEIN není vůbec žádný problém. Sotva otevřete balení Blendey, uvidíte jemný prášek světle hnědé barvy a okamžitě ucítíte omamnou vůni kakaa. Ta přímo vybízí k různým kulinářským experimentům. Blendeu SUPERPROTEIN můžete sice jen jednoduše smíchat v shakeru s tekutinou (vodou, mlékem) a máte hotovo, ale nic vám nebrání v tom, abyste proteinový prášek nepřidali do různých smoothie, koktejlů, nebo nevyužili ve sladkých receptech

Blendea SUPERPROTEIN >>

 

Základní způsob přípravy Blendea SUPERPROTEIN

1. jednu odměrku (25 g) směsi zalijte 250 – 300 ml vody, případně rostlinným či kravským mlékem

2. směs důkladně promíchejte v shakeru či mixéru

3. hotovo, můžete vypít

Jednu odměrku sypkého prášku stačí jen smíchat s tekutinou / foto: archiv autorky

 

Proteinový prášek Blendea SUPERPROTEIN v každém případě doporučuji připravovat v shakeru, aby se směs důkladně promíchala a nezůstaly v ní žádné hrudky. Také počítejte s tím, že protein hotový nápoj tak trochu zahustí, takže ve výsledku získáte lahodný kakaový koktejl. Pokud nemáte shaker po ruce, můžete směs promíchat ve smoothie makeru. Funguje to velmi dobře, také jsem to zkusila. 

Ve smoothie makeru můžete Blendeu SUPERPROTEIN rovnou přidat do mixéru k ostatním surovinám. Vzhledem k tomu, že obsahuje kakao, je moc dobrá v kombinaci s banánem a mlékem. Vaše tělo tak získá kromě porce bílkovin i další výživné látky

Nutriční hodnoty Blendea SUPERPROTEIN

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE100 g25 g (1 DÁVKA)
Energetická hodnota 1605 kJ / 380 kcal401 kJ / 95 kcal
Tuky4,62 g1,15 g
z toho nasycené mastné kyseliny1,83 g0,45 g
Sacharidy15,06 g3,76 g
z toho cukry7,67 g1,91 g
Vláknina11,46 g2,86 g
Bílkoviny62,41 g15,6 g
Sůl0,04 g 0,01 g
Blendea SUPERPROTEIN >>

Recept: Banánové smoothie s Blendea SUPERPROTEIN 

Suroviny: 

 • 1 střední banán
 • 300 ml mandlového mléka
 • 1 odměrka (25g) Blendea SUPERPROTEIN

Postup:

Všechny suroviny dáme do smoothie makeru, společně rozmixujeme a můžeme podávat. Banány mají příznivý vliv na trávení, jsou plné antioxidantů a dobrým zdrojem draslíku a hořčíku

Banánové smoothie s Blendeou SUPEPROTEIN si dávám ráda k snídani / foto: archiv autorky

 

Blendea SUPERPROTEIN v každodenním jídelníčku

Proteinový prášek neslouží jen k přípravě klasického proteinového nápoje nebo smoothie, ale můžete jej bez problému vmíchat do ovesné kaše či jej použít v jiných sladkých receptech. Samotná směs Blendea SUPERPROTEIN chutná po kakau a má přirozeně sladkou chuť, takže se skvěle hodí do těsta na palačinky, lívance, upečete s ní chutné sušenky, muffiny, apod.

Při pečení lze vhodně využít jednu charakteristickou vlastnost proteinu. Proteinový prášek dokáže v receptech částečně nahradit mouku a cukr. Přičemž můžete použít jakoukoli mouku, třeba mandlovou, ovesnou, špaldovou, … Moc ráda peču proteinové sušenky s kokosovou moukou, přidávám do nich ještě čokoládové pecičky a jsou opravdu výborné. Dám vám na ně recept. 

