Nepřehlédněte
Domů / Hubnutí / Jak zhubnout břicho přes noc: Chytře a snadno!

Jak zhubnout břicho přes noc: Chytře a snadno!

Hubnutí je velká dřina, vyžaduje spoustu disciplíny, odříkání a námahy. Nejhůře se hubne právě v oblasti břicha, kde se velmi často ukládá nejvíce tuku. Jelikož lidské tělo spaluje tukové zásoby rovnoměrně po celém těle, chvíli prostě trvá, než odbouráte tuk nahromaděný kolem pasu. Abyste hubli, musíte zejména upravit jídelníček a věnovat se fyzickým aktivitám. Chcete-li ovšem hubnout rychleji, můžete hubnutí různými způsoby výrazně podpořit. Marně přemýšlíte nad tím, jak zhubnout břicho přes noc? Existuje řešení! Znáte wrapping? Takové hubnutí má něco do sebe.

Zdroj: nenetus / FreeDigitalPhotos.net
Zdroj: nenetus / FreeDigitalPhotos.net

Účinné hubnutí břicha

Samotné hubnutí a přibírání na váze je ovlivněno v prvé řadě celkovým způsobem života, sedavé zaměstnání, nepravidelná strava chudá na živiny, nedostatek pohybu, stres, to vše je příčinou hromadění tuku v těle. Proto veškeré dosavadní návyky vyžadují razantní změnu. V prvé řadě se zaměřte na jídelníček, neboť skladba stravy se ihned projeví právě na břiše. Pestrý, vyvážený jídelníček je klíčem k úspěšnému hubnutí, nemůžete očekávat, že si večeři dáte ve fast foodu a do rána budete štíhlí jako proutek. Pokud jednoduchou metodu, jak zhubnout břicho přes noc podpoříte i dalšími účinnými způsoby hubnutí, dokáže vaše tělo v době nočního spánku účinně spalovat tuky. Na hubnutí musíte také chytře, jinak se budete zbytečně trápit v posilovně a výsledný efekt se nikdy nedostaví. Aby se vaše snaha o zhubnutí nemíjela účinkem, je určitě daleko lepší obrátit se rovnou na odborníky v nutriční poradně. O kvalitě poskytovaných služeb vás zcela jistě přesvědčí recenze výživové poradny NATURHOUSE, která je názornou ukázkou toho, jak je možné na základě individuálně sestaveného jídelníčku efektivně spálit přebytečné kilogramy a dosaženou váhu si udržet natrvalo. Navíc, veškeré poradenství zde získáte zdarma

Kupte potravinářskou folii a kokosový olej

Je-li pro vás nezbytné zmenšit objem břicha během jediné noci, zkuste tzv. wrapping, což není nic jiného, než zabalení těla do potravinové fólie. Možná to zní trochu legračně, ale je to opravdu osvědčený postup, jak účinně zhubnout v obalených partiích těla. Pod fólií vzniká sauna efekt, tuková vrstva se pěkně prohřívá, čímž dochází k posílení krevního oběhu a funkcí potních žláz. Wrapping nejenže napomáhá hubnutí, ale zlepšuje kvalitu pokožky a detoxikuje organismus od toxinů a škodlivých usazenin.

Domácí fóliová sauna

Probudit se ráno s menším břichem není nereálným snem, skutečně to jde. Víte, jak na to? Nejprve si večer dopřejte teplou sprchu a vydrhněte tělo hrubou žínkou. Břicho potřete kokosovým olejem (volte přírodní, čistý bez chemikálií), zabalte jej kolem dokola do potravinářské fólie a nechte působit přes noc. To je vše. Tato v celku snadná, pohodlná a bezbolestná metoda dokáže hubnutí výrazně podpořit. Navíc, jestliže si ještě večer asi hodinu před spaním dáte proteinový koktejl, zrychlí se váš metabolismus.

Omezte lepek ve stravě 

Odborníci se jednoznačně shodují na tom, že jednou z příčin ukládání tukových zásob v oblasti břicha je nadměrná konzumace lepku. Pokud vyloučíte ze stravy veškeré výrobky z bílé mouky (pečivo, koláče, buchty, koblihy, bagety), břicho vám během několika dnů doslova splaskne. Když totiž snížíte celkový příjem sacharidů na nezbytné minimum a zároveň navýšíte podíl bílkovin ve stravě, začne vaše tělo čerpat energii z uložených tukových zásob a vy budete hubnout. Poskládat jídelníček na tomto principu není jen tak jednoduché, ale naštěstí existuje přímo proteinová dieta KetoMIX, která vám nabízí stravu jednoduchou na přípravu a sestavenou tak, abyste hubli. Nemusíte vůbec ztrácet čas přípravou jídla, KetoMIX je bezlepkový a obsahuje veškeré živiny důležité pro vaše tělo, a to vše na přírodní bázi. Proteinová dieta KetoMIX je tak vhodná pro všechny, kdo chtějí hubnout a žít zdravě.

TIP: V eshopu KetoMIX lze zakoupit i samostatně různé druhy jídel, takže máte možnost poskládat si jídelníček dle vlastních chuťových preferencí.

Hubněte pohybem

Ovšem od hubnutí nemůžete očekávat zázraky, je potřeba tyto podpůrné metody spojit dohromady s hubnutím celého těla. A na něm se kromě stravy rovněž podílí jakákoli fyzická aktivita. Celkového spalování tuku v organismu docílíte prostřednictvím aerobního cvičení, což není nic jiného, než například běh, rychlá chůze, tanec, plavání. Posilovací cviky na břicho totiž způsobují pouze nárůst svalové hmoty, ale tuku vás nezbaví.

Koupit dietu KetoMIX

Na hubnutí žádný jednoznačný návod neexistuje, ale pokud propojíte všechny dílčí metody dohromady, výsledek se jistě v dohledné době dostaví.

Autor: Martina

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 27 let a zájem o zdravé potraviny mne přivedl až ke studiu nutričního terapeuta na vysoké škole. V současné době se snažím podnikání v oboru skloubit dohromady s péčí o malou dcerku. Jelikož je zdraví rodiny u mne na prvním místě, používám přírodní potraviny nejen v každodenním jídelníčku, ale i kosmetice. Ráda experimentuji v kuchyni, fotím a objevuji magickou sílu přírody. Miluju spinning a aqua aerobic.

přečtěte si také

Zdroj: jk1991 / FreeDigitalPhotos.net

Kryolipolýza: Co říkají recenze? Funguje to?

Kryolipolýza je jednou z metod klasické liposukce, která slouží k neinvazivnímu odbourání podkožního tuku. Možná …

4 komentáře

  1. Dobrý den chci se zeptat jestli můžu něčím nahradit kokosový olej , nebo jestli ho tam musím použít . Předem Děkuji za odpověd.

    • Dobrý den,
      samozřejmě, že kokosový olej lze nahradit. Použít můžete například jíl, skořicový gel nebo jakýkoli jiný tělový krém. Přeji hodně úspěchů při hubnutí

  2. Dobrý den,mohla bych se zeptat můžu místo kokosového oleje použít avokádový olej na tělo? Děkuji za odpověď: )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *