Jak zhubnout břicho přes noc: Chytře a snadno!

Hubnutí je velká dřina, vyžaduje spoustu disciplíny, odříkání a námahy. Nejhůře se hubne právě v oblasti břicha, kde se velmi často ukládá nejvíce tuku. Jelikož lidské tělo spaluje tukové zásoby rovnoměrně po celém těle, chvíli prostě trvá, než odbouráte tuk nahromaděný kolem pasu. Abyste hubli, musíte zejména upravit jídelníček a věnovat se fyzickým aktivitám. Chcete-li ovšem hubnout rychleji, můžete hubnutí různými způsoby výrazně podpořit. Marně přemýšlíte nad tím, jak zhubnout břicho přes noc? Existuje řešení! Znáte wrapping? Takové hubnutí má něco do sebe.

Opravdu lze zhubnout na břiše z a jednu noc? / foto: pixabay.com
Opravdu lze zhubnout na břiše za jednu noc? / foto: pixabay.com

 

Účinné hubnutí břicha

Samotné hubnutí a přibírání na váze je ovlivněno v prvé řadě celkovým způsobem života, sedavé zaměstnání, nepravidelná strava chudá na živiny, nedostatek pohybu, stres, to vše je příčinou hromadění tuku v těle. Proto veškeré dosavadní návyky vyžadují razantní změnu. V prvé řadě se zaměřte na jídelníček, neboť skladba stravy se ihned projeví právě na břiše. Pestrý, vyvážený jídelníček je klíčem k úspěšnému hubnutí, nemůžete očekávat, že si večeři dáte ve fast foodu a do rána budete štíhlí jako proutek. Pokud jednoduchou metodu, jak zhubnout břicho přes noc podpoříte i dalšími účinnými způsoby hubnutí, dokáže vaše tělo v době nočního spánku účinně spalovat tuky. Na hubnutí musíte také chytře, jinak se budete zbytečně trápit v posilovně a výsledný efekt se nikdy nedostaví. Aby se vaše snaha o zhubnutí nemíjela účinkem, je určitě daleko lepší obrátit se rovnou na odborníky v nutriční poradně. O kvalitě poskytovaných služeb vás zcela jistě přesvědčí recenze výživové poradny NATURHOUSE, která je názornou ukázkou toho, jak je možné na základě individuálně sestaveného jídelníčku efektivně spálit přebytečné kilogramy a dosaženou váhu si udržet natrvalo. Navíc, veškeré poradenství zde získáte zdarma

Chci zhubnout

 

Kupte potravinářskou folii a kokosový olej

Je-li pro vás nezbytné zmenšit objem břicha během jediné noci, zkuste tzv. wrapping, což není nic jiného, než zabalení těla do potravinové fólie. Možná to zní trochu legračně, ale je to opravdu osvědčený postup, jak účinně zhubnout v obalených partiích těla. Pod fólií vzniká sauna efekt, tuková vrstva se pěkně prohřívá, čímž dochází k posílení krevního oběhu a funkcí potních žláz. Wrapping nejenže napomáhá hubnutí, ale zlepšuje kvalitu pokožky a detoxikuje organismus od toxinů a škodlivých usazenin.

Kokosový olej zvolte čistě přírodní v bio kvalitě / foto: pixabay.com
Kokosový olej zvolte čistě přírodní v bio kvalitě / foto: pixabay.com

 

Domácí fóliová sauna

Probudit se ráno s menším břichem není nereálným snem, skutečně to jde. Víte, jak na to? Nejprve si večer dopřejte teplou sprchu a vydrhněte tělo hrubou žínkou. Břicho potřete kokosovým olejem (volte přírodní, čistý bez chemikálií), zabalte jej kolem dokola do potravinářské fólie a nechte působit přes noc. To je vše. Tato v celku snadná, pohodlná a bezbolestná metoda dokáže hubnutí výrazně podpořit. Navíc, jestliže si ještě večer asi hodinu před spaním dáte proteinový koktejl, zrychlí se váš metabolismus.

TIP: Na výběru kokosového oleje si dejte opravdu záležet a sáhněte po čistě přírodním produktu. Velmi dobrý je ES BIO Kokosový olej Empower Supplements (čtěte moji recenzi), který je lisovaný za studena, neparfémovaný, nerafinovaný a nedehydrovaný. Skvělý je nejen pro kosmetické účely, ale uplatní se také v kuchyni
Koupit kokosový olej

 

Omezte lepek ve stravě 

Odborníci se jednoznačně shodují na tom, že jednou z příčin ukládání tukových zásob v oblasti břicha je nadměrná konzumace lepku. Pokud vyloučíte ze stravy veškeré výrobky z bílé mouky (pečivo, koláče, buchty, koblihy, bagety), břicho vám během několika dnů doslova splaskne. Když totiž snížíte celkový příjem sacharidů na nezbytné minimum a zároveň navýšíte podíl bílkovin ve stravě, začne vaše tělo čerpat energii z uložených tukových zásob a vy budete hubnout. Poskládat jídelníček na tomto principu není jen tak jednoduché, ale naštěstí existuje přímo proteinová dieta KetoMIX, která vám nabízí stravu jednoduchou na přípravu a sestavenou tak, abyste hubli. Nemusíte vůbec ztrácet čas přípravou jídla, KetoMIX je bezlepkový a obsahuje veškeré živiny důležité pro vaše tělo, a to vše na přírodní bázi. Proteinová dieta KetoMIX je tak vhodná pro všechny, kdo chtějí hubnout a žít zdravě.