Recept na proteinové sušenky >>

Když si dám jednu sušenku k odpolední kávě, do večera nemám hlad / foto: archiv autorky

 

Vidíte sami, že existuje spoustu možností, jak použít proteinový prášek v kuchyni. Vůbec se ho nemusíte bát. Já jsem se s ním postupem času také naučila vařit a není to žádná věda. Líbí se mi, že zvýší výživovou hodnotu jídla, omezí spotřebu cukru a přitom si pochutnáte na sladkém. Jen myslete na to, že v receptu nikdy nemůžete nahradit všechnu mouku pouze proteinovým práškem. Jídlo by bylo dost tuhé a vůbec by to nebylo dobré. Trochu mouky musíte vždycky přidat, může být i bezlepková, na tom nezáleží. 

Blendea SUPERPROTEIN navíc obsahuje rovnou i kakao, takže tuto surovinu už nemusíte přidávat, chcete-li něco čokoládového. Jen tak na okraj, občas se mi stane, že dojdou zásoby kakaa a pak velmi ocením, když můžu použít Blendeu SUPERPROTEIN s kakaem :-). Zkrátka, Blendea myslí na všechno a vždycky přesně ví, co do směsi namíchat.

Blendea SUPERPROTEIN >>

 

Jak Blendeu SUPERPROTEIN použít?

 • proteinový nápoj před a po cvičení
 • k snídani – do ovesné kaše, lívanců, palačinek
 • k svačině – ovocné smoothie, koktejl s rostlinným mlékem
 • při pečení – sušenky, muffiny, RAW recepty, dezerty, proteinové tyčinky,…

Zkuste lívance podle tohoto receptu. Blendea SUPERPROTEIN jim dodá výbornou chuť kakaa:

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Kde koupit Blendeu SUPERPROTEIN?

Proteinový prášek Blendea SUPERPROTEIN můžete velmi jednoduše zakoupit přímo v oficiálním e-shopu, kde nakupuji zcela pravidelně. Každá objednávka je rychle a k plné spokojenosti všech zákazníků vyřízena. Zásilku mi kurýr zpravidla do dvou dnů doručí přímo před domovní dveře. Pokud byste si ji ale chtěli vyzvednout osobně, není problém přes pobočku Zásilkovny. Objednávka nad 1 500 Kč má dopravu zdarma.

Už pro první nákup mám pro vás bonus navíc:

Vzhledem k tomu, že se cena přípravku Blendea SUPERPROTEIN s množstvím jednotlivých balení postupně snižuje, určitě se vyplatí pořídit rovnou větší nákup a nějakou tu korunu ušetřit. Alespoň potom nemusíte každou chvíli řešit, že už vám zase došel protein. Také se mi to stávalo, proto jsem poučena z minulosti. Chcete-li však napřed Blendeu SUPERPROTEIN vyzkoušet, v nabídce e-shopu je k dispozici i jedno samostatné balení

Balení Blendea SUPERPROTEIN (500 g) obsahuje až 20 porcí:

 

Blendea SUPERPROTEIN / blendea.cz

 

1 balení koupíte za 599 Kč

2 balení koupíte za 1138 Kč (569 Kč / balení, ušetříte 60 Kč)

3 balení koupíte za 1617 Kč (539 Kč / balení, ušetříte 180 Kč)

4 balení koupíte za 2076 Kč (519 Kč / balení, ušetříte 320 Kč)

5 balení koupíte za 2595 Kč (519 Kč / balení, ušetříte 400 Kč)

Blendea SUPERPROTEIN >>

 

Zajímají vás také názory ostatních zákazníků? Podívejte se, jejich reakce adekvátně odpovídají vysoké kvalitě přípravku Blendea SUPERPROTEIN. 

Pozitivní ohlasy zákazníků hovoří za vše / foto: blendea.cz

 

Blendeu SUPERPROTEIN mám v oblibě

Blendea SUPERPROTEIN je jedním z produktů stejnojmenné značky, která mi je svým přístupem ke zdraví velmi blízká. Blendea suroviny do svých výrobků pečlivě vybírá pouze z přírodních zdrojů, takže si zachovávají všechny zdraví prospěšné látky. To se samozřejmě projeví nejen na kvalitě, ale i na chuti. Žádné umělé dochucovadla, konzervanty, plnidla či jinou chemii u Blendey nenajdete. A za to ode mne dostává velký palec nahoru.