TIP: V eshopu KetoMIX lze zakoupit i samostatně různé druhy jídel, takže máte možnost poskládat si jídelníček dle vlastních chuťových preferencí.

Hubněte pohybem

Ovšem od hubnutí nemůžete očekávat zázraky, je potřeba tyto podpůrné metody spojit dohromady s hubnutím celého těla. A na něm se kromě stravy rovněž podílí jakákoli fyzická aktivita. Celkového spalování tuku v organismu docílíte prostřednictvím aerobního cvičení, což není nic jiného, než například běh, rychlá chůze, tanec, plavání. Posilovací cviky na břicho totiž způsobují pouze nárůst svalové hmoty, ale tuku vás nezbaví.

Jízda na kole je ideální forma aerobního pohybu / foto: pixabay.com
Jízda na kole je ideální forma aerobního pohybu / foto: pixabay.com

Po cvičení do sauny

Proč myslíte, že je u každé větší tělocvičny nebo fitness centra sauna? Má to svůj důvod, sauna je totiž nejlepší prostředek na celkovou regeneraci těla po cvičení. Když totiž důkladně prohřejete tělo a pořádně se zapotíte, příznivě podpoříte metabolismus, což následně kladně ovlivní i hubnutí. Velmi efektivních účinků lze dosáhnout zejména v tzv. infra sauně, a to díky infračervenému sauna obleku. V něm se břicho dokonale prohřeje pomocí dlouhých infračervených paprsků. Tím pádem dojde k rychlejšímu spalování tuků a vylučování toxických látek kůží z těla. Sauna oblek dokáže vytvarovat krásnou štíhlou postavu. Pokud si půjdete večer zacvičit a pak si dopřejete třeba jen půlhodinku v sauně, uvidíte, že vám břicho brzy splaskne.

Koupit dietu KetoMIX

Rychlý jednodenní detox

Nejen genetika, ale také strava má svůj podíl na tom, zda máte vystouplé břicho a nebo ploché jako desku. Každopádně, to co sníte se na něm okamžitě projeví. Chcete-li, aby vaše břicho přes noc splasklo, zkuste jednodenní rychlý detox. Při něm očistíte tělo alespoň částečně od toxických látek a upravíte trávení. Po dobu 24 hodin nebudete jíst žádné jídlo, což podle odborníků organismu jedině prospěje. Jediným zdrojem energie zůstanou pouze tekutiny. Někdo doporučuje pít pouze vodu, jiný ovocné a zeleninové šťávy či bylinné čaje. Jednodenní hladovka nepředstavuje pro organismus žádnou zátěž, vyrovná se s ní úplně v pohodě. Problém nastává, až když hladovíte několik dnů a tělu postupně dochází všechny živiny. Krátkodobý půst vás sice tuku nezbaví, ale pomůže rozpohybovat zpomalený metabolismus.

Někteří lidé nedají dopustit na sklenici teplé vody s citronem, kterou si dopřejí ráno na lačno. Silnější jedinci přidávají navíc kajenský pepř nebo mletou skořici. Tímto způsobem můžete podpořit třeba i jednodenní detoxikaci organismu a urychlit tak spalování.

Na detoxikaci těla se výrazně podílí také zelené superpotraviny. Určitě nebude na škodu, když je nejen v rámci jednodenního půstu zahrnete do pravidelného jídelníčku. Tím pomůžete tělu snadněji se průběžně zbavovat odpadních látek (toxinů), což bude mít následně i pozitivní dopad na vaši snahu o rychlejší zhubnutí. Mezi významné zelené superpotraviny  se řadí spirulina, chlorella, zelený ječmen a mladá pšenice. Vzhledem k tomu, že každá z nich vyniká jiným specifickým obsahem výživných látek, je naprosto ideální, když konzumujete všechny tyto superpotraviny dohromady a ne jen jeden druh. Takovou možnost vám nabízí přípravek BLENDEA SUPERGREENS (čtěte moji recenzi), což je směs čtyř již výše zmiňovaných superpotravin s malým přídavkem máty peprné pro lepší chuť. Stačí jen odměrku rozmíchat v jakékoli tekutině, nejlépe ovocné šťávě, džusu, nebo přidat do smoothie, jogurtu, obilné kaše apod. Příznivé účinky zelených superpotravin na zdraví se projevují zejména při dlouhodobém užívání, proto by bylo jen škoda tyto jedinečné živiny tělu nedopřát.

Koupit BLENDEU SUPERGREENS

 

Nafouklé břicho

Pocit nadmutého břicha je kolikrát horší než pár kilo navíc a způsobuje spoustu nepříjemností. Bohužel, dokáže potrápit nejen ženy, ale i muže. Někdy může být “jen” nafouklé břicho natolik viditelné, že ani nedopnete kalhoty. Naštěstí se s tím dá ale něco dělat. Nafouklé břicho se velmi často objevuje po konzumaci těžkých jídel a je častou známkou nedostatku vlákniny ve stravě. Pokud jíte zdravě a těžkým jídlům se vyhýbáte, pak nezbývá nic jiného než přidat do jídelníčku více vlákniny v podobě potravin jako jsou ovesné vločky a nenadýmavá zelenina. Místo cibule, zelí, česneku raději zkuste rajče, okurek nebo vařenou mrkev. Další příčinou nafouklého břicha je kvašení. To způsobuje jednak ovoce a jednak nesprávná kombinace potravin. Tyto příznaky se projevují zejména tehdy, když kombinujete rychlé cukry a mléčné výrobky, třeba sladký koláč se sklenicí mléka. Taková strava je pro krásné ploché bříško naprosto nevhodná.

Chcete-li se co nejjednodušším způsobem zbavit nafouklého břicha, dopřejte tělu probiotika. K tomu stačí obyčejný kefír, který umí poměrně rychle obnovit rovnováhu v trávicím traktu. Pokud ale trpíte laktózovou intolerancí, raději se mléčným výrobkům vyhýbejte a vápník a vitamín D dodejte tělu prostřednictvím jiných potravin.

Zkuste kavitační liposukci

Kavitační liposukce je naprosto bezbolestný způsob, jak rychle odstranit tuk z problémových partií, kam patří také břicho. V poslední době se stala doslova hitem mezi moderními metodami na hubnutí a opravdu funguje. V kosmetickém salonu vám bude kosmetička půl hodiny přejíždět ultrazvukem po břiše a tuk se sám odplaví z těla ven. Připadá vám to jako zázrak? Není, kavitační liposukce funguje na principu zahřívání tukové tkáně, kdy se nakonec tuk klasickou cestou, močí, vyplaví. Po ošetření lze zpozorovat okamžitý úbytek tuku, na břiše naměříte přibližně o 1 – 1,5 cm méně. Avšak tím vaše hubnutí ještě nekončí, tělo bude tuk vyplavovat i následujících 14 dnů, takže k dalšímu splasknutí břicha rozhodně dojde. Kavitační liposukce dokáže během chvilky úplně změnit vaši postavu.

YouTube playerKliknutím přijmete marketingové cookies YouTube a spustíte video.

 

Zatáhněte břicho a změňte postoj

Možná vám to ani nepřijde, ale špatný postoj vám opticky přidá i několik kilo navíc a umí pěkně zviditelnit právě břicho. Zkuste se na sebe někdy podívat do výlohy, když se nehlídáte – ohnutá záda, shrbená ramena a vystouplé břicho. Tak to určitě nechcete! Musíte myslet na to, abyste se drželi rovně. Když se vidíte z boku, měli byste mít ucho, rameno, kyčel a kotník v jedné rovině. Bradu lehce zasuňte dozadu, stejně tak ramena, a naopak hrudník posuňte směrem dopředu. Břicho zatáhněte a zpevněte a správný postoj dodržujte celý den.

Na hubnutí žádný jednoznačný návod neexistuje, ale pokud propojíte všechny dílčí metody dohromady, výsledek se jistě v dohledné době dostaví.

Autor: Hana S.

Jmenuji se Hanka a zdravý životní styl je pro mne reálným způsobem života. Cítím se tak mnohem lépe a plná energie. Byla jsem biohackerka ještě dávno před tím, než tento termín vůbec vznikl. Sama na sobě zkouším, co je pro mé tělo nejlepší a své poznatky se snažím předat dál prostřednictvím hodnotných článků. Psaným textem tvořím kvalitní obsah také jiných webových stránek (kontakt). Mám ráda dobrou kávu, pozitivní lidi, toulky přírodou, jízdu na kole a relaxaci při józe.

přečtěte si také

Banánová dieta pomáhá při hubnutí: A vůbec nemusíte jíst jenom banány!

Máte rádi banány? A víte, že vám mohou pomoci i s hubnutím? Vůbec se jim …

4 komentáře

  1. Anonym#334

    Dobrý den chci se zeptat jestli můžu něčím nahradit kokosový olej , nebo jestli ho tam musím použít . Předem Děkuji za odpověd.

  2. Anonym#964

    Dobrý den,mohla bych se zeptat můžu místo kokosového oleje použít avokádový olej na tělo? Děkuji za odpověď: )

Napsat komentář