Proteinový prášek Blendea SUPERPROTEIN je stejně jako ostatní výrobky vyladěn k dokonalosti. Zcela mi vyhovuje jeho rostlinné složení, a to i přesto, že nejsem vegan. Rýžový protein je snadno stravitelný a výtečně ladí s dominantní chutí kakaa. S dalším přídavkem superpotravin a přírodními sladidly tak vytváří výživově i chuťově moc dobrý protein. Vážně, oproti jiným proteinovým práškům třeba na bázi sóji je to významně znát. 

Blendea SUPERPROTEIN >>

 

Oblíbila jsem si Blendeu SUPERPROTEIN jako večerní “kakao”, kdy smíchám jen prášek s kokosovým nebo mandlovým mlékem. Naopak prášek rozmíchaný pouze s vodou není nic pro mne a této variantě se zásadně vyhýbám. Ale vám možná bude vyhovovat. Mě to přijde takové nijaké, zvláštní, pořád mi tam něco chybí. To je však jen malá drobnost, stačí smíchat s mlékem a hned je to něco úplně jiného.  

Blendea SUPERPROTEIN s kokosovým mlékem je moje oblíbené kakao / foto: archiv autorky

 

Jak už jsem uváděla výše, používám Blendeu SUPERPROTEIN i při vaření a pečení sladkých pokrmů. Pohankové lívance či palačinky s proteinem jsou u nás velmi žádanou víkendovou snídaní. Občas si ji zamíchám ráno do kaše a nebo smíchám v shakeru s instantními ovesnými vločkami a lžičkou arašídového (kešu) másla

Zkrátka, Blendea SUPERPROTEIN se skutečně povedla a můžu vám ji jen doporučit. Jako součást zdravého stravování přímo ideální, vhodná také do redukčního jídelníčku. Až ji vyzkoušíte sami, brzy poznáte, že je velkým přínosem pro vaše zdraví

Blendea SUPERPROTEIN >>

 

Obsažené živiny dodají energii a posílí vaši celkovou kondici. Pokud se snažíte zhubnout, Blendea SUPERPROTEIN přispěje k pocitu sytosti, pochutnáte si na kakau a tím lépe odoláte dalším sladkým lákadlům. Alespoň u mě to takto funguje. 

Rostlinný protein Blendea SUPERPROTEIN není zdaleka jediným produktem značky Blendea. V jejich nabídce naleznete spoustu dalších přírodních přípravků ve vysoké BIO kvalitě, které mají celou řadu pozitivních účinků na lidské zdraví. Protože mi všechny chutnají a opravdu fungují, jsou součástí jídelníčku celé mojí rodiny. 

Kromě přípravku Blendea SUPERPROTEIN můžete v e-shopu dále zakoupit:

Blendea SUPERGREENS

Blendea SUPERCOFFEE

Blendea SUPERBEAUTY

Blendea SUPERBOOST

 

Upozornění na závěr:

 • Blendea SUPERPROTEIN slouží jako doplněk stravy zdravého jídelníčku, proto jím nelze nahradit pestrou a vyváženou stravu
 • nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let
 • výrobek může obsahovat stopové množství ořechů, což u citlivých jedinců může vyvolat alergickou reakci
Blendea SUPERPROTEIN >>

Výhody:

 • rostlinný protein
 • vhodné pro vegany a alergiky
 • čistě přírodní směs bez chemie
 • přídavek superpotravin a kakaa
 • vhodný doplněk denní dávky bílkovin
 • lze použít pro vaření a pečení
 • ideální součást redukčního jídelníčku
 • neobsahuje přidané cukry a umělá sladidla

Nevýhody:

 • chuť kakaa nemusí každému vyhovovat
 • není vhodné pro těhotné a kojící ženy
 • balení pouze po 500 g

Recenze rostlinného proteinu Blendea SUPERPROTEIN

cena
kvalita složení
spokojenost s e-shopem a rychlostí dodání
můj osobní názor

doplní živiny

Rostlinný protein obohacený o superpotraviny

Investovat do zdraví
Hodnocení čtenářů: Buďte první !

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Recenze Pravé BIO: Které produkty z e-shopu jsem zkusila a jak jsem s nimi byla spokojená?

Znáte obchod Pravé BIO? Pokud ne, nevadí, povíme si o něm něco víc. Stručně řečeno, …

Napsat komentář